PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0047
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0047

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Tryb pracy: pneumatyczny

Artykuł uzupełniający: z uszczelnieniem

Liczba połączeń: 1

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
STELLOX01-25074-SX
AUDI045 131 501 F
AUDI045 131 501 K
AKS DASIS045154N
Wolforts05-01-8259-00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.16.012
LGK080081017LGK
LGK080081017OEM
METZGER AUTOTEILE0892334
JP GROUP1119903700
TOPRAN113 163
vika11317717001
RIDEX1145E0045
ABAKUS121-01-162
MTR12146522
ASAM AUTOMOTIVE122009
INTERMOTOR14960
ESEN SKV14SKV034
ASHIKA150-00-0905
JAPKO1500905
KAMOKA19019
AUTOMEGA250720510
INTFRADIS2599
MAXGEAR27-4085
FARE-RCH27278
OSSCA27538
VDO/CONTINENTAL2803601039302
SWAG30 94 6806
BE TURBO310028
WE PARTS330690140
WE PARTS330690665
TRICLO342317
KALE OTO RADYATÖR349015
MAGNETI MARELLI359000604080
Auto Elect40710034
AUDI45 131 501 F
AUDI45 131 501 K
IPD45-8110
NK4547003
4U Autoparts45791VV
NRF48611
KLAXCAR FRANCE50029z
RE-EX508-00047
REAL53076710BN
REAL53076710OE
Frankberg5481FB0011413
ERA555082
ERA555082A
MAGNETI MARELLI571822112082
ASPART5EVA1045
MEC-DIESEL676130
EAG680931
HELLA6NU 010 171-891
PIERBURG7.24809.31.0
ASSO70.0131
VALEO703260
HERTH+BUSS ELPARTS70671014
ELSTOCK71-0038
DRI717710038
BorgWarner7271D
BorgWarner7271D/1
ITAB AUTOMOTIVE73073017AV
ITAB AUTOMOTIVE73073017OV
HOFFER7518095
HOFFER7518095E
CAUTEX757612
JPN75E9388-JPN
SIDAT83.742
FISPA83.742A2
SIDAT83.742AS
FISPA83.742R
MAPCO83824
MEAT & DORIA88095
MEAT & DORIA88095E
TRISCAN8813 29011
GEBE9 3047 1
BIRTH90073
Metalcaucho93063
NTK94223
AUTEX959115
NISSENS98294
BTS TurboA100086
BOGAPA6320179
ACI-AVESAAEGR-811
Alfa e-PartsAF07715
JOHNSAGR 95 26-081
LRTAGR0005
at autoteile germanyat23435
AUTLOGAV6011
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1089
BAPMICBF0425810110
BUGIADBGR13019
BSGBSG 90-836-014
NAP carPARTSCAV10038
CSV electronic partsCGR4742
CASCOCVG73017AS
CASCOCVG73017GS
Dr.Motor AutomotiveDRM211165
DENCKERMANNE400066
ELTA AUTOMOTIVEEE6121
MDREEG-VA24
TMIEG00047
JDEUSEG030013V
DELPHIEG10508-12B1
JAPANPARTSEGR-0905
NTYEGR-SK-002
DIPASPORTEGR034AN
DIPASPORTEGR034R
DIPASPORTEGR034WHLN
A.S.P. QualityTestedEGR0905JM
FRECCIAEGR12-226
RCA FRANCEEGRCA107
AISINEGRVG-7002
ENGITECHENT500007
ESPABOL PARTSESP00.02893
4X4 ESTANFIEST-150-00-0905
LUCASFDR255
GAUSSGI2060
DA SILVAGR6063
PEMEBLAJAPEGR-0905
AUTOTEAML3742
AUTOTEAML3742AS
AUTOTEAML3742R
LEMARKLEGR172
LUCASLEV0056
MOTAQUIPLVER292
PLYOMP757612
PATRONPEGR090
AUTOMOTOR FrancePGR4008
PartsTecPTA510-0170
reman by IntecR620047
RECOFICIALRECCGR4742
RECOFICIALRECSVG73017.0
RECOFICIALRECSVG73017.1
SRLineSE07-0075
StarkSKEGR-0770045
SANDOSVG73017.0
SANDOSVG73017.1
STCT493063
TURBORAILTR00623
VEMOV10-63-0031
MGAVA7045
GECOVE1064
GECOVE1064Q
CambiareVE360049
VEMAVE90073
FLAMARVEF820037HQ
FLAMARVEF820037VW
AINDEVI-6007
MDRWAL-7271D
WILMINK GROUPWG1015260
WILMINK GROUPWG1026975
WILMINK GROUPWG1091436
WILMINK GROUPWG1442562
WILMINK GROUPWG1724547
WILMINK GROUPWG2184493
WILMINK GROUPWG2189289
WILMINK GROUPWG2200527
WILMINK GROUPWG2404726
WILMINK GROUPWG2414846
WILMINK GROUPWG2441676
WILMINK GROUPWG2441677
WILMINK GROUPWG2605219
XEVOXEG9103
QH TalbrosXEGR18
ENERGYZE0047
ENERGYZE0063
APPLICATION
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
LANDINILANDINI ALPINE 70, 80, 85
LANDINILANDINI POWERFARM 80, 90
MANMAN TGS I 26.540
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1223, 1223 L
SCANIASCANIA P I P380
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
VOLVOVOLVO FMX 500
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
0