PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0044
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0044

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,85

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
STELLOX01-25006-SX
AKS DASIS065011N
LGK080082024LGK
LGK080082024OEM
METZGER AUTOTEILE0892004
METZGER AUTOTEILE0892948
FORD1 338 675
FORD1 439 414
FORD1 479 057
FORD1 526 689
FORD1 682 737
MINI11 71 7 804 950
RIDEX1145E0012
PEUGEOT11717804950
ABAKUS121-01-005
ABAKUS121-01-019
MTR12161381
DIEDERICHS1301003
FORD1338675
ASTEMO138481
AUTOMEGA140021410
FORD1439414
FORD1479057
INTERMOTOR14974
SKV14SKV028
SKV14SKV028 14SKV067
ASHIKA150-03-300
JAPKO150300
JP GROUP1519900300
FORD1526689
CITROËN1618.59
CITROËN1618.NR
CITROËN161859
PEUGEOT1618NR
FORD1682737
SUZUKI18520-69K00
SUZUKI18520-69K00-000
SUZUKI18520-69K01
SUZUKI18520-69K01-000
SUZUKI18520-69K02
SUZUKI18520-69K02-000
SUZUKI1852069K00
SUZUKI1852069K00000
SUZUKI1852069K01
SUZUKI1852069K01000
SUZUKI1852069K02
SUZUKI1852069K02000
KAMOKA19056
OSSCA23007
ASTEMO2508481
INTFRADIS2580
INTFRADIS2580 E
MAXGEAR27-0190
FARE SA27239
VDO/CONTINENTAL2803601009302
VOLVO30711096
VOLVO30777471
BE TURBO310104RED
BE TURBO310107
VOLVO31259249
WE PARTS330690123
WE PARTS330690124
WE PARTS330690511
WE PARTS330690755
TRICLO340201
KALE OTO RADYATÖR349035
KALE OTO RADYATÖR349050
FEBI BILSTEIN34925
MAGNETI MARELLI359000604310
MAGNETI MARELLI359004500210
VOLVO36000977
VOLVO36001412
FEBI BILSTEIN38500
PROFIT4003-5003
Auto Elect40740017
IPD45-8048
IPD45-8536
4U Autoparts45924PU
NK4599014
NRF48320
KLAXCAR FRANCE50003Z
RE-EX508-00002
REAL53027420BN
REAL53027420OE
Frankberg5481FB0011485
ERA555111
ERA555111A
ERA555111R
ERA555187
ERA555187A
MAGNETI MARELLI571822112033
FORD5S6Q9D475AA
FORD USA5S6Q9D475AB
FORD5S6Q9D475AC
FORD USA5S6Q9D475AD
FORD USA5S6Q9D475AE
SWAG62 93 4925
SWAG62 93 8500
MEC-DIESEL670012
MEC-DIESEL670012M
MEC-DIESEL676210
EAG680939
HELLA6NU 010 171-101
HELLA6NU 014 862-071
PIERBURG7.24809.39.0
ASSO70.0068
VALEO700414
VALEO700474
AIC70384
BorgWarner710927R
BorgWarner711021D
BorgWarner711021D/1
COGEFA France716.18NR
DRI717720002
FIAT71794020
ELSTOCK72-0002
TOPRAN722 663
ITAB AUTOMOTIVE73074024AV
ITAB AUTOMOTIVE73074024OV
HOFFER7518086
HOFFER7518086E
HOFFER7518086R
HOFFER7518219
HOFFER7518219E
JPN75E9460-JPN
MOTAIR TURBO810050
FISPA83.4613
SIDAT83.613
SIDAT83.613AS
SIDAT83.613R
FISPA83.949
FISPA83.949A2
MAPCO83402
RED-LINE83CI000
MEAT & DORIA88086
MEAT & DORIA88086E
MEAT & DORIA88086R
KAWE8813 10010
MEAT & DORIA88219
MEAT & DORIA88219E
GEBE9 3070 1
GEBE9 3212 1
BIRTH90058
STORM QUALITY PARTS9021
Metalcaucho93023
AUTEX959053
AUTEX959541
CAUTEX960001
CITROËN9649358780
FIAT9660276280
FIAT9672880080
CITROËN9685640480
NTK97445
NISSENS98150
BTS TurboA100015
BTS TurboA100015BL
BLUE PRINTADK87216
DIAMAXAE01003
DIAMAXAE01051
ACI-AVESAAEGR-907
Alfa e-PartsAF07676
JOHNSAGR 23 16-081
LRTAGR0020
BBTAGR1801
TURBO-MOTAGRV740101R
TURBO-MOTAGRV770101
at autoteile germanyat21019
AUTLOGAV6023
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1006
BAPMICBF0425810160
BUGIADBGR13050
BOL-F071013
BSGBSG 70-836-002
NAP carPARTSCAV10052
RECOFICIALCGR4613
CASCOCVG74024AS
CASCOCVG74024GS
DYNAMATRIXDEV005
Dr.Motor AutomotiveDRM161101
DENCKERMANNE400025
ET ENGINETEAMED0101
ELTA AUTOMOTIVEEE6000
KAVO PARTSEEG-8501
MDREEG-CP03
TMIEG00002
JDEUSEG021000V
DELPHIEG10507-12B1
JAPANPARTSEGR-300
JAPOCATEGR-9300
NTYEGR-CT-000
RemanautoEGR0033R
DIPASPORTEGR017DLPN
DIPASPORTEGR017DPSN
DIPASPORTEGR017N
DIPASPORTEGR017R
LIZARTEEGR018
FRECCIAEGR12-107
FRECCIAEGR12-222
OPEN PARTSEGR3007.00
A.S.P. QualityTestedEGR300JM
AISINEGRAZ-7001
RCA FRANCEEGRCA13
YSPARTSEGRM252
ENGITECHENT500022
ESPABOL PARTSESP00.02464
ESPABOL PARTSESP00.03476
4X4 ESTANFIEST-150-03-300
MOBILETRONEV-EU003
MOBILETRONEV-EU072
LUCASFDR174
FASTFT60225
GHGH-731904
DA SILVAGR6033
GT-BERGMANNGT55-004
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5698001
PEMEBLAJAPEGR-300
AUTOTEAML3613
AUTOTEAML3613AS
AUTOTEAML3613R
LEMARKLEGR010
LUCASLEV0013
MOTAQUIPLVER102
PalidiumM222-15
NPSM564A01
MDRMEG-9300
The NewLineNV0990
NAPANVE1001
MABYPARTSOEV010024
PREXApartsP716000
PLYOMP960001
PalidiumPAL16-0007
PATRONPEGR027
PATRONPEGR157
AUTOMOTOR FrancePGR0001
PartsTecPTA510-0004
reman by IntecR620016
RECOFICIALRECSVG74024.0
RECOFICIALRECSVG74024.1
SRLineSE07-0042
StarkSKEGR-0770011
SANDOSVG74024.0
SANDOSVG74024.1
STCT493023
TRADEX FRANCETER1001
FERRONTOP11450014
TURBORAILTR00590
VEMOV42-63-0002
MGAVA7000
GECOVE1081
GECOVE1081Q
VEMAVE90058
FLAMARVEF530047FI
FLAMARVEF530047HQ
TRADEX FRANCEVEGR001
PROCODIS FRANCEVGR001
AINDEVI-6010
VR21142
MDRWAL-710927R
MDRWAL-711021D
WILMINK GROUPWG1015252
WILMINK GROUPWG1015254
WILMINK GROUPWG1015348
WILMINK GROUPWG1026983
WILMINK GROUPWG1032374
WILMINK GROUPWG1032376
WILMINK GROUPWG1032395
WILMINK GROUPWG1408678
WILMINK GROUPWG1431241
WILMINK GROUPWG1431330
WILMINK GROUPWG1441274
WILMINK GROUPWG1494459
WILMINK GROUPWG1494549
WILMINK GROUPWG1501321
WILMINK GROUPWG1822293
WILMINK GROUPWG1822301
WILMINK GROUPWG1899165
WILMINK GROUPWG1938044
WILMINK GROUPWG1965190
WILMINK GROUPWG1966139
WILMINK GROUPWG1977695
WILMINK GROUPWG2000724
WILMINK GROUPWG2136367
WILMINK GROUPWG2152330
WILMINK GROUPWG2161797
WILMINK GROUPWG2161869
WILMINK GROUPWG2189274
WILMINK GROUPWG2189275
WILMINK GROUPWG2208425
WILMINK GROUPWG2220762
WILMINK GROUPWG2228371
WILMINK GROUPWG2328610
WILMINK GROUPWG2330464
WILMINK GROUPWG2404693
WILMINK GROUPWG2605215
XEVOXEG9001
QUINTON HAZELLXEGR31
MAZDAY605-20-300A
MAZDAY605-20-300B
MAZDAY605-20-300C
ENERGYZE0044
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDI 75 (MB9HW)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 HDI 90 (MF9HX)
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi
CITROËNCITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi
CITROËNCITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 I Sedan 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C5 II Break (RE_) 1.6 HDi (RE9HZC, RE9HYB)
CITROËNCITROËN C5 II Furgon/kombi (RE_) 1.6 HDi (RE9HYB, RE9HZB)
CITROËNCITROËN C5 II (RC_) 1.6 HDi (RC8HZB)
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 (RW9HZC)
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HZC)
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FORDFORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi
FORDFORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi
FORDFORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA V Van 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti
FORDFORD FOCUS II Furgon/kombi 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Furgon/kombi 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Furgon/kombi 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi
FORDFORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi
MAZDAMAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD
MAZDAMAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo
MAZDAMAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD
MAZDAMAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD (BL14)
MAZDAMAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD (BL14)
MAZDAMAZDA 3 Sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y)
MAZDAMAZDA 3 Sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12)
MAZDAMAZDA 3 Sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL14)
MINIMINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D
MINIMINI MINI (R56) Cooper D
MINIMINI MINI (R56) One D
PEUGEOTPEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 Furgon/hatchback (WA_, WC_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW Furgon/kombi (WK_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 3008 I Nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 3008 Van (0U_) HDi 110 (0U9HZ8, 0U9HZT)
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I Furgon/kombi (4E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I Furgon/kombi (4E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 110 (6D9HZC, 6D9HYC)
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW Furgon/kombi (6E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi / BlueHDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER ORIGIN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (G_) 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie (5_, G_) 1.6 HDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V
SUZUKISUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW416D)
VOLVOVOLVO C30 (533) 1.6 D
VOLVOVOLVO S40 II (544) 1.6 D
VOLVOVOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe
VOLVOVOLVO V50 (545) 1.6 D
VOLVOVOLVO V70 III (135) 1.6 D
0