PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0027
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0027

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,24

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
STELLOX01-25058-SX
LGK080082000LGK
LGK080082000OEM
METZGER AUTOTEILE0892001
METZGER AUTOTEILE0892504
EPS1.963.055
RIDEX1145E0004
ABAKUS121-01-002
MTR12119883
DIEDERICHS1301014
ASTEMO138480
INTERMOTOR14312
SKV14SKV012
ASHIKA150-00-0202
JAPKO1500202
AKS DASIS155024N
KAMOKA19013
TOPRAN207 441
FACET23.0055
ASTEMO2508480
INTFRADIS2552
MAXGEAR27-0187
FARE SA27226
VDO/CONTINENTAL2803601038302
BE TURBO310068
WE PARTS330690037
WE PARTS330690038
WE PARTS330690039
WE PARTS330690551
WE PARTS330690746
JP GROUP3319900300
OSSCA34275
TRICLO344712
KALE OTO RADYATÖR353515
MAGNETI MARELLI359000604480
Auto Elect40720003
IPD45-8015
NK4599016
KW463 055
LANCIA46823850
NRF48326
KLAXCAR FRANCE50010z
RE-EX508-00008
REAL53027000BN
REAL53027000OE
REAL53027000PS
Frankberg5481FB0011424
FIAT55194735
OPEL55204250
ALFA ROMEO55215031
ERA555034
ERA555034A
ERA555034R
AIC55760
MAGNETI MARELLI571822112005
OPEL5851056
OPEL5851067
EAG606310
MEC-DIESEL673078M
MEC-DIESEL674820
HELLA6NU 010 171-401
PIERBURG7.00063.10.0
ASSO70.0109
VALEO703234
BorgWarner (Wahler)710837D
BorgWarner710837D/1
ALFA ROMEO71723453
DRI717720006
ALFA ROMEO71788552
ALFA ROMEO71788554
ALFA ROMEO71788618
ALFA ROMEO71790586
FIAT71790587
FIAT71790588
ALFA ROMEO71793435
FIAT71793807
LANCIA71793809
ELSTOCK72-0006
ITAB AUTOMOTIVE73074000AV
ITAB AUTOMOTIVE73074000OV
ASAM AUTOMOTIVE73348
HOFFER7518015
HOFFER7518015E
HOFFER7518015R
JPN75E9370-JPN
MOTAIR TURBO810042
FISPA83.4648
FISPA83.648
SIDAT83.648AS
SIDAT83.648R
MAPCO83707
RED-LINE83AL001
OPEL851207
OPEL851341
OPEL851823
OPEL851824
Professional Parts87345031
MEAT & DORIA88015
MEAT & DORIA88015E
MEAT & DORIA88015R
TRISCAN8813 24082
GEBE9 3000 1
BIRTH90039
STORM QUALITY PARTS9022
NTK90498
Metalcaucho93009
VAUXHALL93169090
OPEL93169092
VAUXHALL93181981
OPEL95519337
AUTEX959020
NISSENS98180
BTS TurboA100005
BTS TurboA100005BL
ACI-AVESAAEGR-626
JOHNSAGR 55 09-033
LRTAGR0043
TURBO-MOTAGRV786001
at autoteile germanyat21012
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1018
BOL-G051113
BSGBSG 65-836-016
NAP carPARTSCAV10029
RECOFICIALCGR4648
CASCOCVG74000AS
CASCOCVG74000GS
CASCOCVG74000PS
Dr.Motor AutomotiveDRM611102
DENCKERMANNE400001
ET ENGINETEAMED0144
ELTA AUTOMOTIVEEE6004
MDREEG-AF05
TMIEG00008
JDEUSEG020003V
DELPHIEG10259-12B1
JAPANPARTSEGR-0202
NTYEGR-AR-000
RemanautoEGR0005R
LIZARTEEGR001
DIPASPORTEGR003AN
DIPASPORTEGR003N
DIPASPORTEGR003R
A.S.P. QualityTestedEGR0202JM
FRECCIAEGR12-144
OPEN PARTSEGR3017.00
YSPARTSEGRA013
AISINEGRAZ-7016
RCA FRANCEEGRCA03
ENGITECHENT500023
MDREPS-1963 055
ESPABOL PARTSESP00.02145
4X4 ESTANFIEST-150-00-0202
MOBILETRONEV-EU002
LUCASFDR143
FASTFT60239
GHGH-731056
GAUSSGI2052
DA SILVAGR6012
GT-BERGMANNGT55-036
PEMEBLAJAPEGR-0202
AUTOTEAML34648
AUTOTEAML3648
AUTOTEAML3648AS
AUTOTEAML3648R
LEMARKLEGR026
LUCASLEV0017
MOTAQUIPLVER104
The NewLineNV0904
NAPANVE1024
MABYPARTSOEV010002
PREXApartsP916000
PATRONPEGR017
AUTOMOTOR FrancePGR0023
PartsTecPTA510-0001
RECOFICIALRECSVG74000.0
RECOFICIALRECSVG74000.1
SRLineSE07-0015
StarkSKEGR-0770003
SANDOSVG74000.0
SANDOSVG74000.1
SANDOSVG74000.9
STCT493009
TRADEX FRANCETER1017
FERRONTOP11450015
TURBORAILTR00569
VEMOV40-63-0014
MGAVA7006
GECOVE1028Q
GECOVE1028R
VEMAVE90039
FLAMARVEF110047FI
FLAMARVEF110047HQ
FLAMARVEF110047PS
FLAMARVEF110047SP
TRADEX FRANCEVEGR017
PROCODIS FRANCEVGR013
VR31116
MDRWAL-710837D
WILMINK GROUPWG1025541
WILMINK GROUPWG1408633
WILMINK GROUPWG1408635
WILMINK GROUPWG1430031
WILMINK GROUPWG1441073
WILMINK GROUPWG1494477
WILMINK GROUPWG1494478
WILMINK GROUPWG1837868
WILMINK GROUPWG1889429
WILMINK GROUPWG1966131
WILMINK GROUPWG2000750
WILMINK GROUPWG2121296
WILMINK GROUPWG2161803
XEVOXEG9003
QUINTON HAZELLXEGR88
ENERGYZE0027
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXC00, 936AXD01)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V (932BXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2)
FIATFIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12)
FIATFIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
FIATFIAT STILO (192_) 1.9 JTD
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-5 Kombi (YS3E) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD
0