PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0026
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0026

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,07

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OPEL00851208
OPEL00851342
GENERAL MOTORS055215032
OPEL05851055
OPEL05851068
OPEL05851596
OPEL05851827
OPEL0851208
OPEL0851342
OPEL0851757
OPEL093178886
GENERAL MOTORS093181976
GENERAL MOTORS093188887
GENERAL MOTORS093189082
GENERAL MOTORS095519339
EPS1.963.121
ABAKUS121-01-003
DIEDERICHS1301000
MTR13054259
SKV14SKV055
AKS DASIS155023N
SUZUKI1852079J52
SUZUKI1852079J52000
TOPRAN207 930
FACET23.0121
FARE SA27232
FARE SA27244
FARE SA27247
VDO/CONTINENTAL2803601059302
WE PARTS330690137
WE PARTS330690138
WE PARTS330690139
WE PARTS330690561
WE PARTS330690644
JP GROUP3319900500
KALE OTO RADYATÖR349095
Auto Elect40720191
NK4599019
KW463 121
NRF48322
NRF48396
KLAXCAR FRANCE50073z
RE-EX508-00027
REAL53027400BN
REAL53027400OE
ALFA ROMEO55186214
ALFA ROMEO55194734
GENERAL MOTORS55204249
FIAT55205455
FIAT552060490
FIAT55215032
ERA555061
ERA555061A
OPEL5851055
OPEL5851068
VAUXHALL5851596
VAUXHALL5851827
ASSO70.0108
BorgWarner710952R
DRI717720020
LANCIA71788556
ALFA ROMEO717896688
LANCIA71789688
LANCIA71789689
LANCIA71793478
ELSTOCK72-0020
ITAB AUTOMOTIVE73074004AV
ITAB AUTOMOTIVE73074004OV
HOFFER7518094
HOFFER7518094E
HOFFER7518094R
CAUTEX757578
JPN75E9371-JPN
FISPA83.4604
SIDAT83.604
FISPA83.604A2
FISPA83.604AS
FISPA83.604R
OPEL851134
OPEL851175
OPEL851208
GENERAL MOTORS851342
OPEL851757
Professional Parts87345032
MEAT & DORIA88094
MEAT & DORIA88094E
MEAT & DORIA88094R
KAWE8813 10015
STORM QUALITY PARTS9024
Metalcaucho93016
Metalcaucho93028
Metalcaucho93031
GENERAL MOTORS93169064
GENERAL MOTORS93178886
GENERAL MOTORS93181976
SAAB93188887
OPEL93189082
NTK95269
GENERAL MOTORS95519339
CAUTEX960005
NISSENS98193
BTS TurboA100054
BTS TurboA100054BL
Alfa e-PartsAF07681
Alfa e-PartsAF07684
NAP carPARTSCAV10031
RECOFICIALCGR4604
CASCOCVG74004AS
CASCOCVG74004GS
Dr.Motor AutomotiveDRM611107
MDREEG-AF12
TMIEG00027
DELPHIEG10399-12B1
DELPHIEG10399-15B1
DIPASPORTEGR002BAN
DIPASPORTEGR002BN
DIPASPORTEGR002BR
RemanautoEGR0036R
RemanautoEGR0046R
AISINEGRAZ-7009
ENGITECHENT500029
MDREPS-1963 121
ESPABOL PARTSESP00.02134
GHGH-731057
DA SILVAGR6011
AUTOTEAML34604
AUTOTEAML3604
AUTOTEAML3604AS
AUTOTEAML3604R
LUCASLEV0002
PLYOMP757578
PLYOMP960005
PalidiumPAL16-0004
AUTOMOTOR FrancePGR0028
RECOFICIALRECSVG74004.0
RECOFICIALRECSVG74004.1
SANDOSVG74004.0
SANDOSVG74004.1
STCT493016
STCT493028
STCT493031
TRADEX FRANCETER1010
TURBORAILTR00574
TURBORAILTR00586
VEMOV40-63-0015
GECOVE1046
GECOVE1046Q
FLAMARVEF510047FI
FLAMARVEF510047HQ
TRADEX FRANCEVEGR010
MDRWAL-710952R
WILMINK GROUPWG1015259
WILMINK GROUPWG1015293
WILMINK GROUPWG1026887
WILMINK GROUPWG1354378
WILMINK GROUPWG1408685
WILMINK GROUPWG1408694
WILMINK GROUPWG1494503
WILMINK GROUPWG1494504
WILMINK GROUPWG1494652
WILMINK GROUPWG1889423
WILMINK GROUPWG1899141
WILMINK GROUPWG1938040
WILMINK GROUPWG1966141
WILMINK GROUPWG1977694
WILMINK GROUPWG2000722
WILMINK GROUPWG2000748
WILMINK GROUPWG2015780
WILMINK GROUPWG2121304
WILMINK GROUPWG2161799
WILMINK GROUPWG2161868
WILMINK GROUPWG2189276
WILMINK GROUPWG2195784
WILMINK GROUPWG2220491
WILMINK GROUPWG2226638
WILMINK GROUPWG2328611
WILMINK GROUPWG2404694
WILMINK GROUPWG2414828
WILMINK GROUPWG2529399
ENERGYZE0025
ENERGYZE0026
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)
FIATFIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet
FIATFIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet 4x4
FIATFIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet
FIATFIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet
FIATFIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet
FIATFIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B)
FIATFIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.9 CDTI (F48)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.9 CDTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.9 CDTI (F48)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SUZUKISUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 (RW419D)
SUZUKISUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW419D)
0