PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0020
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0020

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,85

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
SAMPA080.1324
AUGER112115
ABAKUS121-01-018
MTR12115628
DIEDERICHS1301013
ASTEMO135966
NISSAN14710-BN701
NISSAN14956-00Q0M
NISSAN1495600QAE
NISSAN1495600QAH
NISSAN1495600QAJ
NISSAN1495600QAM
NISSAN1495600QEA
SKV14SKV009
ASHIKA150-01-112
JAPKO150112
AKS DASIS155017N
KAMOKA19015
ASTEMO2505966
BE TURBO310211RED
WE PARTS330690028
WE PARTS330690029
WE PARTS330690030
WE PARTS330690548
WE PARTS330690743
OSSCA38341
JP GROUP4319900200
OPEL4404349
OPEL4404463
VAUXHALL4411697
OPEL4412634
OPEL4415923
IPD45-8012
OPEL4506172
NK4599017
KLAXCAR FRANCE50001z
RE-EX508-00014
ERA555031
ERA555031A
MEC-DIESEL675780DP
ASSO70.0076
BorgWarner (Wahler)710950D
BorgWarner710950D/1
BorgWarner710950R
DRI717720011
ELSTOCK72-0011
HOFFER7518011
HOFFER7518011B
HOFFER7518011E
HOFFER7518011R
RENAULT8200 004 883
RENAULT8200 088 888
RENAULT8200 130 609
RENAULT8200 164 563
RENAULT8200 169 634
RENAULT8200 235 232
RENAULT8200 247 250
RENAULT8200 270 539
RENAULT8200 294 794
RENAULT8200 469 586
RENAULT8200 488 774
RENAULT8200 656 008
RENAULT8200088888
RENAULT8200169634
RENAULT8200235232
RENAULT8200270539
RENAULT8200294794
RENAULT8200374875
DACIA8200656008
FISPA83.4646
FISPA83.646
SIDAT83.646A2
FISPA83.646R
MEAT & DORIA88011
MEAT & DORIA88011B
MEAT & DORIA88011E
MEAT & DORIA88011R
KAWE8813 25005
OPEL9112349
OPEL91124463
OPEL9112463
VAUXHALL9201822
GENERAL MOTORS93160741
GENERAL MOTORS93161071
GENERAL MOTORS93183942
AUTEX959017
NISSENS98190
BTS TurboA100024
ACI-AVESAAEGR-851
TURBO-MOTAGRV711201R
AUTLOGAV6007
BAPMICBF0425810219
NAP carPARTSCAV10032
CSV electronic partsCGR4646
RECOFICIALCGR4653
TMIEG00014
JDEUSEG020007V
DELPHIEG10405-12B1
JAPANPARTSEGR-112
JAPOCATEGR-9112
RemanautoEGR0054R
A.S.P. QualityTestedEGR112JM
DIPASPORTEGR497PRBN
ESPABOL PARTSESP00.02024
ESPABOL PARTSESP00.02035
ESPABOL PARTSESP00.03135
FASTFT60207
GHGH-733968
GAUSSGI2055
DA SILVAGR6001
GT-BERGMANNGT55-013
PEMEBLAJAPEGR-112
AUTOTEAML34646
AUTOTEAML3646
AUTOTEAML3646A2
AUTOTEAML3646R
LUCASLEV0022
MDRMEG-9112
NPSN564N07
PartsTecPTA510-0033
TRADEX FRANCETER1003
TRADEX FRANCETER1042
TURBORAILTR00571
Prime TurboTR00578
GECOVE1025
TRADEX FRANCEVEGR003
TRADEX FRANCEVEGR042
AINDEVI-6025
MDRWAL-710950D
MDRWAL-710950R
WILMINK GROUPWG1026861
WILMINK GROUPWG1026863
WILMINK GROUPWG1408627
WILMINK GROUPWG1408628
WILMINK GROUPWG1408683
WILMINK GROUPWG1442833
WILMINK GROUPWG1494474
WILMINK GROUPWG1494535
WILMINK GROUPWG1724481
WILMINK GROUPWG1795850
WILMINK GROUPWG1889426
WILMINK GROUPWG1977696
WILMINK GROUPWG1977698
WILMINK GROUPWG2000746
WILMINK GROUPWG2015730
WILMINK GROUPWG2121302
WILMINK GROUPWG2161815
WILMINK GROUPWG2161821
WILMINK GROUPWG2189269
WILMINK GROUPWG2195788
WILMINK GROUPWG2328600
ENERGYZE0020
APPLICATION
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y)
DACIADACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0Y, FS00, FS0J)
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.5 dCi
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 DTi
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 DTI (F7)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.2 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13)
RENAULTRENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Furgon/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F)
RENAULTRENAULT MEGANE II Furgon/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 (ED0G, ED0N, HD0G, HD0N, HD1G, HD1N, UD0G,...
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi 120 (FD0M, FD0U, FD0W, FD2M, FD2W, FD3M, FD3U,...
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD0Y, JD11, JD1W, JD1Y)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD02, JD11, JD12, JD1W)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)
RENAULTRENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D)
RENAULTRENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F)
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0S)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K)
RENAULTRENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07)
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N)
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N)
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi
0