PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoTPS0006
TypeThrottle body
Params

Indeks: TPS0006

Nazwa: Czujnik, ustawienie przepustnicy

Grupa: Gaźnik

Opis: Czujnik

Uzycie: Przepustnica

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,04

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 3

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
MDREPS-1995 002
REAL8022750IOE
IVECO8029510
OPEL826924
SAAB885719
SAAB8857195
OPEL90323839
PORSCHE94460611600
CITROËN96038938
FIAT960389388
FIAT9946862
CASCOCSN74I05AS
CASCOCSN74I05GS
REAL8022750IBN
PATRONPE30006
StarkSKTPS-0380001
FLAMARSNF610I47FI
FLAMARSNF610I47HQ
SANDOSSN74I05.0
SANDOSSN74I05.1
TATSUMITHT0006
ENERGYTPS0006
STARTVOLTVS-TP 0306
WILMINK GROUPWG1099998
ZentPartsZ04503
WALKER PRODUCTS200-1347
KIA0K01118911
EPS1.995.002
FACET10.5002
ABAKUS120-08-003
ABAKUS120-08-042
JP GROUP1297000400
VOLVO1336385
FERRARI142434
EFI AUTOMOTIVE1477305
PEUGEOT1628L1
SKV17SKV005
WALKER PRODUCTS200-1221
STELLOX06-09504-SX
Professional Parts28436385
VOLVO3450030
HYUNDAI3517022001
HYUNDAI3517022010
RIDEX3940T0002
KW495 002
Frankberg5481FB0023026
FIAT60549359
CITROËN72408124
FIAT7637025
RENAULT7701047921
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164H1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV Napęd na wszystkie koła (164K1H)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (907_) 1.5 i.e (907A2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 i.e. (907.A1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 i.e. (907.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1B__)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1B00)
CHEVROLETCHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.0
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 GTi
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 Turbo C.T.
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.0 i
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0 i
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
FERRARIFERRARI 456 GT/GTA 5.5 (F116)
FERRARIFERRARI 512 TR 4.9
FERRARIFERRARI F355 Berlinetta 3.5
FERRARIFERRARI F355 Spider 3.5
FIATFIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD)
FIATFIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A)
FIATFIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo
FIATFIAT CROMA (154_) 2000 16V
FIATFIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AD_)
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AS_)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 2.0 Turbo (220.AD5)
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.6 R
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 i 12V
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 12V
HYUNDAIHYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 16V
HYUNDAIHYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V
HYUNDAIHYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V
HYUNDAIHYUNDAI COUPE I (RD) 2.0
HYUNDAIHYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V
HYUNDAIHYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V
HYUNDAIHYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i
HYUNDAIHYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo
KIAKIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD
KIAKIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 16V Turbo (838CB)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 20V Turbo (838CM)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.4 20V (838CC)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 3.0 24V (838BD11A)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 16V (834FA)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2000 16V (834FA)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD)
LANCIALANCIA ZETA (22_) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i Cat
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E (T85) 2.0 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.4 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.6 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 Cat (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19)
OPELOPEL SINTRA (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)
OPELOPEL SINTRA (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i GT (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.5 V6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.5 i V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) i 500 2.5 (F35)
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-16
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo
PORSCHEPORSCHE 968 3.0
PORSCHEPORSCHE 968 kabriolet 3.0
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -16
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -16
SAABSAAB 900 I kabriolet 2.1 -16
SAABSAAB 900 II 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 900 II 2.0 i
SAABSAAB 900 II 2.3 -16
SAABSAAB 900 II coupe 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 900 II coupe 2.0 i
SAABSAAB 900 II coupe 2.0 i
SAABSAAB 900 II coupe 2.3 -16
SAABSAAB 900 II kabriolet 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 900 II kabriolet 2.0 i
SAABSAAB 900 II kabriolet 2.3 -16
SAABSAAB 9000 2.0 -16
SAABSAAB 9000 2.0 -16 CD
SAABSAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD
SAABSAAB 9000 2.3 -16 CD
SAABSAAB 9000 2.3 -16 CD Turbo
SAABSAAB 9000 2.3 -16 CDE
SAABSAAB 9000 2.3 -16 CDE Eco-Power
SAABSAAB 9000 2.3 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CSE
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CSE Eco Power
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Turbo CSE
UAZUAZ 3160 samochód terenowy zamknięty 2.9 i
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 Cat
VOLVOVOLVO 440 (445) 1.6
VOLVOVOLVO 440 (445) 1.7
VOLVOVOLVO 440 (445) 2.0
VOLVOVOLVO 440 (445) 2.0
VOLVOVOLVO 460 (464) 1.7
VOLVOVOLVO 460 (464) 2.0
VOLVOVOLVO 460 (464) 2.0
VOLVOVOLVO 480 (482) 1.7
VOLVOVOLVO 480 (482) 2.0
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.0
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.0
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.4
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.4
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.4
VOLVOVOLVO 850 (854) T5
VOLVOVOLVO 850 (854) T5-R
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.0
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.0
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4 AWD
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) T5
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) T5-R
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.9
VOLVOVOLVO 960 II (964) 2.5
VOLVOVOLVO 960 II (964) 2.9
VOLVOVOLVO 960 II Kombi (965) 2.5
VOLVOVOLVO 960 II Kombi (965) 2.9
VOLVOVOLVO 960 Kombi (965) 2.9
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) T-5
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) T5
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) T5
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) T5
VOLVOVOLVO S90 I (964) 2.9
VOLVOVOLVO S90 I (964) 2.9
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V90 I Kombi (965) 2.9
VOLVOVOLVO V90 I Kombi (965) 2.9
0