PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoSZ0001
TypeSpark plug
Params

Indeks: SZ0001

Nazwa: Świeca żarowa

Grupa: Układ wspomagania rozruchu zimnego silnika

Opis: Świeca żarowa

Napięcie [V]: 11

Technika połączeń: M5

Ciężar [kg]: 0,03

Wymiar gwintu: M12x1.25

Długość całkowita [mm]: 72

Rozmiar klucza: 12

Moment dokręcenia [Nm]: 22

OEM NUMBER
RENAULT8671004018
ERA886013
BEDFORD88900728
FORD890X6M090UA
FORD89FF6M091AA
BMW9 061 353
BMW9 061 354
VAUXHALL90019495
VAUXHALL90033357
VAUXHALL90051950
VAUXHALL90093867
VAUXHALL90166155
VAUXHALL90210824
VAUXHALL90487858
MONARK90505056
MONARK90505059
MONARK90505907
MONARK90506006
MONARK90506019
MONARK90506033
VAUXHALL90509368
BEDFORD90510924
VAUXHALL90540864
BMW9061353
BMW9061354
BorgWarner (BERU)908MJ
MONARK90998006
BorgWarner (BERU)909MJ
FORD910X6M090BA
PEUGEOT9150771580
PEUGEOT91507718
PEUGEOT9150771880
PEUGEOT9150771980
PEUGEOT9150860280
PEUGEOT91508610
PEUGEOT9150861080
PEUGEOT9151586780
PEUGEOT9152.184980
CITROËN91521849
PEUGEOT9152184980
CITROËN91521918
CITROËN9152191880
PEUGEOT9153.664680
PEUGEOT91536646
CITROËN9153664680
NGK91617
BorgWarner (BERU)917MJ
PEUGEOT9190861080
PEUGEOT92515867
PEUGEOT92515869
ACDelco93893043
ACDelco93893047
ACDelco93893051
ACDelco93893052
ACDelco93893065
ACDelco93893066
FORD93BB6M090A2A
IVECO9462703
FORD94DD6M090AA
NGK95061
CITROËN95493205
CITROËN95493206
BorgWarner (BERU)954MJ
PEUGEOT95534787
PEUGEOT95534788
PEUGEOT9553478880
CITROËN96009783
CITROËN96104689
CITROËN96141678
PEUGEOT9614167880
PEUGEOT96165724
LANCIA9616572480
CITROËN96332143
FIAT9633214380
FIAT98462490
DEUTZA12H7631
UNIPARTADU9830
VALEOC100S
VALEOC101S
VALEOC102S
VALEOC106S
VALEOC107S
VALEOC111R
VALEOC111S
VALEOC11P
VALEOC13P
VALEOC16P
VALEOC17P
VALEOC204S
VALEOC206S
VALEOC208S
VALEOC209S
VALEOC22P
VALEOC31P
VALEOC33P
VALEOC34P
CHAMPIONCH08
CHAMPIONCH137
CHAMPIONCH140
CHAMPIONCH159
CHAMPIONCH163
CHAMPIONCH174
CHAMPIONCH189
CHAMPIONCH63
CHAMPIONCH63002
CHAMPIONCH68
CHAMPIONCH87
CHAMPIONCH88
DENSODG-004
DENSODG-006
DENSODG001
DENSODG004
DENSODG006
NGKDP1
LUCASDS001
LUCASDS003
DELPHIDS006
LUCASDS040
LUCASDS059
LUCASDS080
LUCASDS084
LUCASDS122
LAND ROVERERC8450
MotorcraftEZD.11
MotorcraftEZD.14
MotorcraftEZD.15
MotorcraftEZD.16
MotorcraftEZD.2
MotorcraftEZD.28
MotorcraftEZD.30
MotorcraftEZD.5
MotorcraftEZD.B
MotorcraftEZD.E
MotorcraftEZD.F
MotorcraftEZD.G
MotorcraftEZD11
MotorcraftEZD14
MotorcraftEZD15
MotorcraftEZD16
MotorcraftEZD2
MotorcraftEZD28
MotorcraftEZD30
MotorcraftEZD5
MotorcraftEZDB
MotorcraftEZDE
MotorcraftEZDF
MotorcraftEZDG
FIATF2VB
FIATF4VB
FIATF6VB
FIATFU2A
FIATFU2B
MAGNETI MARELLIFU4A
FIATFU4B
UNIPARTGGP1
UNIPARTGGP2
UNIPARTGGP6
UNIPARTGGP7
BorgWarner (BERU)GN013
BorgWarner (BERU)GN908
BorgWarner (BERU)GN909
BorgWarner (BERU)GN917
BorgWarner (BERU)GN954
FP DIESELGP1000
FP DIESELGP1022
FP DIESELGP2000
AUTO DELTAGP2001
AUTO DELTAGP2003
BorgWarner (BERU)GV105
BorgWarner (BERU)GV151
BorgWarner (BERU)GV179
BorgWarner (BERU)GV602
BorgWarner (BERU)GV603
BorgWarner (BERU)GV636
BorgWarner (BERU)GV642
BorgWarner (BERU)GV663
BorgWarner (BERU)GV719
BorgWarner (BERU)GV724
BorgWarner (BERU)GV727
DELPHIHDS212
DELPHIHDS216
LUCASHDS218
DELPHIHDS221
LUCASHDS255
LUCASHDS274
DELPHIHDS295
LUCASHDS299
DELPHIHDS337
DELPHIHDS339
DELPHIHDS348
LUCASHDS349
LUCASHDS351
LUCASHDS353
DELPHIHDS371
PERKINSK166AF01
PERKINSK666AF01
PEUGEOTMKD00066
PEUGEOTMKP00064
PEUGEOTMKP00065
CITROËNMKP00067
CITROËNMKP00069
UNIPARTNCC10001
BRISKR102
BRISKR136
BRISKR163
BRISKR219
MAGNETI MARELLIREP1A
BRISKS409
SEATSE138919000A
ROVERSTC1303
MAGNETI MARELLITIX2A
MAGNETI MARELLITIX4A
MAGNETI MARELLITIX6A
MAGNETI MARELLITLX2A
MAGNETI MARELLIUX15A
MAGNETI MARELLIUX2A
MAGNETI MARELLIUX4A
MAGNETI MARELLIUX9A
FORDV94DD6M090A
FORDV94DX6M090A
FORDV94DX6M090AA
SEATX039655020
NGKY206T
NGKY208T
NGKY752M
NGKY902R
NGKY908R
NGKY914U
NGKY917U
NGKY920R
NGKY922R
NGKY923U
NGKY924J
NGKY924U
NGKY938R
MotorcraftZD-3
MotorcraftZD3
BOSCH0 250 200 054
BOSCH0 250 200 056
BOSCH0 250 200 057
BOSCH0 250 200 058
BOSCH0 250 200 059
BOSCH0 250 200 060
BOSCH0 250 200 061
BOSCH0 250 200 065
BOSCH0 250 200 068
BOSCH0 250 200 069
BOSCH0 250 200 454
BOSCH0 250 200 456
BOSCH0 250 200 465
BOSCH0 250 200 468
BOSCH0 250 200 469
BOSCH0 250 201 001
BOSCH0 250 201 005
BOSCH0 250 201 006
BOSCH0 250 201 008
BOSCH0 250 201 009
BOSCH0 250 201 019
BOSCH0 250 201 027
BOSCH0 250 201 030
BOSCH0 250 201 033
BOSCH0 250 201 037
BOSCH0 250 201 405
BOSCH0 250 201 406
BOSCH0 250 201 927
BOSCH0 250 201 937
BOSCH0.250.201.039
BOSCH0.250.201.042
BOSCH0.250.201.043
BOSCH0.250.201.045
BOSCH0.250.201.469
BOSCH0.250.201.904
BOSCH0.250.201.906
BOSCH0.250.201.929
BOSCH0.250.201.932
BOSCH0.250.201.936
BOSCH0.250.201.939
BOSCH0.250.201.952
MERCEDES-BENZ000.159.77.01
MAN000159.8101
MAN000159.8301
MERCEDES-BENZ0001592201
MERCEDES-BENZ0001593501
MERCEDES-BENZ0001597501
SSANGYONG0001597701
MERCEDES-BENZ0001598101
MERCEDES-BENZ0001598301
SEAT0003940685
VW0003954619
MERCEDES-BENZ001.159.35.01
MERCEDES-BENZ001.159.83.01
MERCEDES-BENZ0011592201
IVECO004729585
BorgWarner (BERU)0100221106
BorgWarner (BERU)0100221107
BorgWarner (BERU)0100221133
BorgWarner (BERU)0100221135
BorgWarner (BERU)0100221144
BorgWarner (BERU)0100221145
BorgWarner (BERU)0100221146
BorgWarner (BERU)0100221163
BorgWarner (BERU)0100221167
BorgWarner (BERU)0100226185
BorgWarner (BERU)0100226186
BorgWarner (BERU)0100226366
DEUTZ01200772020
VAUXHALL03448796
SEAT0581CR1
FIAT07029585
MONARK090 505 056
MONARK090 505 059
MONARK090 505 907
MONARK090 506 006
MONARK090 506 019
MONARK090 506 033
MONARK090 998 006
BMW1 286 059
BMW1 288 161
BMW1 288 245
AUTO DELTA1002
BorgWarner (BERU)100221106
BorgWarner (BERU)100221107
BorgWarner (BERU)100221133
BorgWarner (BERU)100221135
BorgWarner (BERU)100221144
BorgWarner (BERU)100221145
BorgWarner (BERU)100221146
BorgWarner (BERU)100221163
BorgWarner (BERU)100221167
BorgWarner (BERU)100226185
BorgWarner (BERU)100226186
BorgWarner (BERU)100226366
AUTO DELTA1004
DAF105977
BorgWarner (BERU)105MN
MERCEDES-BENZ11592201
MERCEDES-BENZ11593501
MERCEDES-BENZ11598301
LETRIKA11720605
LETRIKA11720608
LETRIKA11720615
LETRIKA11720625
LETRIKA11720627
LETRIKA11721002
LETRIKA11721004
LETRIKA11721656
LETRIKA11721792
LETRIKA11721826
BMW12 12 1 286 059
BMW12 12 1 288 161
BMW12 23 1 288 245
BMW12 23 2 241 387
BMW12 23 2 241 388
BMW12 23 2 241 389
BMW12 23 9 061 353
BMW12 23 9 061 354
DEUTZ1200772020
BMW12121286059
BMW12121288161
OPEL1214302
OPEL1214304
OPEL1214306
OPEL1214317
OPEL1214318
OPEL1214319
OPEL1214324
BMW12231288245
BMW12232241387
BMW12232241388
BERTONE12232241389
BMW12239061353
BMW12239061354
NGK1250
BMW1286059
BMW1288161
BMW1288245
DAF1353958
ACDelco148G
BorgWarner (BERU)151MJ
FORD1587444
MERCEDES-BENZ1592201
MERCEDES-BENZ1593501
FEBI BILSTEIN15961
FEBI BILSTEIN15963
MERCEDES-BENZ1597501
MERCEDES-BENZ1597701
MAN1598101
MAN1598301
BorgWarner (BERU)161MJ
BECK/ARNLEY176-1037
BECK/ARNLEY176-1038
BECK/ARNLEY176-1044
BECK/ARNLEY1761037
BECK/ARNLEY1761038
BECK/ARNLEY1761044
BorgWarner (BERU)179MN
SUZUKI18550-66G00
LUCAS1855018
SUZUKI1855066G00
BMW2 241 387
BMW2 241 388
BMW2 241 389
AUTO DELTA2002
AUTO DELTA2003
AUTO DELTA2004
BRISK21N21
BRISK21N22
BRISK21R102
BRISK21R136
BRISK21R136E
BRISK21R163
BRISK21R21
BRISK21R219
BRISK21R219E
BRISK21R23
BRISK21R26
BRISK21R28D
BRISK21S408
BRISK21S409
BRISK21S417
BRISK21S454
BRISK21S513
NGK2237
BMW2241387
BMW2241388
BERTONE2241389
ACDelco241G
BREMI25001
BREMI25002
BOSCH250200054
BOSCH250200056
BOSCH250200057
BOSCH250200058
BOSCH250200059
BOSCH250200060
BOSCH250200061
BOSCH250200065
BOSCH250200068
BOSCH250200069
BOSCH250200454
BOSCH250200456
BOSCH250200465
BOSCH250200468
BOSCH250200469
BOSCH250201001
BOSCH250201005
BOSCH250201006
BOSCH250201008
BOSCH250201009
BOSCH250201019
BOSCH250201027
BOSCH250201030
BOSCH250201033
BOSCH250201037
BOSCH250201039
BOSCH250201042
BOSCH250201043
BOSCH250201045
BOSCH250201405
BOSCH250201406
BOSCH250201469
BOSCH250201904
BOSCH250201906
BOSCH250201927
BOSCH250201929
BOSCH250201932
BOSCH250201936
BOSCH250201937
BOSCH250201939
BOSCH250201952
NGK2643
TATA2654-5420-4912
TATA265454204912
ACDelco30G
NGK3219
VOLVO3287815
NGK3380
VAUXHALL3448796
NGK3645
SEAT3940685
VW3954619
NGK4290
NGK4356
LANCIA4393814
FIAT4474413
NGK4585
ALFA ROMEO46072001
FIAT46072001F
FIAT4714294
DEUTZ4729585
ALFA ROMEO4729595
FIAT4738576
FIAT4752281
LANCIA4754011
FIAT4774412
LANCIA4774413
IVECO4781356
IVECO4783047
LANCIA4792112
LANCIA4833643
IVECO4841294
FIAT4849406
FIAT4849466
LANCIA4896406
NGK4950
Motorcraft5 031 006
RENAULT5001001587
FORD5023372
Motorcraft5031006
ACDelco503GG
ACDelco507GG
ACDelco511GG
ACDelco512GG
ACDelco525GG
NGK5267
ACDelco526GG
NGK5317
FIAT5493205
LANCIA5493206
FIAT57029585
SEAT581CR1
FIAT5946920
FIAT5950464
ALFA ROMEO5951861
ALFA ROMEO5951879
LANCIA5951881
FIAT5951882
CITROËN5960-32
MAHINDRA5960-G7
CITROËN596032
TALBOT5960G7
CITROËN5961-39
CITROËN5961-40
LDV5961-53
CITROËN5961-54
PEUGEOT5961-57
PEUGEOT5961-58
CITROËN596139
PEUGEOT596140
LDV596153
CITROËN596154
CITROËN596157
CITROËN596158
CITROËN5962 3H
CITROËN5962 58
CITROËN5962 J4
CITROËN5962 J5
PEUGEOT5962-03
ARO5962-08
PEUGEOT5962-1C
CITROËN5962-1R
PEUGEOT5962-35
PEUGEOT5962-3H
CITROËN5962-3J
CITROËN5962-74
PEUGEOT5962-J3
PEUGEOT5962-J4
PEUGEOT5962-J5
PEUGEOT5962-J6
CITROËN5962-K5
PEUGEOT5962-KS
PEUGEOT5962-OX
PEUGEOT5962-OZ
PEUGEOT5962-R8
CITROËN5962-S8
CITROËN5962-U8
CITROËN5962-W8
CITROËN5962-X1
CITROËN5962.008
CITROËN5962.1T
CITROËN5962.1V
CITROËN5962008
PEUGEOT596203
ARO596208
PEUGEOT59621C
CITROËN59621R
CITROËN59621T
CITROËN59621V
PEUGEOT596235
TALBOT59623H
ARO59623J
CITROËN596258
LDV596274
PEUGEOT5962J3
PEUGEOT5962J4
PEUGEOT5962J5
PEUGEOT5962J6
CITROËN5962K5
PEUGEOT5962KS
PEUGEOT5962OX
PEUGEOT5962OZ
CITROËN5962R8
CITROËN5962S8
CITROËN5962U8
CITROËN5962W8
PEUGEOT5962X1
FIAT5973752
FIAT5973753
FIAT5973763
PEUGEOT598110
PEUGEOT598111
PEUGEOT598115
FIAT5990986
BorgWarner (BERU)602MJ
BorgWarner (BERU)603MJ
ALFA ROMEO60596245
FORD6063505
BorgWarner (BERU)606MJ
BorgWarner (BERU)607MJ
ALFA ROMEO60812292
BorgWarner (BERU)609MJ
BorgWarner (BERU)613MJ
FORD6154593
BorgWarner (BERU)633MJ
BorgWarner (BERU)636MJ
LUCAS6415-4
LUCAS64154
BorgWarner (BERU)642MJ
BorgWarner (BERU)663MJ
SSANGYONG6651590001
SSANGYONG6651590201
FIAT7029585
FORD7072673
ALFA ROMEO71719015
LANCIA71735461
BorgWarner (BERU)719MJ
BorgWarner (BERU)724MJ
BorgWarner (BERU)727MJ
BorgWarner (BERU)729MJ
NISSAN75800-0060
NISSAN758000060
FIAT76226740
FIAT7648199
RENAULT7700662199
RENAULT7700673874
RENAULT7700701130
RENAULT7700715768
RENAULT7700733076
RENAULT7700741144
RENAULT7700855865
RENAULT7700856238
RENAULT7701029762
RENAULT7701031105
RENAULT7701033403
RENAULT7701035956
RENAULT7701039387
RENAULT7701069731
RENAULT7701349475
RENAULT7701349943
RENAULT770135956
RENAULT7701414072
RENAULT7701414076
RENAULT7701414079
RENAULT7701414080
RENAULT7701414086
RENAULT7701414108
RENAULT7701414123
RENAULT7701414162
ALFA ROMEO7702960
FIAT7735920
ALFA ROMEO77359200
FORD785F6M090BA
FORD785F6M090CB
FORD786B6M090CA
FORD786F6M090CA
FORD78GB6M090A2A
FORD78GB6M090CA
NGK7906
PEUGEOT7932.567717
PEUGEOT7932.567718
CITROËN7932564528
RENAULT7932567717
PEUGEOT7932567718
PEUGEOT7950076593
BOSCH80006
BOSCH80007
BOSCH80008
RENAULT8200090817
VOLVO829857
FORD83BB6M080A1A
FORD83BB6M080A2A
FORD83BB6M090A1A
FORD83BB6M090A2A
VOLVO840643
FORD84BB6M080AA
FORD84BB6M090AA
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.A1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (905_) 1.8 TD (905A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (907_) 1.8 TD (907A5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 TD (162.BD, 162.BG)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 75 (162_) 2.4 TD (162B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 90 (162_) 2.4 TD (162.B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 TD (116.BA)
ALFA ROMEOALFA ROMEO AR 6 Autobus (280_) 1.9 D (280)
ALFA ROMEOALFA ROMEO AR 6 Furgon (280_) 1.9 D (280)
ALFA ROMEOALFA ROMEO AR 8 Furgon (280_) 2.4 D (280)
AROARO 240-244 2.5 D
AROARO 240-244 2.7 D
AROARO 240-244 2.7 D
BEDFORDBEDFORD BLITZ 2.1 D
BEDFORDBEDFORD BLITZ 2.3 D
BEDFORDBEDFORD CF Platforma / podwozie 2.3 D
BERTONEBERTONE FREECLIMBER 2.4 TD
BMWBMW 3 Compact (E36) 318 tds
BMWBMW 3 (E30) 324 d
BMWBMW 3 (E30) 324 td
BMWBMW 3 (E36) 318 tds
BMWBMW 3 (E36) 325 td
BMWBMW 3 (E36) 325 tds
BMWBMW 3 Touring (E30) 324 td
BMWBMW 3 Touring (E36) 318 tds
BMWBMW 3 Touring (E36) 325 tds
BMWBMW 5 (E28) 524 d
BMWBMW 5 (E34) 524 td
BMWBMW 5 (E34) 525 td
BMWBMW 5 (E34) 525 tds
BMWBMW 5 (E39) 525 td
BMWBMW 5 (E39) 525 tds
BMWBMW 5 Touring (E34) 525 td
BMWBMW 5 Touring (E34) 525 tds
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 tds
BMWBMW 7 (E38) 725 tds
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.8 D (MBA9A, MCA9A)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.9 D (MBDJY)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.8 D (MFA9A)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.9 D (MFDJY)
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 18 D
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 1.9 D
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19 D
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19 D
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) TRD Turbo
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 1.8 D
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 D
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 D
CITROËNCITROËN BX (XB-_) TRD Turbo
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.8 D
CITROËNCITROËN C15 Kombi 1.8 D
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 1.9 D
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D Turbo
CITROËNCITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D Turbo 4x4
CITROËNCITROËN C25 Furgon (280_, 290_) 1.9 D 1400
CITROËNCITROËN C25 Furgon (280_, 290_) 2.5 D
CITROËNCITROËN C25 Furgon (280_, 290_) 2.5 D
CITROËNCITROËN C25 Furgon (280_, 290_) 2.5 DT
CITROËNCITROËN C25 Furgon (280_, 290_) 2.5 DT 4x4
CITROËNCITROËN C25 Platforma / podwozie (280_, 290_) 2.5 D
CITROËNCITROËN C25 Platforma / podwozie (280_, 290_) 2.5 DT
CITROËNCITROËN C35 Furgon 2.5 D
CITROËNCITROËN CX I Break (MA) 2500 D
CITROËNCITROËN CX I Break (MA) 2500 D Turbo
CITROËNCITROËN CX I (MA) 25 D Turbo
CITROËNCITROËN CX I (MA) 2500 D
CITROËNCITROËN CX II 25 D Turbo
CITROËNCITROËN CX II 25 D Turbo
CITROËNCITROËN CX II Break 25 D Turbo 2
CITROËNCITROËN CX II Break 2500 D Turbo
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 1.9 TD
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 1.9 TD
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.1 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPY I (U6U_) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN VISA 17 D
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.9 SD
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.9 Turbo D
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 D
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 D
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 SD
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.1 D 12V
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.1 TD 12V
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.1 D12
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.1 TD 12V
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.5 TD
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.1 D 12V
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.1 TD 12V
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.1 D12 VSX
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.1 TD 12V
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.5 TD
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 TD
CITROËNCITROËN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.8 D
CITROËNCITROËN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA Furgon/kombi 1.8 D
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.8 D
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.9 D
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.9 SD
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.9 TD
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 DT
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 DT
FIATFIAT 127 (127_) 1.3 Diesel
FIATFIAT 127 Panorama (127_) 1.3 D
FIATFIAT 131 (131_) 2.0 D
FIATFIAT 131 (131_) 2.5 D
FIATFIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 2.0 D
FIATFIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 2.5 Super Diesel (AF)
FIATFIAT 242 Furgon (242_) 2.2 D
FIATFIAT 242 Furgon (242_) 2.5 D
FIATFIAT ARGENTA (132_) 2500 Diesel
FIATFIAT BRAVA (182_) 1.9 D
FIATFIAT BRAVO I (182_) 1.9 D
FIATFIAT CROMA (154_) 2500 D
FIATFIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.AE)
FIATFIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.LL, 154.PL)
FIATFIAT CROMA (154_) 2500 TDE
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 D Combinato
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 TD Combinato
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 TD Panorama/Combinato
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 1.9 TD CAT
FIATFIAT DUCATO Furgon (280_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (280_) 2.4 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (280_) 2.5 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (280_) 2.5 TD 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 2.5 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 2.5 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 2.5 TD
FIATFIAT DUCATO Furgon (290_) 2.5 TD 4x4
FIATFIAT DUCATO Panorama (280_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 D
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD 4x4
FIATFIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 TD CAT
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (280_) 1.9 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (290_) 1.9 TD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (290_) 2.5 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (290_) 2.5 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (290_) 2.5 TD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (290_) 2.5 TD 4x4
FIATFIAT DUNA (146_) 1.7 DS
FIATFIAT DUNA Weekend (146_) 1.7 DS
FIATFIAT ELBA (146_) 1.7 D
FIATFIAT FIORINO (147_) 1.3 D
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 1.7 TD
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 60 1.7 D
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 60 1.7 D
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 65 1.7 TD
FIATFIAT FIORINO Nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 1.7 (146CI)
FIATFIAT FIORINO Pick up (146_) 1.7 D
FIATFIAT FIORINO Pick up (146_) 1.7 TD
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.7 TD
FIATFIAT PANDA (141_) 1300 D
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.7 D
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.7 TD
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.7 TD
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (176AT)
FIATFIAT PUNTO Van (176_) 1.7 D
FIATFIAT PUNTO Van (176_) 1.7 TD
FIATFIAT REGATA (138_) 60 Diesel 1.7
FIATFIAT REGATA (138_) 65 Diesel 1.9
FIATFIAT REGATA (138_) 80 Turbo Diesel 1.9
FIATFIAT REGATA Weekend (138_) 60 Diesel 1.7
FIATFIAT REGATA Weekend (138_) 65 Diesel 1.9
FIATFIAT REGATA Weekend (138_) 80 Turbo Diesel 1.9
FIATFIAT RITMO (138_) 1.7 Diesel
FIATFIAT RITMO (138_) 1.7 Diesel
FIATFIAT RITMO (138_) 1.9 TD
FIATFIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 D
FIATFIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 TD
FIATFIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 TD Eco
FIATFIAT SCUDO Furgon (220_) 1.9 D
FIATFIAT SCUDO Furgon (220_) 1.9 TD
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (220_) 1.9 TD
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.7 TD
FIATFIAT TALENTO Autobus (290_) 1.9 D (290UEHK)
FIATFIAT TALENTO Furgon (290_) 1.9 D (290UK)
FIATFIAT TALENTO Platforma / podwozie (290_) 1.9 D (290UAK, 290UTK)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 D (159.AG)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.AQ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 D (159.AG)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AQ)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.9 D
FIATFIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.AW)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD
FIATFIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD (220AH5)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 2.1 TD
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Super Diesel
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.7 D
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.9 D
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 60 Diesel 1.7
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 60 Diesel 1.7 (146E)
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 70 TD 1.4
FORDFORD GRANADA II (GU) 2.1 D
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD
INNOCENTIINNOCENTI ELBA 1.7 D (146DI, 146EI)
ISUZUISUZU CAMPO (KB) 2.5 D 4WD (KBD47)
ISUZUISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS54)
ISUZUISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_)
ISUZUISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H)
IVECOIVECO DAILY I Furgon 30-8 (10014131, 10014132, 10014137, 10014231, 10014232,...
IVECOIVECO DAILY I Furgon 35-8 (10034131, 10034132, 10034137, 10034224, 10034231,...
IVECOIVECO DAILY I Furgon 40-8 V
IVECOIVECO DAILY I Platforma / podwozie 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,...
IVECOIVECO DAILY I Platforma / podwozie 35-8 (10031131, 10031132, 10031137, 10031224, 10031231,...
IVECOIVECO DAILY I Platforma / podwozie 40-8
IVECOIVECO DAILY II Furgon 40-8 (12954211, 12954212, 12954215, 12954231)
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 40-8 (12950304, 12951112, 12951131, 12951135, 12951211,...
JEEPJEEP CJ5 - CJ8 2.1 D
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF)
LANCIALANCIA DEDRA SW (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF)
LANCIALANCIA DELTA I (831_) 1.9 Turbo DS (831AB.021)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 1.9 TD (836AM, 836AN)
LANCIALANCIA PRISMA (831_) 1.9 Turbo Diesel (831AB)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2500 Turbo DS (834AE)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2500 Turbo DS (834AM)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2500 Turbo DS (834AE)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2500 Turbo DS (834AM)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)
LANCIALANCIA ZETA (22_) 2.1 TD (220AJ5)
LAND ROVERLAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 D 4x4 (L316)
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 D 4x4 (L316)
LDVLDV 400 Autobus 2.5 D
LDVLDV 400 Autobus 2.5 TD
LDVLDV 400 Furgon 2.5 D
LDVLDV CONVOY Furgon 2.5 D
LDVLDV CONVOY Platforma / podwozie 2.5 DI
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 200 D (123.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 200 D (123.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 240 D (123.123)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 240 D (123.123)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 300 D (123.130)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 300 Turbo-D (123.133)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123) 240 T D (123.183)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123) 300 T D (123.190)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123) 300 T Turbo-D (123.193)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 200 D (124.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 200 D (124.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 250 D (124.125)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 250 D (124.125)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 D (124.130)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 D (124.130)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 D 4-matic (124.330)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D (124.193)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 200 D (124.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 Turbo-D (124.133)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G (W460) 240 GD (460,3)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G (W460) 250 GD (460,3)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G (W460) 300 GD (460,3)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MB Autobus (W631) 2.4 D (631.313)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MB Furgon (W631) D (631.332, 631.342)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MB Platforma / podwozie (W631) D (631.340)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 410 D (904.412, 904.423, 904.422, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D (904.412, 904.423, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 209 D 2.9 (601.477, 601.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 309 D 3.0 (602.461, 602.462, 602.477, 602.476, 602.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 (601.311, 601.312, 601.321, 601.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 209 D 2.9 (601.411, 601.412, 601.416, 601.417, 601.428,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 309 D 3.0 (602.411, 602.423, 602.413, 602.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 407 D (611.367, 611.368)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 409 D (611.467, 611.468)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 407 D (611.317, 611.318)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 409 D (611.417, 611.418)
NISSANNISSAN TRADE Platforma / podwozie 2.8 D
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 D (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 TD (F70)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TD (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 TD (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.3 TD (5JMWL4)
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Furgon/kombi (T85) 1.6 D (C70, D70)
OPELOPEL KADETT E Furgon/kombi (T85) 1.7 D (C70, D70)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.6 D (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.7 D (C19, D19)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 D (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)
OPELOPEL REKORD D 2.0 D
OPELOPEL REKORD D 2.1 D
OPELOPEL REKORD D Kombi 2.0 D
OPELOPEL REKORD D Kombi 2.1 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D
PEUGEOTPEUGEOT 106 Van I Furgon/hatchback (1S_) 1.4 D
PEUGEOTPEUGEOT 205 Furgon/hatchback 1.7 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 205 Furgon/hatchback 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 205 Furgon/hatchback 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 XDT
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 305 Furgon/kombi (581S) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 305 I (581A) 1.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 305 I Break (581D) 1.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 305 II (581M) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 305 II Break (581E) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/hatchback 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/hatchback 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/hatchback 1.9 STD
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT
PEUGEOTPEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Furgon/kombi (15_) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Furgon/kombi (15_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Furgon/kombi (4E_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V
PEUGEOTPEUGEOT 504 (A_, M_) 1.9 D (M20)
PEUGEOTPEUGEOT 504 (A_, M_) 2.1 D (A20, M20)
PEUGEOTPEUGEOT 504 (A_, M_) 2.3 D (A40, A45)
PEUGEOTPEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.1 D (E20, F20)
PEUGEOTPEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.3 D (D40, F40)
PEUGEOTPEUGEOT 504 pick-up (E_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 504 pick-up (E_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT 504 pick-up (E_) 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 604 (561A_) 2.3 TD
PEUGEOTPEUGEOT 604 (561A_) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.1 D
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT J5 Autobus (280P) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Autobus (290P) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT J5 Furgon (280L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Furgon (280L) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT J5 Furgon (290L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Furgon (290L) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT J5 Platforma / podwozie (280L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Platforma / podwozie (280L) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT J5 Platforma / podwozie (290L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT J5 Platforma / podwozie (290L) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT J5 Platforma / podwozie (290L) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT J7 Autobus 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J7 Furgon 2.1 D
PEUGEOTPEUGEOT J7 Furgon 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J7 Platforma / podwozie 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Autobus 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Autobus 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Furgon 2.1 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Furgon 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Furgon 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Platforma / podwozie 2.3 D
PEUGEOTPEUGEOT J9 Platforma / podwozie 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.8 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
RENAULTRENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374)
RENAULTRENAULT 11 Furgon/hatchback (S37_) 1.6 D (S374)
RENAULTRENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344)
RENAULTRENAULT 18 (134_) 2.1 TD
RENAULTRENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354)
RENAULTRENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J)
RENAULTRENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J)
RENAULTRENAULT 19 I Furgon/hatchback (S53_) 1.9 D
RENAULTRENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)
RENAULTRENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)
RENAULTRENAULT 19 II Furgon/hatchback (S53_) 1.9 D
RENAULTRENAULT 20 (127_) 2.1 TD
RENAULTRENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I)
RENAULTRENAULT 21 (B48_) 2.1 D
RENAULTRENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O)
RENAULTRENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V)
RENAULTRENAULT 21 Furgon/kombi (S48_) 2.1 D
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 1.9 D
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D 4x4 (K486)
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K480)
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K/S486)
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O)
RENAULTRENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488)
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 1.9 D (L48H, L48I)
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.1 D (L480)
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.1 D (L48V, L48O)
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.1 TD
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W)
RENAULTRENAULT 30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270)
RENAULTRENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424)
RENAULTRENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)
RENAULTRENAULT CLIO I Furgon/hatchback (S57_) 1.9 D
RENAULTRENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 RTDT Quadra
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)
RENAULTRENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D
RENAULTRENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D
RENAULTRENAULT FUEGO (136_) 2.1 TD
RENAULTRENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.1 D
RENAULTRENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.4 D
RENAULTRENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.5 D
RENAULTRENAULT MASTER I Furgon (T__) 28-35 2.1 D
RENAULTRENAULT MASTER I Furgon (T__) 28-35 2.4 D
RENAULTRENAULT MASTER I Furgon (T__) 28-35 2,5 D
RENAULTRENAULT MASTER I Platforma / podwozie (P__) 28-35 2.5 D
RENAULTRENAULT RAPID Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F40_, G40_) 1.6 D
RENAULTRENAULT RAPID Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F40_, G40_) 1.6 D (F404)
RENAULTRENAULT RAPID Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)
RENAULTRENAULT RAPID Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)
RENAULTRENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546)
RENAULTRENAULT SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548)
RENAULTRENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404)
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D RWD
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MASCOTT Furgon 130.35
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma / podwozie 130
ROVERROVER MAESTRO Hatchback 2.0 TD
ROVERROVER MONTEGO 2.0 D Turbo
ROVERROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 Turbo-D
SEATSEAT MALAGA (23A) 1.7 D
SEATSEAT MALAGA (23A) 1.7 D
SEATSEAT RONDA (22A) 1.7 Diesel
SEATSEAT RONDA (22A) 1.7 Diesel
SSANGYONGSSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi
SSANGYONGSSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD
SSANGYONGSSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD
SSANGYONGSSANGYONG KYRON 2.0 Xdi
SSANGYONGSSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4
SUZUKISUZUKI BALENO (EG) 1.9 TD (SY419)
SUZUKISUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.9 TD (SY419)
SUZUKISUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.9 TD (SY419)
TALBOTTALBOT HORIZON 1.9 Diesel
TALBOTTALBOT HORIZON 1.9 Diesel
TALBOTTALBOT TAGORA 2.3 Turbo Diesel
0