PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoSW00009
TypeWiper motor
Params

Indeks: SW00009

Nazwa: Silnik wycieraczek

Grupa: Czyszczenie szyb

Opis: Silnik elektryczny

Uzycie: Wycieraczka szyby

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: z przodu

Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: dla pojazdu z kierownicą z lewej strony

Liczba zestyków: 5

Napięcie robocze [V]: 12

OEM NUMBER
CASCOCWM48101RS
SIDAT69191
SIDAT69191A2
SWAG70 10 7218
SAMPA702.00018
FIAT77364080
CASCOCWM48101
CASCOCWM48101AS
CASCOCWM48101ES
CASCOCWM48101GS
CASCOCWM48101OS
MAGNETI MARELLI64052101
AD KÜHNERDRE521AM
HOFFERH27191
StarkSKWM-0290051
SANDOSWM48101
SANDOSWM48101.0
SANDOSWM48101.1
MAGNETI MARELLITGE521AM
VEMOV24-07-0045
WAIWPM9084
AP XENERGYXMT10148AD
REAL27608101BN
ABAKUS103-05-002
FEBI BILSTEIN107218
DT Spare Parts12.73501
FIAT1340683080
STARLINE16.50.870
KLOKKERHOLM20973270
METZGER AUTOTEILE2190577
METZGER AUTOTEILE2190842
MEAT & DORIA27191
REAL27608101
MAGNETI MARELLI064052101010
REAL27608101OE
RIDEX295W0052
ERA443122355017
ERA460085A
ERA460085B
ERA460085HQ
MAXGEAR57-0188
BLIC5810-07-038390
AIC58936
APPLICATION
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 HDI
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 DT 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na wszystkie koła
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0 bivalent
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 3,0 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 DT 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi
0