PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPW690111
TypeSteering Hydraulic Pump
Params

Indeks: PW690111

Nazwa: Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy

Grupa: Układ kierowniczy

Opis: Pompa

Uzycie: Hydraulika

Ciśnienie [bar]: 90

Tryb pracy: hydrauliczny

O koła pasowego [mm]: 18

Koło pasowe: bez koła pasowego

OEM NUMBER
FORDXS713A674BF
TRWJPR293
RE-EXPUM870
DRIVELINKSP102
LENCOSP3616
ERA BeneluxSP81302
FORDXS713A674BA
FORDXS713A674BD
FORDXS713A674BE
SHAFTECHP102
FORDXS713A674BG
FORDXS713A675BA
FORDXS713A675BD
FORDXS713A675BE
FORDXS713A675BF
FORDXS713A675BG
FORDYC1C3A674AB
FORDYC1C3A674EA
FORD4055852
SKV10SKV113
FORD1117631
FORD1475652
ELSTOCK150254
FORD1C153A674AB
FORD1C153A674AD
FORD1C153A674AE
FORD265364181
LIZARTE04.71.0194
FORD4120386
FORD4130156
FORD4130551
FORD4158100
FORD4173225
DRI715520254
DELCO REMYDSP192
REMYDSP213
APPLICATION
FORDFORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 TDCi (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG
FORDFORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
FORDFORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi
FORDFORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.0 DI
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi
FORDFORD MONDEO III Sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
FORDFORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi
0