PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPW680869
TypeSteering Hydraulic Pump
Params

Indeks: PW680869

Nazwa: Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy

Grupa: Układ kierowniczy

Opis: Pompa

Uzycie: Hydraulika

Ciśnienie [bar]: 80

Tryb pracy: hydrauliczny

Artykuł uzupełniający 2: bez adaptera

Typ pompy: pompa łopatkowa

OEM NUMBER
DACIA82 00 888 505
TRISCAN851525629
TRISCAN851525628
TRISCAN851525617
TRISCAN851525616
TRISCAN851525615
RENAULT8200888510
RENAULT8200888505
RENAULT8200711391
RENAULT8200711377
DACIA82 00 888 510
AUTEX863089
DACIA82 00 711 391
RENAULT82 00 711 377
RENAULT7700840105
RENAULT7700431286
RENAULT7700431283
RENAULT77 00 840 105
RENAULT77 00 431 286
RENAULT77 00 431 283
DRI715520652
SASIC7074005
RE-EXPUM458
NTYSPW-RE-019
NTYSPW-RE-013
NTYSPW-RE-001
LENCOSP3630
LENCOSP3448
LENCOSP3422
LENCOSP3411
LENCOSP3172
StarkSKHP-0540041
RE-EXPUM691
RENAULT6001547641
RE-EXPUM1083
GENERAL RICAMBIPI0493
GENERAL RICAMBIPI0482
GENERAL RICAMBIPI0263
TRWJPR236
OPTIMALHP-422
OPTIMALHP-411
OPTIMALHP-172
DELCO REMYDSP1241
MAPCO27120
MAXGEAR48-0105
MAXGEAR48-0044
JP GROUP4345101000
IPD36-2084
URW32-82561
URW32-82550
URW32-82544
URW32-82543
URW32-82517
MAPCO27134
DACIA49 11 002 19R
MAPCO27109
MEYLE16-16 631 0003
MEYLE16-14 631 0000
ELSTOCK150652
RIDEX12H0041
ESEN SKV10SKV146
SERCORE07B475
LIZARTE04.07.0106
LIZARTE04.07.0100-7
RENAULT491108049R
RENAULT6001546641
RENAULT6001546109
RENAULT60 01 547 641
RENAULT60 01 546 641
RENAULT60 01 546 109
LAUBER553105
LAUBER55.3105
SPIDAN54172
SPIDAN53911
RENAULT491108814R
LIZARTE04.07.0100-5
RENAULT491106408R
RENAULT491106289R
RENAULT491102505R
RENAULT491100522R
RENAULT491100219R
DACIA49 11 088 14R
DACIA49 11 064 08R
RENAULT49 11 062 89R
RENAULT49 11 005 22R
APPLICATION
DACIADACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4
DACIADACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02)
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G)
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H)
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F)
DACIADACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6
DACIADACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 Bifuel
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.2 16V
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.2 16V LPG
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.4 MPI LPG
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.6 16V
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
RENAULTRENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)
RENAULTRENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.0
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)
RENAULTRENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4
RENAULTRENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6
RENAULTRENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.4
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.6
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT (LA0G, LA07)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,...
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.2 16V
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.4
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17)
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V)
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.4
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V
0