PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPW680487
TypeSteering Hydraulic Pump
Params

Indeks: PW680487

Nazwa: Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy

Grupa: Układ kierowniczy

Opis: Pompa

Uzycie: Hydraulika

Rozstaw punktów mocowania [mm]: 59

Ciężar [kg]: 2,4

Ciśnienie [bar]: 90

Ciśnienie robocze [bar]: 90

Tryb pracy: hydrauliczny

Materiał: Żeliwo

Rodzaj zaworu: Zawór ograniczający ciśnienie

Koło pasowe: bez koła pasowego

Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1

Wydatek [l/h]: 65

Typ pompy: pompa łopatkowa

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
RENAULT7700843919
WATBRN81S
DIAMAXAK08001
Henkel Parts9114422
TRISCAN8515 27611
SAAB7846075
CAUTEX774786
RENAULT7700872160
RENAULT7700872157
WATBRN82S
RENAULT7700843918
RENAULT7700840106
RENAULT7700840104
RENAULT7700419156
RENAULT7700417308
RENAULT7700415198
RENAULT7700413944
DEPAPA330
STCT432181
LENCOSP3035
SERASOR40903001
StarkSKHP-0540206
ENERGYPW680487
KAMOKAPP173
GENERAL RICAMBIPI0135
SERAPH09014
RENAULT7700 840 104
PLYOMP774786
MOTORHERZP1210HG
CEVAMOL131217
MITSUBISHIM803127
CEVAMGA131217
REMYDSP512
DA SILVADP2051
SKV10SKV157
VOLVO308031277
VOLVO30803127
MAPCO27130
RENAULT26046186
MEYLE16-14 631 0008
ABAKUS140-01-204
CEVAM131217
RIDEX12H0206
VOLVO30803372
SERCORE07B511ST
SERCORE07B511C
SERCORE07B511B
SERCORE07B511A1
SERCORE07B511
LIZARTE04.09.0300-1
KRAFTVOLL GERMANY01060150
STELLOX00-35503-SX
VOLVO308033729
Metalcaucho32181
FARE-CO35798
RENAULT49 11 065 81R
RENAULT491106581R
SPIDAN53535
RENAULT77 00 417 308
RENAULT77 00 419 156
RENAULT77 00 840 104
RENAULT77 00 843 918
RENAULT77 00 843 919
RENAULT77 00 872 157
RENAULT77 00 872 160
RENAULT7700 417 308
RENAULT7700 419 156
APPLICATION
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 TD (DA4A)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R)
RENAULTRENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A)
RENAULTRENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 DCi
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 D
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D, B56M)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 TD
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
0