PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPW680149
TypeSteering Hydraulic Pump
Params

Indeks: PW680149

Nazwa: Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy

Grupa: Układ kierowniczy

Opis: Pompa

Uzycie: Hydraulika

Rozstaw punktów mocowania [mm]: 44

Ciężar [kg]: 2,2

Ciśnienie [bar]: 120

Ciśnienie robocze [bar]: 120

Tryb pracy: hydrauliczny

Materiał: Aluminium

Rodzaj zaworu: Zawór ograniczający ciśnienie

O koła pasowego [mm]: 115

Koło pasowe: z kołem pasowym

Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1

Wydatek [l/h]: 80

Typ pompy: pompa łopatkowa

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Liczba rowków: 8

OEM NUMBER
MANDOMTG030047
NEOCOMBDR-5716N
NEOCOMBDR-5933
INDECOBNME020
INDECOBRME020
BSGBSG 60-355-022
DA SILVADP3138
BOSCHK S00 000 688
BOSCHK S01 000 658
NEOCOMBDR-5716
ATIP2430
DEPAPA2430
STARTCARPH13053
KAMOKAPP138
BGAPSP5601
GSPSP900028
WILMINK GROUPWG1993905
Autostar Germany367763
MERCEDES-BENZ0044668901
KRAFTVOLL GERMANY01060041
LIZARTE04.13.0081-2
SKV10SKV039
4U Autoparts12172MR
ASAM AUTOMOTIVE126040
ABAKUS140-01-027
ASPART1SPU1052
MERCEDES-BENZ0044668301
LIZARTE44.13.0081-2
LAUBER55.2905
LAUBER55.2906
Henkel Parts9114232
MERCEDES-BENZA0044668301
MERCEDES-BENZA0044668901
A.Z. MeisterteileAZMT-42-022-1044
APPLICATION
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA M (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA M (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA S (W221, V221) S 320 CDI (221.022, 221.122)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA S (W221, V221) S 320 CDI (221.122, 221.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA S (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA S (W221, V221) S 350 CDI (221.022, 221.122)
0