PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPV0004
TypeBrake booster system
Params

Indeks: PV0004

Nazwa: Pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Pompa

Uzycie: Podciśnienie

Ciężar [kg]: 1,67

Tryb pracy: mechaniczne

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOGAPF1916100
ENERGYPV0004
PartsTecPTA430-0003
DIPASPORTPAV138PRBN
DIPASPORTPAV138N
PATRONP22-0002
LEMARKLVP019
AUTOTEAML9120
AUTOTEAML9100A2
AUTOTEAML9100
FASTFT36063
DA SILVAPV4012
ENGITECHENT400004
ET ENGINETEAMED0024
RECOFICIALCBV1100
BSGBSG 30-236-002
BSGBSG 30-235-002
BUGIADBGT00006
A.Z. MeisterteileAZMT-44-130-1068
A.Z. MeisterteileAZMT-44-130-1032
at autoteile germanyat22356
ACI-AVESAABT-004
WILMINK GROUPWG1777693
FORDYV1Q2A451AF
YSPARTSYS-VP04
FORDYC1Q2A451AH
FORD USAYC1Q2A451AG
FORDYC1Q2A451AF
FORD USAYC1Q2A451AE
WILMINK GROUPWG2472954
WILMINK GROUPWG2360518
WILMINK GROUPWG2099719
WILMINK GROUPWG2015845
ASAM AUTOMOTIVE98881
WILMINK GROUPWG1409046
WILMINK GROUPWG1088609
WILMINK GROUPWG1054733
WILMINK GROUPWG1026947
WILMINK GROUPWG1014455
HEPUVP5132
VAICOV25-8133
StarkSKVP-1350011
StarkSKVP-1350004
QUINTON HAZELLQVP1018
FORD1689115
4X4 ESTANFI411040718
RIDEX387V0012
RIDEX387V0005
WE PARTS371130220
WE PARTS371130012
WE PARTS371130011
TOPRAN304 136
MI.R.A.29/6001
FEBI BILSTEIN27005
SKV18SKV002
MAXGEAR44-0017
FORD1581518
FORMPART1520008/S
JP GROUP1517100300
FORD1497693
FORD1434548
DT Spare Parts13.35200
FORD1120999
FORD1103470
FORD1094631
STELLOX10-02502-SX
HOFFER8091010
MEAT & DORIA91011E
MEAT & DORIA91011
MEAT & DORIA91010
INTERMOTOR89027
SIDAT89.120A2
SIDAT89.120
FISPA89.100A2
SIDAT89.100
HOFFER8091011E
HOFFER8091011
OSSCA09159
METZGER AUTOTEILE8010128
METZGER AUTOTEILE8010010
FORD7C162A451BB
GK705132
PIERBURG7.24808.02.0
MEC-DIESEL574370
ERA559042A
ERA559042
SWAG50 92 7005
APPLICATION
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TD
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317)
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317)
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Platforma / podwozie (L316) 2.4 TD4 4x4
LAND ROVERLAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.4 Td4 4x4 (L316)
LDVLDV CONVOY Furgon 2.4 D
0