PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPS0019
TypeWater pump, window cleaning system
Params

Indeks: PS0019

Nazwa: Pompa spryskiwacza, spryskiwacz szyby czołowej

Grupa: Czyszczenie szyb

Opis: Pompa

Uzycie: Płyn spryskiwacza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,08

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OPEL9114661
MDRGOM-WPW0013
ELTA AUTOMOTIVEEW5518
AUTOTEAME5111
CASCOCWP73000AS
CSV electronic partsCBL5111
Alfa e-PartsAF14220
FARE SA9732
CAUTEX954624
OPEL9197608
PEMEBLAJAPWP-915
MAPCO90700
SAAB90585761
GENERAL MOTORS90563741
VAUXHALL90508705
OPEL90347698
RIDEX794W0017
HOFFER7500111
ALFA ROMEO71740987
STCT402073
GOOMWPW-0013
FLAMARWPF110037HQ
A.S.P. QualityTestedWP915JM
JAPANPARTSWP-915
WILMINK GROUPWG2240299
WILMINK GROUPWG2032607
WILMINK GROUPWG2014962
WILMINK GROUPWG1902517
VEMOV40-08-0013
HERTH+BUSS ELPARTS65451063
SANDOSWP73000.0
RECOFICIALRECSWP73000.0
QUINTON HAZELLQWP033
ENERGYPS0019
PLYOMP954624
LUCASLRW5518
BOGAPL5520105
PEMEBLAJAPWP915JM
OPEL1452104
MEAT & DORIA20111
ÜRO Parts1H5955651
STORM QUALITY PARTS190650
STORM QUALITY PARTS190373
SKV15SKV006
JAPKO156915
ASHIKA156-09-915
AUTOMEGA150101910
4U Autoparts14886PU
METZGER AUTOTEILE2220003
GENERAL MOTORS1450184
VAUXHALL1450172
JP GROUP1198500300
FEBI BILSTEIN10274
MEYLE100 955 0007
STELLOX10-00310-SX
LGK046081000LGK
Metalcaucho02073
4U Autoparts46231VV
CITROËN6434C9
PEUGEOT6434C5
SRLine5508PS-1S
Frankberg5481FB0058004
AIC50657
FISPA5.5111
OPEL4800608
MI.R.A.47/1121
ERA465023
BBR Automotive002-40-01097
MAXGEAR45-0016
WE PARTS441450064
DAKAtec40031W
DAKAtec40025W
SWAG40 91 0274
VEMA33246
ITAB AUTOMOTIVE33073000AV
REAL27876000BN
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.8 MPI (939AXL1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.8 TBi (939.AXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTS (939AXA1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXP1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXQ1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXR1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS (939AXG2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.8 MPI (939BXL1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.8 TBi (939BXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTS (939BXA1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXP1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXR1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS (939BXH1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 1.8 TBi (939DXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS (939DXG2B, 939DXG1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 1.8 TBi (939DXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B, 939EXP1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939DXM1B, 939EXM1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS (939EXG2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS Q4 (939EXG2B, 939EXG22)
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN NEMO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (AA_) 1.3 BlueHDi 80
CITROËNCITROËN NEMO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (AA_) 1.3 HDi 75
CITROËNCITROËN NEMO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (AA_) 1.4
CITROËNCITROËN NEMO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (AA_) 1.4 HDi
CITROËNCITROËN NEMO Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.3 HDi 75
CITROËNCITROËN NEMO Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4
CITROËNCITROËN NEMO Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 HDi
FIATFIAT 500 C (312_) 0.9 (312AG1A)
FIATFIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXH1A)
FIATFIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXM1B)
FIATFIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXN1A, 312AXN11)
FIATFIAT 500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A)
FIATFIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXB1A)
FIATFIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A)
FIATFIAT 500 C (312_) 1.4 (301J410)
FIATFIAT 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B)
FIATFIAT DOBLO Autobus (263_) 1.3 D Multijet (263AXU1A, 263AYB1A)
FIATFIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXE1B, 263AXY1B)
FIATFIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXN1B, 263AXV1B)
FIATFIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXP1B, 263AXW1B)
FIATFIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263WXU1A, 263ZXU1A, 263WYB1A, 263ZYB1A)
FIATFIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263ZXT1A, 263WXT1A, 263ZYA1A, 263WYA1A)
FIATFIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXN1B, 263ZXN1B, 263ZXV1B, 263WXV1B,...
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A)
FIATFIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB1A)
FIATFIAT LINEA (323_, 110_) 1.4
FIATFIAT LINEA (323_, 110_) 1.4 T-Jet (323AXC1A)
FIATFIAT LINEA (323_, 110_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,...
FIATFIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11)
FIATFIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,...
FIATFIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A)
FIATFIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A)
FIATFIAT QUBO (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.8 (L69)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.3 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.3 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 CNG 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 CNG 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.2
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.7 D
OPELOPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.6
OPELOPEL COMBO Tour 1.6 CNG
OPELOPEL COMBO Tour 1.6 CNG
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.7 D (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.4 (W5L, F08)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.8 (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.9 CDTI (F48)
OPELOPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97)
OPELOPEL SPEEDSTER (E01) 2.2 (R97)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.7 TD (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.6 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 direct (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.2 V6 (F69)
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 57 1.7 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1,9 D
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 68 1.9 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
VWVW VENTO (1H2) 2.0
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TD
VWVW VENTO (1H2) 1.9 SDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 D
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
0