PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPS0004
TypeWater pump, window cleaning system
Params

Indeks: PS0004

Nazwa: Pompa spryskiwacza, spryskiwacz szyby czołowej

Grupa: Czyszczenie szyb

Opis: Pompa

Uzycie: Płyn spryskiwacza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,08

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
CASCOCWP72007AS
MEYLE714 870 0006
HOFFER7500135
RIDEX794W0036
FORD86AB17K624AA
FORD USA86AB17K624BA
FORD USA86AB17K624DA
HELLA8TW 006 848-001
VOLVO9169611
FORD92AB17K624AA
FORD93BB17K624AA
FORD USA93BB17K624CA
KRAFT AUTOMOTIVE9812040
A.Z. MeisterteileAZMT-49-034-1008
RECOFICIALCBL5135
FORD7096130
AUTOTEAME5135
NTYESP-VV-000
ENERGYPS0004
ENERGYPS0014
SPJSP-091
STARTVOLTSWP 1070
SANDOSWP72007.0
TRICOTSP042
VEMOV25-08-0002
WILMINK GROUPWG1902535
WILMINK GROUPWG1925789
WILMINK GROUPWG2014952
FLAMARWPF810027HQ
VDO/CONTINENTALX10-729-002-005
TOPRAN300 634
STELLOX10-00303-SX
STELLOX10-00336-SX
ABAKUS103-02-016
FORD1132693
JP GROUP1598500100
SKV15SKV004
FORD1637624
FORD1698640
STORM QUALITY PARTS190366
FORD1S7117K624DB
MEAT & DORIA20135
METZGER AUTOTEILE2220014
REAL27823700BN
FORD2S6T17K624AB
VOLVO09169611
SRLine3201PS-2S
SRLine3209PS-1S
VEMA33252
WE PARTS441450087
ERA465010
MI.R.A.47/1115
SIDAT5.5135
BLIC5902-06-0300P
FORD6153469
FORD6157734
FORD6170854
HERTH+BUSS ELPARTS65451033
FORD6833495
FORD7003177
APPLICATION
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 3.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V
FORDFORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di
FORDFORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi
FORDFORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.0
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 TD (EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL)
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.0 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.3 16V LPG RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.3 16V RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Furgon (FA_ _) 3.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EML, ENE/L)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.0 TDCi (F_E_, F_F_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V LPG RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 3.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.4 D
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 DI
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 DI
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 TD
FORDFORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 TD
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Furgon (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD
FORDFORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.1
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.4 i
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.6
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.6 D
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.8 D
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.8 D
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.6
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.6 XR3i
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.1
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.6
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.6 D
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS Cosworth 4x4
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4 i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.3
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC)
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 Turbo D
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (FVD) 1.0
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (FVD) 1.8 D (FVJ)
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (JV_) D 1.8
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (JV_) TD 1.8
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (WFVT) 1.0 (WFVT)
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (WFVT) 1.1 (WFVT)
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F3L, F5L) 1.3
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F3L, F5L) 1.8 D
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (J5_, J3_) 1.3
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (J5_, J3_) 1.4 i
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (J5_, J3_) 1.8 D
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (J5_, J3_) 1.8 DI
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 0.9
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 0.9
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 1.1
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 1.3
FORDFORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR2
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.3
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.4
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)
FORDFORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.0
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.1
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.1
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.4
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.4
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT)
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 TD
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D
FORDFORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) RS
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.6 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.6 i 16V
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.6 i 16V
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.0 i 16V
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.0 i 16V 4x4
FORDFORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.5 i 24V
FORDFORD MONDEO II (BAP) 1.6 i
FORDFORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V
FORDFORD MONDEO II (BAP) 1.8 i
FORDFORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD
FORDFORD MONDEO II (BAP) 2.0 i
FORDFORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II (BAP) 2.5 ST 200
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.6 i
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.6 i 16V
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 i
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 TD
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 2.0 i
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 ST 200
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 TD
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V
FORDFORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 ST 200
FORDFORD ORION II (AFF) 1.3
FORDFORD ORION II (AFF) 1.3
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4 Cat
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6 D
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6 i
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6 i
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat
FORDFORD ORION II (AFF) 1.8 D
FORDFORD ORION III (GAL) 1.3
FORDFORD ORION III (GAL) 1.4
FORDFORD ORION III (GAL) 1.4
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 D
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 TD
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.4 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 D
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 24V
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 4x4
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 24V
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i 4x4
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.5 TD
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i 24V
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 1.3
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 1.6
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 1.6
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 1.8
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.0
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.0
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.0
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.0 i
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.3
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.3 D
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.8 i XR 4x4
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.8 XR 4x4
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.8 XR4i
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.8 XR4i
FORDFORD SIERRA I Hatchback (GBC) 2.8 XR4i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.8
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.8
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.8
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.8 TD
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.3 D
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.6
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.6
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.8 TD
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth 4x4
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth Cat 4x4
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 RS Cosworth
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.3 D
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x4
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.9 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.8 TD
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.3 D
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.8 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 i
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 1.6
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 1.8
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.0
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.0
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.0
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.0
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.3
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.3 D
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 i 4x4
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 i 4x4
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 XR4i
FORDFORD SIERRA Turnier (BNC) 2.8 XR4i
FORDFORD STREET KA (RL2) 1.6
FORDFORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V
FORDFORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi
FORDFORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi
FORDFORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.9 i
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_)
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi
FORDFORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) T-5
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) T5
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) T5
VOLVOVOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4
VOLVOVOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i
VOLVOVOLVO C70 II kabriolet (542) D5
VOLVOVOLVO C70 II kabriolet (542) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.0 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG)
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 D
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 D
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.5 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) D5
VOLVOVOLVO S60 I (384) D5
VOLVOVOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S60 II (134) 2.0 T
VOLVOVOLVO S60 II (134) D3
VOLVOVOLVO S60 II (134) D5
VOLVOVOLVO S60 II (134) D5
VOLVOVOLVO S60 II (134) D5 AWD
VOLVOVOLVO S60 II (134) D5 AWD
VOLVOVOLVO S60 II (134) DRIVe / D2
VOLVOVOLVO S60 II (134) T3
VOLVOVOLVO S60 II (134) T4
VOLVOVOLVO S60 II (134) T4F
VOLVOVOLVO S60 II (134) T5
VOLVOVOLVO S60 II (134) T6 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO S70 (874) T5
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG)
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 D
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) 3.0
VOLVOVOLVO S80 I (184) D5
VOLVOVOLVO S80 I (184) T6
VOLVOVOLVO S80 I (184) T6
VOLVOVOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe
VOLVOVOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.0
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.4 D
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.4 D
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.5 T
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.5 T
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel
VOLVOVOLVO S80 II (124) 3.2
VOLVOVOLVO S80 II (124) 3.2
VOLVOVOLVO S80 II (124) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) D3 / D4
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) D5 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) T4
VOLVOVOLVO S80 II (124) T5
VOLVOVOLVO S80 II (124) T6 AWD
VOLVOVOLVO S80 II (124) T6 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.5 T XC AWD
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 XC AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D3 / D5
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) T6 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) V8 AWD
0