PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPS0003
TypeWater pump, window cleaning system
Params

Napięcie [V]: 12

Liczba połączeń: 2

Typ pompy: Pompa jednostopniowa

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
CLAAS00 1031 836 1
CLAAS00 6949 10
MERCEDES-BENZ000 860 07 26
MERCEDES-BENZ000 860 10 26
MERCEDES-BENZ000 860 13 26
MERCEDES-BENZ000 860 33 26
MERCEDES-BENZ000 860 35 26
MAGNETI MARELLI000723144800
BBR Automotive001-10-18255
BBR Automotive001-10-22664
OSSCA00268
FIAT0060808979
OSSCA00716
TRUCKTEC AUTOMOTIVE01.61.007
DEUTZ-FAHR0117 5804
Metalcaucho02055
KM Germany029 0002
KM Germany040 0070
DEUTZ-FAHR0437 6950
LGK046082000LGK
DODGE05103700AA
KM Germany066 0001
VAUXHALL090045820
GENERAL MOTORS090492356
BMW1 368 585.3
NEW HOLLAND1-40-281-002
STELLOX10-00302-SX
MEYLE100 955 0002
SEIM102463
TOPRAN103 630
ABAKUS103-02-013
JP GROUP1198500200
SRLine1315PS-1S
OPEL14 50 156
OPEL14 50 174
CASE IH1422263
AUTOMEGA150014510
WXQP150743
ASHIKA156-09-914
JAPKO156914
ESEN SKV15SKV002
AUDI171 955 651
ZPY171955651
TRICLO190352
TRICLO190371
STORM QUALITY PARTS190378
CASE IH1964696C2
MEAT & DORIA20102
MEAT & DORIA20110
MEAT & DORIA20151
MEAT & DORIA20159
SAMPA206.178
METZGER AUTOTEILE2220012
VDO-APAC246-082-003-003
VDO-APAC246-082-003-005C
VDO-APAC246-082-003-007
VDO-APAC246-082-003-011
VDO-APAC246-082-003-016
VDO-APAC246-082-008-008
VDO-APAC246-082-008-009
VDO/CONTINENTAL246-082-008-014Z
VDO-APAC246-082-008-015N
VDO-APAC246-082-008-017
VDO-APAC246-082-008-019
VDO-APAC246-082-008-022
VDO-APAC246-082-008-025Z
VDO-APAC246-082-008-026
REAL27827000BN
REAL27894000BN
KM Germany29 0002
AUDI2D0 955 651 A
FARE-RCH31663
Metalcaucho32156
ITAB AUTOMOTIVE33074000AV
VEMA33201
WXQP350499
LINDE3534379700
FENDT3582441M1
FENDT3582441M10000
FEBI BILSTEIN3940
DT Spare Parts4.68275
KM Germany40 0070
DAKAtec40019W
DAKAtec40020W
DAKAtec40027W
DAKAtec40030W
TOPRAN401 232
VALEO401973
VW431 955 651
431955651
AUDI437 955 651
WE PARTS441450055
WE PARTS441450063
WE PARTS441450100
MAXGEAR45-0004
MAXGEAR45-0038
MAXGEAR45-0042
4U Autoparts46205MR
ERA465027
ALFA ROMEO46760972
MI.R.A.47/1132
SIDAT5.5102
SIDAT5.5110
SIDAT5.5151
FISPA5.5159
AIC50655
AIC50666
DODGE5103700AA
KLAXCAR FRANCE54502z
KLAXCAR FRANCE54526z
KLAXCAR FRANCE54557z
Frankberg5481FB0056016
Frankberg5481FB0056071
SRLine5507PS-1S
WXQP560997
FIAT60808979
BMW61 66 1 358 328
BMW61 66 1 360 905
BMW61 66 1 367 616
BMW61 66 1 368 589
MEYLE614 870 0000
MERCEDES-BENZ638 860 01 26
CITROËN6434.74
CITROËN6434.84
GRANIT65406257
GRANIT65412414
HERTH+BUSS ELPARTS65451020
KM Germany66 0001
CLAAS694910
ALFA ROMEO71730139
AGCO72314880
HOFFER7500102
HOFFER7500110
HOFFER7500151
HOFFER7500159
CLAAS77 0004 169 8
FREY784008701
RIDEX794W0012
RIDEX794W0029
PROFIT8007-0026
Professional Parts81343477
STEYR84160070
AUGER86006
VW861 998 151 B
3RG88710
HELLA8TW 004 223-031
HELLA8TW 004 223-037
HELLA8TW 006 849-251
VAUXHALL90045820
VAUXHALL90492356
MAPCO90650
MAPCO90651
MAPCO90702
MAPCO90802
Autostar Germany9513522
CAUTEX954608
CAUTEX954614
Autostar Germany954678
Autostar Germany958044
Autostar Germany958045
Autostar Germany958046
hajus Autoteile9591028
hajus Autoteile9591034
hajus Autoteile9591035
FARE-RCH9714
KRAFT AUTOMOTIVE9810100
SWAG99 90 3940
vika99550561901
MERCEDES-BENZA000 860 07 26
MERCEDES-BENZA000 860 10 26
MERCEDES-BENZA000 860 13 26
MERCEDES-BENZA000 860 33 26
MERCEDES-BENZA000 860 35 26
BOGAPA5520108
MERCEDES-BENZA638 860 01 26
Alfa e-PartsAF08072
JOHN DEEREAL205623
JOHN DEEREAL61306
JOHN DEEREAL79013
alpALP-000662
AslyxAS-200662
A.Z. MeisterteileAZMT-49-034-1006
YOUPARTSB05383
BTAPBVC810-005
BOGAPC5520112
CSV electronic partsCBL5102
CSV electronic partsCBL5110
CSV electronic partsCBL5120
CSV electronic partsCBL5151
CSV electronic partsCBL5159
CSV electronic partsCBL5168
CASCOCWP74000AS
CASCOCWP75000AS
LANDINIE47238
AUTOTEAME5102
AUTOTEAME5110
AUTOTEAME5151
4X4 ESTANFIEST-156-09-914
ELTA AUTOMOTIVEEW5519
ELTA AUTOMOTIVEEW5569
FASTFT95906
AGCOG816 810 190 020
FENDTG81610190020
MASSEY FERGUSONG816810190020
MDRGOM-WPW0011
EQUAL QUALITYGOM410662
PEMEBLAJAPWP-914
PEMEBLAJAPWP914JM
BOGAPL5520103
LUCASLRW5519
LUCASLRW5569
PREXApartsP208005
PLYOMP954608
PLYOMP954614
ENERGYPS0003
ENERGYPS0011
SONTIANPS02
QUINTON HAZELLQWP004
QUINTON HAZELLQWP053
RECOFICIALRECCBL5102
RECOFICIALRECCBL5110
RECOFICIALRECCBL5120
RECOFICIALRECCBL5151
RECOFICIALRECCBL5159
RECOFICIALRECSWP74000.0
RECOFICIALRECSWP75000.0
SparexS.152410
StarkSKWPC-1810011
LECOYSP-010
SPJSP-091
STARTVOLTSWP 1803
SANDOSWP74000.0
SANDOSWP75000.0
STCT402055
STCT432156
FERRONTOP07940016
TiBAOTW12C0003
Uniqa PartsUNQ-01300993
VEMOV10-08-0200
VEMOV20-08-0101
FENDTV30240700
FENDTV302407000000
VEMOV40-08-0015
BOGAPW5520102
WILMINK GROUPWG1897563
WILMINK GROUPWG1925677
JAPANPARTSWP-914
AUTOPARTS VIVIWP120807A
AUTOPARTS VIVIWP120808B
AUTOPARTS VIVIWP120808E
AUTOPARTS VIVIWP120808K
A.S.P. QualityTestedWP914JM
FLAMARWPF110047HQ
FLAMARWPF110057HQ
GOOMWPW-0011
TiBAOZW12C0040
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1B__)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.2 V6 24V (916CXB00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 24V (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1B00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.2 V6 24V (916SXB00)
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.6
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.9
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.9
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.4 D
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.1 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 20V Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.4
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 D
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 TD
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.9 D
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) RS2 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) S2 quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 4.2 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Turbo quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) S6 quattro
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.6
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.9
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 1.8
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo
BMWBMW 3 (E21) 315
BMWBMW 3 (E21) 315
BMWBMW 3 (E21) 316
BMWBMW 3 (E21) 316
BMWBMW 3 (E21) 316
BMWBMW 3 (E21) 316
BMWBMW 3 (E21) 318
BMWBMW 3 (E21) 318
BMWBMW 3 (E21) 318 i
BMWBMW 3 (E21) 318 i
BMWBMW 3 (E21) 320/6
BMWBMW 3 (E21) 320/6
BMWBMW 3 (E21) 323 i
BMWBMW 3 (E21) 323 i
BMWBMW 3 (E30) 316
BMWBMW 3 (E30) 316
BMWBMW 3 (E30) 316 (Ecotronic)
BMWBMW 3 (E30) 316 (Ecotronic)
BMWBMW 3 (E30) 316 i
BMWBMW 3 (E30) 316 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 3 (E30) 320 i
BMWBMW 3 (E30) 320 i
BMWBMW 3 (E30) 324 d
BMWBMW 3 (E30) 324 d
BMWBMW 3 (E30) 325 e 2.7
BMWBMW 3 (E30) 325 e 2.7
BMWBMW 3 (E30) 325 e 2.7
BMWBMW 3 (E30) 325 e 2.7
BMWBMW 3 (E30) 325 i
BMWBMW 3 (E30) 325 i
BMWBMW 3 (E30) 325 i
BMWBMW 3 (E30) 325 i
BMWBMW 3 (E30) 325 i X
BMWBMW 3 (E30) 325 i X
BMWBMW 3 (E30) 325 i X
BMWBMW 3 (E30) 325 i X
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 318 Baur TC
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 318 Baur TC
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 318 i Baur TC
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 318 i Baur TC
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 320 i
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 320 i
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 325 i
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 325 i
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 325 i
BMWBMW 3 kabriolet (E30) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E30) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E30) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E30) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E30) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E30) 325 i X
BMWBMW 3 Touring (E30) 325 i X
BMWBMW 5 (E28) 518
BMWBMW 5 (E28) 518
BMWBMW 5 (E28) 518 i
BMWBMW 5 (E28) 518 i
BMWBMW 5 (E28) 520 i
BMWBMW 5 (E28) 520 i
BMWBMW 5 (E28) 520 i
BMWBMW 5 (E28) 520 i
BMWBMW 5 (E28) 524 d
BMWBMW 5 (E28) 524 d
BMWBMW 5 (E28) 524 td
BMWBMW 5 (E28) 524 td
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 e
BMWBMW 5 (E28) 525 i
BMWBMW 5 (E28) 525 i
BMWBMW 5 (E28) 528 i
BMWBMW 5 (E28) 528 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
BMWBMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 HDI
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 HDI
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TD
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 D
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na wszystkie koła
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0 bivalent
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
CITROËNCITROËN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
FIATFIAT COUPE (175_) 1.8 16V
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.2 (223ZXA1A)
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 D Multijet
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 JTD 16V
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 JTD 16V Multijet
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.4
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 Natural Power (223WXD1A)
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 D (223ZXB1A)
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A)
FIATFIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD Multijet
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 D Multijet
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 JTD
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 JTD 16V
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.4
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 Natural Power
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 Natural Power (223AXD1A)
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A)
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 D Multijet
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 JTD
FIATFIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A)
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 Bipower
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 JTD
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 LPG
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.3 JTD
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD
FIATFIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.0
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.0 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.0 Bipower
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.0 JTD
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.0 LPG
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.3 JTD
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.8 JTD Power
FIATFIAT DUCATO Furgon (244_) 2.8 TD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.0 JTD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.3 JTD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD Power
FIATFIAT MAREA (185_) 1.2 16V
FIATFIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Bipower
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6 16V
FIATFIAT MAREA (185_) 1.6 SX
FIATFIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V
FIATFIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 105 (185AXN1A)
FIATFIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 110 (185AXT1A)
FIATFIAT MAREA (185_) 1.9 TD 100 (185AX_)
FIATFIAT MAREA (185_) 1.9 TD 75
FIATFIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V
FIATFIAT MAREA (185_) 2.4 JTD 130
FIATFIAT MAREA (185_) 2.4 TD 125
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.0
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.2
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.2
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.2
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.4
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.4 Cat
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.6 16V
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A)
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A)
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.3 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT)
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.4
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V (178DXD1A)
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.7 TD
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.9 D
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.9 JTD
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_)
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 85 16V 1.2
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 90 1.6
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT)
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4 Cat
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 16V
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 (178CYC1AAT)
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.2
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.2
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.3 D Multijet
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.7 TD
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.9 D
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.9 JTD
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AA)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159AS, 159AT)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AE)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 D (159.AG)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.AQ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 16V (835EI)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AA)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AB)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AN)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AI)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.6
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.6 16V (839AXA1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXD1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXI1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839.AXE1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXE1A)
LANCIALANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXL1A)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.0 Turbo (841AXA1B03)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 D Multijet (841.AXN111, 841.AXH110)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841AXD1B02)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101)
LANCIALANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 (638.214, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 (638.214, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 220 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 220 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 (638.234, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 (638.234, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 TD (638.274)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 TD (638.274)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 280 (638.244, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 280 (638.244, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 211 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 211 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 213 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 213 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 216 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 216 CDI (902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 216 CDI (902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 216 CDI (902.661, 902.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 211 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 211 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 213 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 213 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 311 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 311 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 311 CDI (903.671, 903.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 311 CDI (903.671, 903.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 313 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 313 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 313 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 313 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 316 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 316 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 D 2.3 (903.361)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 D 2.3 (903.361)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 311 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 311 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 313 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 313 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 311 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 311 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 313 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 313 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 408 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 408 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 408 D (904.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 408 D (904.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 410 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 411 CDI 4x4 (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 411 CDI 4x4 (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 411 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 411 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D 4x4 (904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 412 D (904.463, 904.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 413 CDI 4x4 (904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 413 CDI 4x4 (904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 413 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 413 CDI (904.663, 904.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 416 CDI 4x4 (904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 416 CDI 4x4 (904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 416 CDI (904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 416 CDI (904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 408 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 408 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 408 D (904.322, 904.312)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 408 D (904.322, 904.312)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 410 D 4x4 (904.422)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 410 D 4x4 (904.422)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 410 D (904.412, 904.423, 904.422, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 410 D (904.412, 904.423, 904.422, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 411 CDI 4x4 (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 411 CDI 4x4 (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 411 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 411 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D 4x4 (904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D 4x4 (904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D 4x4 (904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D 4x4 (904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D (904.412, 904.423, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D (904.412, 904.423, 904.413)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D (904.413, 904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 412 D (904.413, 904.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 413 CDI 4x4 (904.623, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 413 CDI 4x4 (904.623, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 413 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 413 CDI (904.612, 904.623, 904.622, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 416 CDI 4x4 (904.613, 904.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 416 CDI 4x4 (904.613, 904.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 416 CDI (904.612, 904.613, 904.622, 904.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 416 CDI (904.612, 904.613, 904.622, 904.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Platforma / podwozie (B905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Platforma / podwozie (B905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 (602.373)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 (602.373)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 (602.373, 602.371)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 (602.373, 602.371)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 (602.477)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 (602.477)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 (602.477, 602.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 (602.477, 602.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 207 D 2.4 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 207 D 2.4 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.377)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 209 D 2.9 (601.477, 601.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 209 D 2.9 (601.477, 601.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 2.3 (601.066, 601.067, 601.077, 601.072, 601.076,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 2.3 (601.066, 601.067, 601.077, 601.072, 601.076,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 2.3 (601.066, 601.077, 601.076, 601.067)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 2.3 (601.066, 601.077, 601.076, 601.067)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 (601.477)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 (601.477)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 (601.477, 601.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 (601.477, 601.476)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 207 D 2.4 (601.361, 601.367, 601.366, 601.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 207 D 2.4 (601.361, 601.367, 601.366, 601.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 208 D 2.3 (601.362, 601.361)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 208 D 2.3 (601.362, 601.361)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 209 D 2.9 (601.461, 601.467, 601.466, 601.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 209 D 2.9 (601.461, 601.467, 601.466, 601.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 2.3 (601.011, 601.067, 601.066, 601.012)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 2.3 (601.011, 601.067, 601.066, 601.012)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 2.3 (601.061, 601.067, 601.066, 601.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 2.3 (601.061, 601.067, 601.066, 601.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 D 2.8 (601.461, 601.467, 601.466, 601.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (601, 611) 210 D 2.8 (601.461, 601.467, 601.466, 601.462)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 307 D 2.4 (602.317, 602.361, 602.362, 602.363, 602.372,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 307 D 2.4 (602.317, 602.361, 602.362, 602.363, 602.372,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 308 D 2.3 (602.361, 602.362, 602.373, 602.372, 602.363)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 308 D 2.3 (602.361, 602.362, 602.373, 602.372, 602.363)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 308 D 2.3 (602.368)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 308 D 2.3 (602.368)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 309 D 3.0 (602.461, 602.462, 602.477, 602.476, 602.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 309 D 3.0 (602.461, 602.462, 602.477, 602.476, 602.463)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 2.3 (602.062, 602.061)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 2.3 (602.062, 602.061)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 D 2.9 (602.466, 602.477, 602.476, 602.467)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 D 2.9 (602.466, 602.477, 602.476, 602.467)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 D 2.9 (602.467)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Furgon (B602) 310 D 2.9 (602.467)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 (601.311, 601.312, 601.321, 601.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 (601.311, 601.312, 601.321, 601.322)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 (601.311, 601.322, 601.321, 601.312)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 (601.311, 601.322, 601.321, 601.312)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 (601.311, 601.312, 601.316, 601.317, 601.328,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 (601.311, 601.312, 601.316, 601.317, 601.328,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 (601.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 (601.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 209 D 2.9 (601.411, 601.412, 601.416, 601.417, 601.428,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 209 D 2.9 (601.411, 601.412, 601.416, 601.417, 601.428,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 2.3 (601.011, 601.012, 601.016, 601.017, 601.028,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 2.3 (601.011, 601.012, 601.016, 601.017, 601.028,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.8 (601.422)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.8 (601.422)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.9 (601.411, 601.412, 601.416, 601.417, 601.428,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.9 (601.411, 601.412, 601.416, 601.417, 601.428,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 307 D 2.4 (602.011, 602.012, 602.021, 602.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 307 D 2.4 (602.011, 602.012, 602.021, 602.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 307 D 2.4 (602.323, 602.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 307 D 2.4 (602.323, 602.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 308 D 2.3 (602.311, 602.323, 602.322, 602.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 308 D 2.3 (602.311, 602.323, 602.322, 602.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 308 D 2.3 (602.313)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 308 D 2.3 (602.313)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 309 D 3.0 (602.411, 602.423, 602.413, 602.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 309 D 3.0 (602.411, 602.423, 602.413, 602.412)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 2.3 (602.011, 602.022, 602.021, 602.012)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 2.3 (602.011, 602.022, 602.021, 602.012)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 D 2.9 (602.413, 602.417, 602.416)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 D 2.9 (602.413, 602.417, 602.416)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 D 2.9 (602.417)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (B602) 310 D 2.9 (602.417)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 407 D (611.367, 611.368)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 407 D (611.367, 611.368)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 409 D (611.467, 611.468)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 409 D (611.467, 611.468)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 410 (611.067, 611.068)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 410 (611.067, 611.068)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 410 D (611.467, 611.468)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Furgon 410 D (611.467, 611.468)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 409 D (611.417, 611.418)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 409 D (611.417, 611.418)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 (611.017, 611.018)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 (611.017, 611.018)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 D (611.417, 611.418)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 D (611.417, 611.418)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 508 D (667.361, 667.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 508 D (667.361, 667.362)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 510 (667.061, 667.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 510 (667.061, 667.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 510 (667.061, 667.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Furgon 510 (667.061, 667.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 100L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 110,U 110L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 110,U 110L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 130,U 140
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 130,U 140
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 140L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 140L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 140T
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 140T
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 90
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 90
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 90
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ UNIMOG U 90
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 810 (670.373, 670.374)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 810 (670.373, 670.374)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Furgon (B667, B670, B668) 815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Kabina z silnikiem 810 DT (670.398)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Kabina z silnikiem 810 DT (670.398)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 612 D (668.331, 668.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 612 D (668.331, 668.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 812 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 812 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 D, 814 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 D, 814 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D (670.324, 670.323, 670.322, 670.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D (670.324, 670.323, 670.322, 670.321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.331, 670.332)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie (B670, B668, B667) 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 112 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 112 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094)
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.4 400
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.4 400
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 N (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 N (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 D (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 D (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 E (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 E (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i GT (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i GT (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 N (F11, M11, F69)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 N (F11, M11, F69)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.4 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i 16V (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 TD (F70)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 S
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 S
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.5 D (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.5 D (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.7 D (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.7 D (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Kombi (S93) 1.4 i 16V (F35)
OPELOPEL CORSA B Kombi (S93) 1.4 i 16V (F35)
OPELOPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35)
OPELOPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)
OPELOPEL KADETT C 1.0
OPELOPEL KADETT C 1.2
OPELOPEL KADETT C 1.2
OPELOPEL KADETT C 1.2 S
OPELOPEL KADETT C 1.6 S
OPELOPEL KADETT C AERO 1.2
OPELOPEL KADETT C City 1.0
OPELOPEL KADETT C City 1.2
OPELOPEL KADETT C City 1.2
OPELOPEL KADETT C City 1.2 S
OPELOPEL KADETT C City 1.6 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.0
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.6 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.9 GT/E
OPELOPEL KADETT C coupe 2.0 E Rallye
OPELOPEL KADETT C coupe 2.0 GT/E
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.0
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2 S
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.6 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E
OPELOPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S
OPELOPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S
OPELOPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.2 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.2 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.0 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.0 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.2 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.2 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.5 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.5 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.8
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.8
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 N (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 N (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 S (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 S (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 D (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 D (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.4 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.4 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.6 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.6 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 Cat (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 Cat (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V Evolution500 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V Evolution500 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.7
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.7
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.9
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.9
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.7
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.7
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.9
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.9
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.0 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.0 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.5
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.5
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.5 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.5 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.8
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.8
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0 E
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.5 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.5 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 DT 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 DT 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 DT
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi
VWVW CADDY I (14) 1.5
VWVW CADDY I (14) 1.6
VWVW CADDY I (14) 1.6
VWVW CADDY I (14) 1.6 D
VWVW CADDY I (14) 1.8
VWVW CORRADO (53I) 1.8 16V
VWVW CORRADO (53I) 1.8 G60
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 2.9 VR6
VWVW DERBY (86) 0.9
VWVW DERBY (86) 1.1
VWVW DERBY (86) 1.3
VWVW DERBY (86) 1.3
VWVW DERBY (86C, 80) 1.0
VWVW DERBY (86C, 80) 1.1
VWVW DERBY (86C, 80) 1.3
VWVW DERBY (86C, 80) 1.3
VWVW DERBY (86C, 80) 1.3
VWVW GOLF I (17) 1.1
VWVW GOLF I (17) 1.1
VWVW GOLF I (17) 1.3
VWVW GOLF I (17) 1.3
VWVW GOLF I (17) 1.5
VWVW GOLF I (17) 1.5
VWVW GOLF I (17) 1.5
VWVW GOLF I (17) 1.5 D
VWVW GOLF I (17) 1.6
VWVW GOLF I (17) 1.6
VWVW GOLF I (17) 1.6
VWVW GOLF I (17) 1.6 D
VWVW GOLF I (17) 1.6 GTI
VWVW GOLF I (17) 1.6 TD
VWVW GOLF I (17) 1.8 GTI
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.3
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.5
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.6
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.6
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.6
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.6
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro
VWVW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW JETTA I (16) 1.1
VWVW JETTA I (16) 1.3
VWVW JETTA I (16) 1.3
VWVW JETTA I (16) 1.5
VWVW JETTA I (16) 1.6
VWVW JETTA I (16) 1.6
VWVW JETTA I (16) 1.6
VWVW JETTA I (16) 1.6
VWVW JETTA I (16) 1.6 D
VWVW JETTA I (16) 1.6 GLI
VWVW JETTA I (16) 1.6 TD
VWVW JETTA I (16) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.0
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 i
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.0
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 i
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.4 TD Syncro
VWVW LT 28-35 I Furgon (281-363) 2.7 D
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.0
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 D
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 D Syncro
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 i
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 Syncro
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 TD
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.4 TD Syncro
VWVW LT 28-35 I Platforma / podwozie (281-363) 2.7 D
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.3
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.3
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.0
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 4WD
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 D
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 D
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 D 4WD
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 i
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Furgon (291-512) 2.4 TD 4WD
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.0
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 D
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 D
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 i
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 Syncro
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD Syncro
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD Syncro
VWVW LT 40-55 I Platforma / podwozie (293-909) 2.4 TD Syncro
VWVW PASSAT B1 (32) 1.3
VWVW PASSAT B1 (32) 1.3
VWVW PASSAT B1 (32) 1.3
VWVW PASSAT B1 (32) 1.3
VWVW PASSAT B1 (32) 1.5
VWVW PASSAT B1 (32) 1.5
VWVW PASSAT B1 (32) 1.5 D
VWVW PASSAT B1 (32) 1.6
VWVW PASSAT B1 (32) 1.6
VWVW PASSAT B1 (32) 1.6
VWVW PASSAT B1 (32) 1.6
VWVW PASSAT B1 (32) 1.6 GLi
VWVW PASSAT B1 Sedan (32) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.3
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.3
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.3
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6 D
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6 TD
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.9
VWVW PASSAT B2 (32B) 2.0
VWVW PASSAT B2 (32B) 2.2
VWVW PASSAT B2 (32B) 2.2
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6 D
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6 TD
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 2.0
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 2.2
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW POLO (86) 0.9
VWVW POLO (86) 1.1
VWVW POLO (86) 1.1
VWVW POLO (86) 1.3
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.0
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.3
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.4 D
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.1
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 D
VWVW POLO II (86C, 80) 1.4 D
VWVW SANTANA (32B) 1.3
VWVW SANTANA (32B) 1.3
VWVW SANTANA (32B) 1.6
VWVW SANTANA (32B) 1.6
VWVW SANTANA (32B) 1.6
VWVW SANTANA (32B) 1.6 D
VWVW SANTANA (32B) 1.6 TD
VWVW SANTANA (32B) 1.8
VWVW SANTANA (32B) 1.9
VWVW SANTANA (32B) 2.0
VWVW SCIROCCO (53) 1.1
VWVW SCIROCCO (53) 1.3
VWVW SCIROCCO (53) 1.5
VWVW SCIROCCO (53) 1.5
VWVW SCIROCCO (53) 1.6
VWVW SCIROCCO (53) 1.6
VWVW SCIROCCO (53) 1.6
VWVW SCIROCCO (53) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.3
VWVW SCIROCCO (53B) 1.3
VWVW SCIROCCO (53B) 1.5
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8 16V
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8 16V
VWVW TRANSPORTER T1 Autobus (22, 24, 25, 28) 1.1 (44593)
VWVW TRANSPORTER T1 Autobus (22, 24, 25, 28) 1.2
VWVW TRANSPORTER T1 Autobus (22, 24, 25, 28) 1.5
VWVW TRANSPORTER T1 Autobus (22, 24, 25, 28) 1.6
VWVW TRANSPORTER T1 Platforma / podwozie (26) 1.2
VWVW TRANSPORTER T1 Platforma / podwozie (26) 1.5
VWVW TRANSPORTER T1 Platforma / podwozie (26) 1.6
VWVW TRANSPORTER T2 Autobus (22, 23, 24) 1.6
VWVW TRANSPORTER T2 Autobus (22, 23, 24) 1.6
VWVW TRANSPORTER T2 Autobus (22, 23, 24) 1.8
VWVW TRANSPORTER T2 Platforma / podwozie (21, 26) 1.6
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.6
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.6 D
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.6 TD
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.6 TD Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.7 D
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.0
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1 Cat
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1 i
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.6
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.6 D
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.6 TD
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.6 TD Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.7 D
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 1.9 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.0
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.1 i
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Furgon (24_, 25_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.6 D
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.6 TD
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.6 TD Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.7 D
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.9
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 1.9 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.0
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.1
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.1 i
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie (24_) 2.1 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.8
0