PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPP0024
TypeThrottle body
Params

Indeks: PP0024

Nazwa: Korpus przepustnicy

Grupa: Zasilanie powietrzem

Opis: Podpora

Uzycie: Przepustnica

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,29

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
LUCASLTH434
BAPMICBF0427170036
CSV electronic partsCCM8296
GECOCF19478
GECOCF19478Q
CASCOCTB73079AS
CASCOCTB73079GS
ELTA AUTOMOTIVEEE7543
ESPABOL PARTSESPTB.114
FLAMARFCM090037HQ
FLAMARFCM090037VW
GAUSSGI7026
AUTOTEAML8296AS
LEMARKLTB036
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4092
ENERGYPP0024
PartsTecPTA516-0112
PATRONPTH013
SANDOSTB73079.0
SANDOSTB73079.1
VEMOV10-81-0100
WILMINK GROUPWG1032711
WILMINK GROUPWG1719787
WILMINK GROUPWG1796582
WILMINK GROUPWG2443682
QUINTON HAZELLXPOT509
XEVOXTB9723
INTERMOTOR68274
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.198
OSSCA07576
METZGER AUTOTEILE0892822
vika11331691601
SKV12SKV005
WE PARTS240640291
MAGNETI MARELLI359000605210
VDO/CONTINENTAL408-237-210-002Z
IPD46-0083
REAL53476970BN
REAL53476970OE
Frankberg5481FB0022709
ERA556248A
VW058133063B
EAG689126
HOFFER7519305
MAGNETI MARELLI802000000055
SIDAT88.296
SIDAT88.296AS
KAWE8820 29019
MEAT & DORIA89305
AUTEX961088
BOGAPA6319162
ACI-AVESAACM-089
Alfa e-PartsAF07585
at autoteile germanyat20187
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
0