PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPP0018
TypeThrottle body
Params

Indeks: PP0018

Nazwa: Korpus przepustnicy

Grupa: Zasilanie powietrzem

Opis: Podpora

Uzycie: Przepustnica

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,11

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
LEMARKLTB001
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4050
BAPMICBF0427170035
CSV electronic partsCCM8103
GECOCF19084
GECOCF19084Q
CASCOCTB73092AS
ELTA AUTOMOTIVEEE7547
ESPABOL PARTSESPTB.124
NTYETB-VW-043
FLAMARFCM301037HQ
DIPASPORTFLAI216AN
GAUSSGI7016
AUTOTEAML8103AS
at autoteile germanyat20109
LUCASLTH486
ENERGYPP0018
PartsTecPTA516-0051
PATRONPTH046
SANDOSTB73092.0
VEMOV10-81-0020
WILMINK GROUPWG1013554
WILMINK GROUPWG1026274
WILMINK GROUPWG1495059
WILMINK GROUPWG2445534
QUINTON HAZELLXPOT500
XEVOXTB9736
MEC-DIESEL671120
SEAT06A133064P
METZGER AUTOTEILE0892886
vika11331692301
SKV12SKV034
RIDEX158T0159
WE PARTS240640103
MAGNETI MARELLI359000602820
VDO-APAC408-237-111-016Z
IPD46-0001
REAL53476290BN
Frankberg5481FB0022844
Frankberg5481FB0022845
ERA556206A
OSSCA05028
INTERMOTOR68265
PIERBURG7.03703.15.0
HOFFER7519104
MAGNETI MARELLI802000000095
SIDAT88.103
FISPA88.103AS
TRISCAN8820 29016
MEAT & DORIA89104
AUTEX961006
BOGAPA6319104
ACI-AVESAACM-085
Alfa e-PartsAF07606
APPLICATION
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V
0