PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPP0012
TypeThrottle body
Params

Indeks: PP0012

Nazwa: Korpus przepustnicy

Grupa: Zasilanie powietrzem

Opis: Podpora

Uzycie: Przepustnica

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,15

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4033
NTYETB-VW-001
ESPABOL PARTSESPTB.001
ENGITECHENT310004
CASCOCTB73061AS
COSMOPARTSCSMCR00633
RemanautoCFR0028R
GECOCF19151Q
GECOCF19151
RECOFICIALCCM8043
CSV electronic partsCCM8042C
BAPMICBF0427170018
FLAMARFCM270037HQ
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4032
at autoteile germanyat20073
Alfa e-PartsAF07372
ACI-AVESAACM-031
ACI-AVESAACM-014
BOGAPA6319126
AUTEX961063
NISSENS955057
vika91330661801
MEAT & DORIA89043
MEAT & DORIA89042
StarkSKTB-0430002
QUINTON HAZELLXPOT464
WILMINK GROUPWG2439312
WILMINK GROUPWG2404486
WILMINK GROUPWG1494946
WILMINK GROUPWG1032722
WILMINK GROUPWG1026292
WILMINK GROUPWG1013518
WILMINK GROUPWG1013517
VEMOV10-81-0013
VEMOV10-81-0009
SANDOSTB73061.0
KAWE8820 29001
PATRONPTH036
PartsTecPTA516-0024
ENERGYPP0012
ENERGYPP0004
AUTOTEAML8043R
AUTOTEAML8043AS
GAUSSGI7046
GAUSSGI7045
DIPASPORTFLAI077R
DIPASPORTFLAI077N
DIPASPORTFLAI077AN
TOPRAN117 299
NRF408025
VDO/CONTINENTAL408-238-321-006Z
MAGNETI MARELLI359000602500
WE PARTS240640046
AUTOMEGA210785810
RIDEX158T0003
hajus Autoteile1311044
hajus Autoteile1311043
SKV12SKV030
OSSCA12180
ABAKUS121-02-017
IPD46-0058
vika11331476501
KAMOKA112066
METZGER AUTOTEILE0892523
METZGER AUTOTEILE0892096
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.202
VAG06A133062P
VW06A133062B
AKS DASIS047076N
AUDI036133062N
AUDI036133062L
AUDI036133062B
PIERBURG7.03703.39.0
FISPA88.043R
FISPA88.043AS
SIDAT88.043
FISPA88.042AS
FISPA88.042
MAGNETI MARELLI802000000028
MAGNETI MARELLI802000000027
ASAM AUTOMOTIVE75354
HOFFER7519043
HOFFER7519042
HERTH+BUSS ELPARTS70650039
SEAT036133062
INTERMOTOR68325
INTERMOTOR68252
MEC-DIESEL671330
MAXGEAR58-0118
AIC57864
ERA556307A
ERA556103A
Frankberg5481FB0022712
Frankberg5481FB0022711
REAL53476160BN
APPLICATION
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.2
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0
0