PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPP0002
TypeThrottle body
Params

Indeks: PP0002

Nazwa: Korpus przepustnicy

Grupa: Zasilanie powietrzem

Opis: Podpora

Uzycie: Przepustnica

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,3

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
CSV electronic partsCCM8030
FLAMARFCM310037VW
FLAMARFCM310037HQ
NTYETB-VW-006
ESPABOL PARTSESPTB.028
ENGITECHENT310010
ELTA AUTOMOTIVEEE7517
CASCOCTB73002GS
CASCOCTB73002AS
COSMOPARTSCSMCR00634
GECOCF19268Q
GECOCF19268
RECOFICIALCCM8030C
DIPASPORTFLAI087AN
BOL-K120019
BAPMICBF0427170028
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4025
at autoteile germanyat20078
ACI-AVESAACM-008
BOGAPA6319127
AUTEX961038
NISSENS955043
NTK91528
MEAT & DORIA89030
TRISCAN8820 29006
SANDOSTB73002.0
XEVOXTB9739
QUINTON HAZELLXPOT475
WILMINK GROUPWG2445511
WILMINK GROUPWG2404481
WILMINK GROUPWG2239804
WILMINK GROUPWG1937747
WILMINK GROUPWG1726490
WILMINK GROUPWG1495008
WILMINK GROUPWG1032724
WILMINK GROUPWG1013505
VEMOV10-81-0004
SANDOSTB73002.1
FISPA88.030AS
StarkSKTB-0430063
RCA FRANCERCAPAP32
PATRONPTH030
PartsTecPTA516-0031
ENERGYPP0002
LUCASLTH492
LEMARKLTB054
AUTOTEAML8030AS
GAUSSGI7057
DIPASPORTFLAI087VDON
DIPASPORTFLAI087R
KAMOKA112008
ASTEMO2509003
WE PARTS240640032
AUTOMEGA210785910
RIDEX158T0064
ASTEMO139003
hajus Autoteile1311016
SKV12SKV027
MTR12119963
ABAKUS121-02-050
TOPRAN117 300
vika11331691401
vika11330871301
SWAG30 10 0773
FEBI BILSTEIN100773
METZGER AUTOTEILE0892501
METZGER AUTOTEILE0892097
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.203
SKODA06A133062N
VAG06A133062AB
SKODA06A133062A
AUDI06A 133 062 N
SKODA06A 133 062 AB
OSSCA06279
AKS DASIS047071N
MEC-DIESEL671580
FISPA88.030
MAGNETI MARELLI802000000039
JPN75E9169-JPN
ASAM AUTOMOTIVE75370
HOFFER7519030
STELLOX75-51565-SX
HERTH+BUSS ELPARTS70650025
PIERBURG7.03703.68.0
AUDI6A 133 062 N
AUDI6A 133 062 AB
INTERMOTOR68237
VW036133062AB
EAG670368
MAXGEAR58-0102
ERA556156A
Frankberg5481FB0022738
REAL53476200OE
REAL53476200BN
IPD46-0033
NRF408031
VDO-APAC408-238-323-011Z
VDO-APAC408-238-323-005Z
MAGNETI MARELLI359000602540
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
VWVW POLO Variant (6V5) 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.6
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
VWVW GOLF V (1K1) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6
0