PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPOD0013L
TypeLifting device for windows
Params

Indeks: POD0013L

Nazwa: Podnośnik szyby

Grupa: Wyposażenie wewnętrzne

Opis: Podnośnik szyby

sparowany numer artykułu: 00SKV032

Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z podwójnym prowadzeniem

Miejsce zabudowy: z przodu z lewej

Ciężar [kg]: 1,75

Tryb pracy: manualny (obsługa ręczna)

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
PMM90134L
AD KÜHNERAV948
AD KÜHNERAV1008
SEIM980065
SEIM980064
SEIM980010
JOHNS95394122
JOHNS95384111
KLOKKERHOLM95231803
KLOKKERHOLM95231801
KLOKKERHOLM95221807
PMM90144L
BUGIADBSP22245
PMM90123L
DPA88370294802
DPA88370139402
VALEO850524
VALEO850452
SCHLIECKMANN65451321
LEMFÖRDER60803030
JUMASA60615550
BLIC606001015861
BLIC606000VW4825
WAIWPR0433L
ELECTRIC LIFEZRVKO27LC
ELECTRIC LIFEZRVK704L
ELECTRIC LIFEZRVK504L
LECOYWVW126L
ELTA AUTOMOTIVEWRL2118L
LUCAS ELECTRICALWRL1185L
FAI AutoPartsWR265
WAIWPR2438LM
WAIWPR2434L
WAIWPR1236L
BLIC60600095231801P
PRASCOVW032W024
VAICOV106327
VAICOV106212
VAICOV106133
VAICOV106116
PATRONP341015L
LIFT-TEKLTVKO27LC
LIFT-TEKLTVK704L
LIFT-TEKLTVK504L
Dr!ve+DP3210100002
TRICLO113993
VW1J4837461D
VW1H0837401B
FEBI BILSTEIN19746
FEBI BILSTEIN14722
ABAKUS130053011
JP GROUP1188101170
JP GROUP1188101070
JP GROUP1188100770
MEYLE1149250151
MEYLE1149250091
VW1J4837461F
TRICLO113597
TOPRAN112878
TOPRAN103099
MEYLE1008370034
MEYLE1008370030
DOGA100017
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0753013
Ac Rolcar014829
Ac Rolcar014825
Ac Rolcar014773
MIRAGLIO30948
LEMFÖRDER60300350
VAN WEZEL5892261
VAN WEZEL5888263
VAN WEZEL5880225
MAXGEAR500211
ERA490409
CAUTEX467143
EQUAL QUALITY460531
MAGNETI MARELLI350103485000
MAGNETI MARELLI350103403000
SKV00SKV031
SWAG30914722
AUTOMEGA3083704011H0B
MIRAGLIO30812C
MIRAGLIO302243
MAXGEAR280146
DIEDERICHS2213721
METZGER2160072
METZGER2160015
METZGER AUTOTEILE2160007
VW1J4837461H
APPLICATION
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.6
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
VWVW VENTO (1H2) 2.0 GL
VWVW VENTO (1H2) 2.0
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TD
VWVW VENTO (1H2) 1.9 SDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 D
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 D
VWVW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 SDI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 2.0
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GL
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) Citystromer
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
0