PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPOD0003TL
TypeLifting device for windows
Params

Indeks: POD0003TL

Nazwa: Podnośnik szyby

Grupa: Wyposażenie wewnętrzne

Opis: Podnośnik szyby

Liczba drzwi: 4/5

sparowany numer artykułu: 01SKV284

Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: z tyłu z lewej

Ciężar [kg]: 1,32

Tryb pracy: elektryczny

Artykuł uzupełniający: bez silnika elektrycznego

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
AD KÜHNERAV1107
SCHLIECKMANN65692311
SCHLIECKMANN65692321
JOHNS71204521
KLOKKERHOLM75201903
VAN WEZEL7620263
VAN WEZEL7620265
PMM78076L
VALEO850584
SEIM901159
LEMFÖRDER60817710
BUGIADBSP20008
LIFT-TEKLTSK702L
PRASCOSK020W066
PRASCOSK020W084
VAICOV106275
WAIWPR2416LB
LUCAS ELECTRICALWRL2099L
LECOYWSK125L
ELECTRIC LIFEZRSK702L
SKODA1U4959811
Ac Rolcar014191
Ac Rolcar017589
SKV01SKV283
DOGA100675
MEYLE1009090031
TOPRAN114711
JP GROUP1188101470
SKODA1U0839461A
SKODA1U0839461B
Ac Rolcar014189
METZGER AUTOTEILE2160042
MIRAGLIO301107
MAGNETI MARELLI350103875000
EQUAL QUALITY420221
EQUAL QUALITY420351
CAUTEX467205
ERA490393
BLIC606000SO4191
LEMFÖRDER60803430
APPLICATION
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4
0