PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoPK00004
TypeTurn indicator switch
Params

Indeks: PK00004

Nazwa: Przełącznik kolumny kierowniczej

Grupa: Przyrządy

Opis: Przełącznik

Uzycie: Kolumna kierownicza

Funkcja przełączania: z funkcją kierunkowskazów

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
FLAMARLMF510027HQ
FORD7 107 011
HERTH+BUSS ELPARTS70477152
FORD USA95AG11K665BA
Alfa e-PartsAF04015
at autoteile germanyat13576
CSV electronic partsCCD3301
CASCOCCS72004AS
AUTOTEAMD30182
BOGAPF7318107
ITAB AUTOMOTIVE67072004AV
ENERGYPK00004
RECOFICIALRECCCD3301
RECOFICIALRECSCS72004.0
SANDOSCS72004.0
VEMOV25-80-4009
WILMINK GROUPWG1901597
WILMINK GROUPWG2014181
WILMINK GROUPWG2248076
MEAT & DORIA23301
BBR Automotive001-10-16693
LGK060080004LGK
OSSCA07261
METZGER AUTOTEILE0916083
FORD1 027 148
ENERGY1027148
Wolforts14-06-0175-00
HOFFER2103301
MAGNETI MARELLI000050208010
MAGNETI MARELLI359003310360
FISPA430182
ERA440229
WE PARTS461800140
SWAG50 91 9052
REAL50323400BN
AIC52249
Frankberg5481FB0023227
APPLICATION
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ORION III (GAL) 1.3
FORDFORD ORION III (GAL) 1.4
FORDFORD ORION III (GAL) 1.4
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 D
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4 i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
0