PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoNE00732
TypeOther
Params

Indeks: NE00732

Nazwa: Korek spustowy oleju, miska olejowa

Grupa: Smarowanie

Opis: Śruba

Uzycie: Spust oleju

Wymiar gwintu zewnętrznego: M14 x 1,5

Długość śruby pod główką [mm]: 12

Długość [mm]: 18

Materiał: Stal

Rozmiar klucza: 19

Profil główki śruby: Sześciokąt zewnętrzny

Jakość/Klasa: 8.8

Rodzaj powierzchni: fosforanowany

Długość gwintu [mm]: 11

Artykuł uzupełniający 2: bez pierścienia uszczelniającego

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
3RG83011
MAPCO95949
TRISCAN9500 1001
CAUTEX95.2000
DAEWOO9275631
DAEWOO90409376
SAAB90 409 376
ASPART8POP1005
FA1862.362.011
FA1862.362.001
3RG83511
alpALP-000275
Oyodo81U0002-OYO
METZGER AUTOTEILE8030035
ELRING773.630
STELLOX75-52511-SX
INTFRADIS737BL
VAUXHALL652491
VAUXHALL652475
MEC-DIESEL630680
OPEL6 52 491
OPEL6 52 475
BGAPK9500
YTTY1479
WILMINK GROUPWG2136180
WILMINK GROUPWG1892736
WILMINK GROUPWG1766660
WILMINK GROUPWG1227143
WILMINK GROUPWG1083865
VAICOV40-0750
Uniqa PartsUNQ-01300413
STCT400677
QUINTON HAZELLQOC1019
ELRING587.800
PLYOMP952000
OPTIMALOP-ESP0135T-BG
OPTIMALOP-ESP0135O-BG
OPTIMALOP-ESP0074K-BG
GOOMOP-0027
MDRGOM-OP0027
STORM QUALITY PARTSF0893
BSGBSG 65-230-003
A.Z. MeisterteileAZMT-46-030-1311
AslyxAS-200275
OPEL090409376
SWG24000100216
RESTAGRAF221469
CORTECO220117S
CORTECO220104S
CORTECO220056H
TOPRAN201 310
LEMFÖRDER14671 01
AUTOMEGA130097510
JP GROUP1213800100
OPEL09275631
SWG240141580
FARE-RCH0893
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.67.001
VAUXHALL0652491
VAUXHALL0652475
OPEL06 52 491
OPEL06 52 475
FEBEST0599-001-KIT
VAUXHALL009275631
Metalcaucho00677
VAUXHALL00652491
KS TOOLS430.0136
VEMA530
AIC51934
VEMA519
VEMA508
HERTH+BUSS ELPARTS50240028
FEBI BILSTEIN48877
SAAB45 02 142
BIRTH4366
KS TOOLS430.2136
KS TOOLS430.1136
VAUXHALL00652475
SWAG40 90 3160
VEMA364
VEMA362
VEMA347
TRICLO324125
FEBI BILSTEIN3160
INTFRADIS30021BL
MI.R.A.28/2258K
MI.R.A.28/2258
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 64.42
CASE IHCASE IH FARMALL 105A
CASE IHCASE IH FARMALL 115A
CHEVROLETCHEVROLET COBALT 2.2
DAEWOODAEWOO NEXIA 1.5 (08, 68)
DAEWOODAEWOO NEXIA 1.5 (08, 68)
DAEWOODAEWOO NEXIA 1.5 (08, 68)
DAFDAF CF FA 290
DAFDAF CF FA 330
DAFDAF CF FA 370
DAFDAF CF FA 440
DAFDAF CF FA 440
DAFDAF CF FA 460
DAFDAF CF FA 460
DAFDAF CF FA 510
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 410
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAD 460
DAFDAF CF FAD 510
DAFDAF CF FAD 510
DAFDAF CF FAN 290, FAG 290
DAFDAF CF FAN 330, FAG 330
DAFDAF CF FAN 370, FAG 370
DAFDAF CF FAN 400, FAG 400
DAFDAF CF FAN 410, FAG 410
DAFDAF CF FAN 440, FAG 440
DAFDAF CF FAN 510, FAG 510
DAFDAF CF FAR 290, FAS 290
DAFDAF CF FAR 330, FAS 330
DAFDAF CF FAR 410, FAS 410
DAFDAF CF FAR 440, FAS 440
DAFDAF CF FAR 460, FAS 460
DAFDAF CF FAR 510, FAS 510
DAFDAF CF FAT 290
DAFDAF CF FAT 330
DAFDAF CF FAT 370
DAFDAF CF FAT 400
DAFDAF CF FAT 400
DAFDAF CF FAT 410
DAFDAF CF FAT 410
DAFDAF CF FAT 440
DAFDAF CF FAT 460
DAFDAF CF FAT 510
DAFDAF CF FT 290
DAFDAF F 2800 FA 2800 DKA
DAFDAF F 2800 FA 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FA 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FA 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FAB 2805 DKS,FAR 2800 DKS,FAS 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FAB 2805 DKTD,FAS 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FAC 2803 DKS
DAFDAF F 2800 FAC 2803 DKSE
DAFDAF F 2800 FAC 2803 DKTD
DAFDAF F 2800 FAD 2805 DKS
DAFDAF F 2800 FAD 2805 DKTD
DAFDAF F 2800 FAD 2825 DKTD
DAFDAF F 2800 FAG 2800 DKV,FAR 2804 DKXE,FAS 2803 DKXE,DKSE,DKV
DAFDAF F 2800 FAS 2803 DKS
DAFDAF F 2800 FAT 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FAT 2800 DKT
DAFDAF F 2800 FAT 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FAT 2805 DKS,FAT 2825 DKS
DAFDAF F 2800 FAT 2805 DKTD,FAT 2825 DKTD
DAFDAF F 2800 FMD 2805 DKTD,FMD 2825 DKTD
DAFDAF F 2800 FT 2800 DKA
DAFDAF F 2800 FT 2800 DKSE,FT 2800DKXE,FT 2800 DKV
DAFDAF F 2800 FT 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FT 2805 DKTD
DAFDAF F 2800 FTS 2800 DKT
DAFDAF F 2800 FTS 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FTS 2803 DKTD
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKT
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKTD
DAFDAF F 2800 FTT 2805 DKS,FTT 2815 DKS,FTT2825 DKS
DAFDAF F 2800 FTT 2805 DKTD
DAFDAF F 3300 FA 3300 DKX,FA 3305 DKX
DAFDAF F 3300 FA 3300 DKX,FA 3305 DKX
DAFDAF F 3300 FAB 3305 DKX,FAG 3300 DKX,FAR 3300 DKX,FAS 3303 DKX
DAFDAF XF FAN 430
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROTRON L 710
FOTONFOTON AUMAN 385 (BJ53_)
FOTONFOTON AUMARK 92 (BJ10_)
FOTONFOTON BJ-Bus BJ6115
FOTONFOTON BJ-Bus BJ6802
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER CM-Series 1246 A
IVECOIVECO EUROCARGO I 190EL.28
IVECOIVECO EUROCARGO V 90E.19 MY19
IVECOIVECO EUROFIRE II 80 E 18 tector
IVECOIVECO URBANWAY 10m
IVECOIVECO ZETA 50-9
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6100MC, 6100RC
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6110MC, 6110RC
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 7 7290R
LAMBORGHINILAMBORGHINI RF / RS / RV RS 100, RS 110
LAMBORGHINILAMBORGHINI RF / RS / RV RS 90
MANMAN F2000 18.373
MANMAN F90 26.332 DFAS
MANMAN L2000 6.145
MANMAN NL 260
MANMAN TGX I 26.430
MCCORMICKMCCORMICK C-L Series C 70 L
MCCORMICKMCCORMICK V/FN Series 90 V
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2430 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2433 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2640 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2645 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 2552 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 B, 3348 LB
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 1317 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 1328 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1021 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1023 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SK 3250 L
NEOPLANNEOPLAN Euroliner N 3316 KL, N 3316 ÜL
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N
OPELOPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 N (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.3 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 D (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.6 S (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 E (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 1.8 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C Hatchback (J82) 2.0 i GT (F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 N (F11, M11, F69)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASCONA C (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TD (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.4 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07)
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 E
OPELOPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 S
OPELOPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.0 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Kombi (S93) 1.4 i 16V (F35)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.5 TDS
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.8 TD (5BSUD2)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.0 i
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.3 TD (5JMWL4)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.5 TDS
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL KADETT C 1.0
OPELOPEL KADETT C 1.2
OPELOPEL KADETT C 1.2
OPELOPEL KADETT C 1.2 S
OPELOPEL KADETT C 1.6 S
OPELOPEL KADETT C City 1.0
OPELOPEL KADETT C City 1.2
OPELOPEL KADETT C City 1.2
OPELOPEL KADETT C City 1.2 S
OPELOPEL KADETT C City 1.6 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.0
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2
OPELOPEL KADETT C coupe 1.2 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.6 S
OPELOPEL KADETT C coupe 1.9 GT/E
OPELOPEL KADETT C coupe 2.0 E Rallye
OPELOPEL KADETT C coupe 2.0 GT/E
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.0
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.2 S
OPELOPEL KADETT C Kombi 1.6 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S
OPELOPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)
OPELOPEL KADETT E Furgon/kombi (T85) 1.3 N (C70, D70)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.8 (43, 34, 44)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E Hatchback (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 1.3 S
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 1.4 i
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 1.6 i
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 1.6 i
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 1.6 i Cat
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i
OPELOPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i Cat
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 E (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.2 (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.3 N (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.3 S (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.4 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.4 S (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.6 D (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.6 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.6 S (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.7 D (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.8 (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.8 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.8 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.8 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 1.8 S (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 2.0 i (C19, D19)
OPELOPEL KADETT E (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)
OPELOPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6
OPELOPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S
OPELOPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E
OPELOPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.2 S
OPELOPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 S
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.0 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.5 E
OPELOPEL MONZA A (22_) 2.8
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0
OPELOPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 N (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 S (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 D (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.4 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.6 i (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 Cat (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A Kombi (V87) 3.0 (F35, M35)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA A (V87) 3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.7
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.9
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.7
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.9
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 S
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.1 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 D
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 E
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD
OPELOPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.0 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 E
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD
OPELOPEL SENATOR A (29_) 2.8
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0
OPELOPEL SENATOR A (29_) 3.0 E
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.5 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19)
OPELOPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)
OPELOPEL SINTRA (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.4 S (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 S
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 TD (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 S (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i GT (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.5 V6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.5 i V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) i 500 2.5 (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 LPG (F75)
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.25
SAABSAAB 900 II 2.5 -24 V6
SAABSAAB 900 II coupe 2.5 -24 V6
SAABSAAB 900 II kabriolet 2.5 -24 V6
SAABSAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE
SAABSAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE
SCANIASCANIA 3 - series 113 H/380
SCANIASCANIA 3 - series 113 H/380
SCANIASCANIA 3 - series 113 M/380
SCANIASCANIA 3 - series 143 H/420
SCANIASCANIA 3 - series 143 H/470
SCANIASCANIA 4 - series 114 L/380
SCANIASCANIA 4 - series 114 L/380
SCANIASCANIA 4 - series 114 L/380
SCANIASCANIA 4 - series 114 L/380
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA 4 - series 94 G/300
SCANIASCANIA P I P320
SCANIASCANIA R II R410
VOLVOVOLVO FE II FE 240-26
VOLVOVOLVO FE II FE 260-18
VOLVOVOLVO FE II FE 260-18
VOLVOVOLVO FE II FE 260-26
VOLVOVOLVO FE II FE 260-26
VOLVOVOLVO FE II FE 280-18
VOLVOVOLVO FE II FE 280-26
VOLVOVOLVO FE II FE 280-26
VOLVOVOLVO FE II FE 300-18
VOLVOVOLVO FE II FE 300-26
VOLVOVOLVO FE II FE 300-26
VOLVOVOLVO FE II FE 300-26
VOLVOVOLVO FE II FE 320-26
VOLVOVOLVO FE II FE 320-26
VOLVOVOLVO FE II FE 320-26
VOLVOVOLVO FE II FE 320-26
VOLVOVOLVO FE II FE 340-26
VOLVOVOLVO FM II FM 460
VOLVOVOLVO FM7 FM 7/250
VWVW VOLKSBUS 5.140 EOD
0