PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoMW0029
TypeArc system for wiper blades
Params

Indeks: MW0029

Nazwa: Napęd wycieraczek

Grupa: Czyszczenie szyb

Opis: Drążki

Uzycie: Wycieraczka

Miejsce zabudowy: z przodu

Ciężar [kg]: 2,08

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
MAPCO104041
FIAT1340683080
FIAT1363338080
VAN WEZEL1651230
KLOKKERHOLM20973280
METZGER AUTOTEILE2190233
METZGER AUTOTEILE2190253
CITROËN6405ER
CITROËN/PEUGEOT6405PP
CASCOCWT48101AS
FASTFT93113
FASTFT93118
SANDOSWT481010
APPLICATION
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
0