PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoKW00001
TypeCover, coolant reservoir
Params

Indeks: KW00001

Nazwa: Pokrywa, zbiornik płynu chłodzącego

Grupa: Chłodzenie

Opis: Zamknięcie

Uzycie: Zbiornik płynu chłodzącego

dla numeru OE: 1H0 121 321 C

Kolor: niebieski

Materiał: Tworzywo sztuczne

Ciśnienie otwarcia [bar]: 1,4

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive001-10-26104
OSSCA00118
Metalcaucho03504
Metalcaucho03506
MAGNETI MARELLI040520030032
ABAKUS053-026-010
ABAKUS053-027-002
OSSCA05990
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.40.002
Wolforts08-06-0195-00
KRAFTVOLL GERMANY08020528
MEYLE100 121 0063
MEYLE100 121 0069
TOPRAN103 451
JP GROUP1114800400
117053
118038
hajus Autoteile1211076
hajus Autoteile1211081
hajus Autoteile1211139
4U Autoparts12819VV
AUGER1590971
VEMA15967
AUTOMEGA160055410
VEMA163014
VEMA16381
VEMA16382
VEMA16383
VEMA16384
VEMA16385
VEMA17063
VEMA17079
VW191 809 101 A
VW191 809 101 F
VW1GM 809 101 A
VW1H0 121 321 A
SEAT1H0 121 321 B
VW1H0 121 321 C
ENERGY1H0121321A
Meistersatz1H0121321C
Autostar Germany2016032
Autostar Germany2017034
MEAT & DORIA2036028
FEBI BILSTEIN2111
METZGER AUTOTEILE2140006
METZGER AUTOTEILE2140051
UNIGOM220181
MI.R.A.23/3642
MAXGEAR28-0125
ORIGINAL IMPERIUM29647
DAKAtec3087002
DAKAtec3087008
Metalcaucho31012
GATES-MX31328
TRICLO314510
WXQP320213
WXQP320885
Hamburg Tech3250-00029
Hamburg Tech3250-00048
ASHIKA33-00-003
JAPKO33003
ASAM AUTOMOTIVE33553
FARE SA3504
SEAT357 121 321
VW357 121 321 A
SEAT357 121 321 C
357121321C
MAGNETI MARELLI359001603020
FARE-CO3632
RIDEX397E0004
RIDEX397E0220
DOGA40X0032
DOGA40X0153
DOGA40X0185
WE PARTS422600265
NRF454039
NRF455609
INTFRADIS50.200BL
AIC50027
Frankberg5481FB0060053
Frankberg5481FB0060064
RIDEX56V0004
ESEN SKV61SKV009
ESEN SKV61SKV315
ESEN SKV61SKV316
RAPRO66108
ASPART6SCC1011
SAMPA701.01588
GK706411C
STELLOX75-51951-SX
AKS DASIS750055N
AKS DASIS750950N
INTERMOTOR75268
MAXGEAR77-0122
3RG80755
vika81210153201
vika81210153301
BIRTH8171
TRISCAN8610 19
HELLA8MA 366 365-711
CAUTEX95.4072
CAUTEX954053
CAUTEX954054
SWAG99 90 2111
SRLineA2532S
BOGAPA4211113
BOGAPA4240102
DIAMAXAD07005
alpALP-001254
AslyxAS-201254
A.Z. MeisterteileAZMT-45-010-1096
A.Z. MeisterteileAZMT-45-020-1300
A.Z. MeisterteileAZMT-45-020-1304
ZEKKERTBD-2050
BAPMICBF0426720083
S-TECBL22058-SV-006
S-TECBL22062-SV-9002
BORG & BECKBRC85
BRLREF05
BSGBSG 90-550-002
BSGBSG 90-551-001
BTAPBVE909-001
BGACC3008
SERCK AUTOMOTIVECCC0012
NTYCCK-VW-002
NTYCCK-WW-002
OPEN PARTSCET2027.00
MAHLECRB 134 000S
DAYCO-AUDRC030
EUROCAMSEERC840
4X4 ESTANFIEST-33-00-003
PARTQUIPET05
STORM QUALITY PARTSF3504
QUINTON HAZELLFC504
QH TalbrosFC521
FIRST LINEFRC85
MDRGOM-RC0020
MDRGOM-RT0069
EQUAL QUALITYGOM411254
VAN HECKGRC205
GT-BERGMANNGT15-018
PEMEBLAJAPKH-003
JAPANPARTSKH-003
ENERGYKW00001
LUZARLL 1803
MASUMAMOX-219
MDRMRC-4003
PREXApartsP127001
PREXApartsP131009
PATRONP16-0002
PLYOMP954053
PLYOMP954054
PLYOMP954072
GOOMRC-0020
CALORSTAT by VernetRC0034
SPAREPRORC2
GATESRC205
RECOFICIALRECDRC030
GOODREMRH0073
GOOMRT-0069
StarkSKET-0960003
StarkSKET-0960219
StarkSKVK-1960003
MOTORADT-41
STCT403504
STCT403506
STCT431012
FARE-RCHTB250
HEPUTM6411C
BAPMICTOPT1311004
LAMPERTITR.0054
TiBAOTW22C0456
Uniqa PartsUNQ-01301881
YOUPARTSV00489
VAICOV10-0012
SCHNIEDER AUTOTECHVAS17.00036
MOTAQUIPVCR218
DIPASPORTVEA018DPSN
AHEVLR102007
VITALEVW121408
WILMINK GROUPWG1769177
WILMINK GROUPWG1795192
WILMINK GROUPWG1796092
WILMINK GROUPWG2161610
WILMINK GROUPWG2184215
WILMINK GROUPWG2225773
WILMINK GROUPWG2225783
YSPARTSYS-YXG086
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 64.45
ASTRAASTRA HD 7 64.45 T
ASTRAASTRA HD 7 66.52
CLAASCLAAS NEXOS 240
DAEWOODAEWOO NOVUS K7CEF
DAFDAF 95 FAD 95.350
DAFDAF 95 FAT 95.350
DAFDAF F 1700 FA 1700 DNS
DAFDAF F 1700 FA 1700 DNTD,FA 1700 NB,FD 1700 DNTD,FD 1700 NB
DAFDAF F 1700 FAG 1700 DNTD,FAG 1700 NB
DAFDAF F 1700 FAG 1700 DNT,FAG 1700 NT
DAFDAF F 1900 FA 1900 DNS,FA 1900 NS
DAFDAF F 2100 FA 2105 DHR,FA 2105 DHTD
DAFDAF F 2100 FAS 2103 DH,FAS 2105 DH
DAFDAF F 2100 FAS 2103 DHT
DAFDAF F 2100 FAS 2103 DHTD
DAFDAF F 2100 FT 2100 DH,FT 2105 DH
DAFDAF F 2100 FT 2100 DHR
DAFDAF F 2100 FT 2105 DHTD
DAFDAF F 2100 FT 2105 DHTD
DENNISDENNIS ELITE 2 290
DENNISDENNIS ELITE 2 320
DENNISDENNIS ELITE 2 320, ML
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROSTAR DX 6.61
FENDTFENDT Farmer 305 LS
FENDTFENDT Farmer 306 LS
FENDTFENDT Farmer 306 LSA
FENDTFENDT Farmer 307 C
FENDTFENDT Farmer 307 CA
FIATFIAT 1000 1300S
FIATFIAT Series 600 682N2
FODEN TRUCKSFODEN TRUCKS ALPHA A3-8R.T-C12
FOTONFOTON AUMAN 290 (BJ32_)
HYUNDAIHYUNDAI UNIVERSE 320
HYUNDAIHYUNDAI UNIVERSE 340
HYUNDAIHYUNDAI UNIVERSE 380
IRIZARIRIZAR PB PB 12, PB 13
IVECOIVECO STRALIS I AS 440S45
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6130
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6230
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6230
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6330
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6430
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6530
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6530
KAMAZKAMAZ 65225 65225
LAMBORGHINILAMBORGHINI SPIRE 100.4
LAMBORGHINILAMBORGHINI STRIKE 100 MD
MANMAN TGA 28.320
MANMAN TGA 28.360
MANMAN TGA 33.440
MANMAN TGA 37.310
MANMAN TGA 41.350
MANMAN TGS I 26.540
MANMAN TGS I 33.440
MANMAN TGS I 40.440
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS 3335 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS 3357
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS 4148 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 1824 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2024 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ANTOS 1832 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3342, 3342 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3342 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3342 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3342 B, 3342 LB
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3342 K, 3342 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ECONIC 1823 L, 1823 LL
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ECONIC 1828 L, 1828 LL
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 260.18
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 340.26/B
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 340.32/A
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 370.32
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 370.32
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 410.32
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 450.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 450.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.18T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.19T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.24
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.19
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.22T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.19
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.24
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 210.16
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 250.16
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 260.19
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 300.16T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 300.19
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 300.19D/T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Distribution 340.19D
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Route 300.19T
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Route 340.19
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS PREMIUM Route 340.26
SCANIASCANIA 3 - series 93 H/280
SCANIASCANIA 4 - series 124 C/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 L/420
SCANIASCANIA 4 - series 124 L/420
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 C/530
SCANIASCANIA 4 - series 144 G/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 G/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 G/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 G/460
SCANIASCANIA 4 - series 144 G/460
SCANIASCANIA 4 - series 94 D/310
SEATSEAT AROSA (6H1) 1.7 SDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 0.9
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.2
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.2 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5 i Cat
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.7 D
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.0
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.3 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V
SEATSEAT INCA (6K9) 1.4 16V
SEATSEAT INCA (6K9) 1.4 i
SEATSEAT INCA (6K9) 1.6 i
SEATSEAT INCA (6K9) 1.6 i
SEATSEAT INCA (6K9) 1.7 D
SEATSEAT INCA (6K9) 1.9 D
SEATSEAT INCA (6K9) 1.9 SDI
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 D
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TD
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 16V
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) HOWO ZZ1317, ZZ5317
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) STEYR KING ZZ1256, ZZ1266
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) STEYR KING ZZ4186
SOLARISSOLARIS URBINO I Urbino 12
SOLARISSOLARIS URBINO I Urbino 18
SOLARISSOLARIS VACANZA Vacanza 12
VOLVOVOLVO FH 540
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/600
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/750
VOLVOVOLVO FM FM 360
VOLVOVOLVO FM FM 380
VOLVOVOLVO FM FM 410
VOLVOVOLVO FM FM 450
VOLVOVOLVO FM FM 480
VOLVOVOLVO FM12 FM 12/340
VOLVOVOLVO FM12 FM 12/420
VOLVOVOLVO FM12 FM 12/420
VOLVOVOLVO FM12 FM 12H/340
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.4
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.7 SDI
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.9 D
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.9 SDI
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.9 TDI
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 60 1.4
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 75 1.6
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 75 1.6
VWVW CADDY II Nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4
VWVW CADDY II pick-up (9U7) 1.6
VWVW CADDY II pick-up (9U7) 1.9 D
VWVW CORRADO (53I) 1.8 16V
VWVW CORRADO (53I) 1.8 G60
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 2.9 VR6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro
VWVW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 D
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 SDI
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 2.0
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GL
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) Citystromer
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.4
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.6
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.8
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.9 D
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.9 SDI
VWVW GOLF III Van (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Van (1H1) 2.0
VWVW GOLF III Van (1H1) 2.0 GTI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.6
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 SDI
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro
VWVW POLO (6N2) 1.0
VWVW POLO (6N2) 1.4
VWVW POLO (6N2) 1.4
VWVW POLO (6N2) 1.4 16V
VWVW POLO (6N2) 1.4 16V
VWVW POLO (6N2) 1.4 TDI
VWVW POLO (6N2) 1.6 16V GTI
VWVW POLO (6N2) 1.7 SDI
VWVW POLO (6N2) 1.9 D
VWVW POLO (6N2) 1.9 SDI
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.1
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 D
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 G40
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.4 D
VWVW POLO Furgon/hatchback (6N1) 1.0
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.0
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.3
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.4 D
VWVW POLO Furgon/kombi (6V5) 1.4
VWVW POLO Furgon/kombi (6V5) 1.4
VWVW POLO Furgon/kombi (6V5) 1.6
VWVW POLO Furgon/kombi (6V5) 1.9 SDI
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.1
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 D
VWVW POLO II (86C, 80) 1.4 D
VWVW POLO III (6N1) 100 1.4 16V
VWVW POLO III (6N1) 120 1.6 16V GTI
VWVW POLO III (6N1) 1.7 SDI
VWVW POLO III (6N1) 45 1.0
VWVW POLO III (6N1) 50 1.0
VWVW POLO III (6N1) 55 1.3
VWVW POLO III (6N1) 55 1.4
VWVW POLO III (6N1) 60 1.4
VWVW POLO III (6N1) 60 1.7 SDI
VWVW POLO III (6N1) 64 1.9 D
VWVW POLO III (6N1) 64 1.9 SDI
VWVW POLO III (6N1) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 54 1.4
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 57 1.7 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1,9 D
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 68 1.9 SDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.8
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.4
VWVW POLO Variant (6V5) 1.4 16V
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 D
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
VWVW VENTO (1H2) 2.0 GL
VWVW VENTO (1H2) 2.0
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TD
VWVW VENTO (1H2) 1.9 SDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.8
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.8
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.7 SDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW POLO Variant (6V5) 1.6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
0