PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoKO00001
TypeCover, coolant reservoir
Params

Indeks: KO00001

Nazwa: Pokrywa, wlew olejowy

Grupa: Głowica silnika

Opis: Zamknięcie

Uzycie: Wlew oleju

dla numeru OE: 56 50 831

Kolor: żółty

Artykuł uzupełniający: z uszczelnieniem

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive001-10-16893
OSSCA02831
Metalcaucho03674
VAUXHALL055582541
OPEL06 50 090
OPEL06 50 105
VAUXHALL090412508
VAUXHALL090412509
OPEL090448217
VAUXHALL090467648
PROFIT1019-0020
hajus Autoteile1031049
STELLOX11-25434-SX
hajus Autoteile1151100
JP GROUP1213600100
AUTOMEGA130122710
MEC-DIESEL133551
134021
ASHIKA147-00-007
JAPKO147007
AJUSA16087300
ELRING165.520
NIFEA16547
KRAFT AUTOMOTIVE1781530
TOPRAN205 210
TOPRAN207 217
Professional Parts21342508
METZGER AUTOTEILE2141003
MI.R.A.23/3683
MAXGEAR27-0129
VEMA301018
TRICLO318050
ASAM AUTOMOTIVE33560
FROW3571542001
SWAG40 91 7799
ORIGINAL IMPERIUM43043
SAAB45 02 340
CAUTEX481066
ESEN SKV48SKV096
FARE-RCH4947
WXQP510409
AIC54498
Frankberg5481FB0012338
VAUXHALL55582541
OPEL56 50 831
OPEL6 50 090
OPEL6 50 105
ESEN SKV61SKV047
OPEL65 04 630
IJS GROUP70-1110
KAMOKA7170030
ELWIS ROYAL7749013
MAPCO79008
3RG80416
BIRTH8709
ASPART8CRU1001
ASPART8LOF1008
SAAB90 412 508
SAAB90 412 509
VAUXHALL90412508
VAUXHALL90412509
DAEWOO90448217
VAUXHALL90467648
SRLineA2717S
alpALP-001399
AslyxAS-201399
A.Z. MeisterteileAZMT-46-030-1510
FISPABA040006A2
ZEKKERTBD-2031
S-TECBL01040-SV-090
BSGBSG 65-700-199
Dr.Motor AutomotiveDRM03338
4X4 ESTANFIEST-147-00-007
STORM QUALITY PARTSF4947
BOGAPG1115104
MDRGOM-OSC0006
EQUAL QUALITYGOM411399
PEMEBLAJAPKO-007
JAPANPARTSKO-007
ENERGYKO00001
BOGAPL1422100
MOTORADMO-161
MOTORADMO141
MV PartsMV K7283
hajus AutoteileOP980318
GOOMOSC-0006
PATRONP16-0023
PLYOMP481066
RAPROR66171
BGARC9518
RECOFICIALRO70-1110
SERCK AUTOMOTIVESOC0014
STCT403674
Uniqa PartsUNQ-01302099
VAICOV40-0555
VAICOV51-0676
WILMINK GROUPWG1752098
WILMINK GROUPWG2136073
WILMINK GROUPWG2230689
WILMINK GROUPWG2362238
YTTY2087
YSPARTSYS-YXG179
ZentPartsZ17626
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 64.34
ASTRAASTRA HD 7 64.42
ASTRAASTRA HD 7 64.42 T
ASTRAASTRA HD 7 66.42
ASTRAASTRA HD 9 66.48
ASTRAASTRA HD 9 66.48 T
ASTRAASTRA HD 9 66.52
ASTRAASTRA HD 9 66.52 T
ASTRAASTRA HD 9 66.54
ASTRAASTRA HD 9 66.54 T
BOVABOVA Futura FHD 12
BOVABOVA Futura FHD 12
BOVABOVA Futura FHD 13
BOVABOVA Futura FHD 13
BOVABOVA Futura FLD 12
CASE IHCASE IH CS 48, 48A
CASE IHCASE IH FARMALL 115A
CASE IHCASE IH MAXXUM 110, 120
CASE IHCASE IH STEIGER 450
CHALLENGERCHALLENGER MT800C 865C
CHEVROLETCHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4
CHEVROLETCHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD
CHEVROLETCHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG
CHEVROLETCHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG 4WD
DAEWOODAEWOO EVANDA (KLAL) 2.0
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA (J100) 2.0 CDX
DAEWOODAEWOO NUBIRA (J150) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Kombi (J150) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 2.0
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J150) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.8
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.8
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 410
DAFDAF CF FAD 410
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAD 460
DAFDAF CF FAD 460
DAFDAF CF FAD 510
DAFDAF CF FAD 510
DAFDAF CF FAN 330, FAG 330
DAFDAF CF FAN 370, FAG 370
DAFDAF CF FAR 510, FAS 510
DAFDAF CF FAR 530
DAFDAF CF FAT 290
DAFDAF CF FAT 290
DAFDAF CF FAT 330
DAFDAF CF FAT 370
DAFDAF CF FAT 410
DAFDAF CF FAT 440
DAFDAF CF FAT 440
DAFDAF CF FAT 460
DAFDAF CF FAT 460
DAFDAF CF FAT 510
DAFDAF F 2800 FAB 2805 DKS,FAR 2800 DKS,FAS 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FAD 2825 DKV
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROTRON 156
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROTRON L 710
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D07 D7807
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR DX 110
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
FIATFIAT Series 400 421A
FOTONFOTON BJ-Bus BJ6802
FOTONFOTON BJ-Bus BJ6852
HEULIEZHEULIEZ GX 3 GX 337 HYB
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER CM-Series 1246 A
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER CM-Series 1255
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER CM-Series 1255 A
IVECOIVECO EUROCARGO I 120 E 21 H
IVECOIVECO EUROFIRE I 75 E 14
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
IVECOIVECO EUROFIRE II 100 E 21 tector
IVECOIVECO EUROFIRE II 75 E 15 tector
IVECOIVECO EUROFIRE II 80 E 18 tector
IVECOIVECO STRALIS II AS260X51P
LAMBORGHINILAMBORGHINI RF / RS / RV RS 100, RS 110
LAMBORGHINILAMBORGHINI RF / RS / RV RS 90
LANDINILANDINI Series 1 50 H-CAB
LANDINILANDINI Series 5 5-110D
MANMAN TGA 28.360
MANMAN TGS I 28.360
MANMAN TGS I 35.360
MANMAN TGS I 40.360
MANMAN TGS II 28.400
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 5400 5430, 5440
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7620
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7624
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 8600 8680
MCCORMICKMCCORMICK C-L Series C 70 LC
MCCORMICKMCCORMICK C-L Series C 80 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACCELO 815
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2430 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2433 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2436 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2443 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2445 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2451 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2563 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2563 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2627 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2632 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2640 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2645 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2645 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2651 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ANTOS 2027 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 2552 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 B, 3348 LB
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3351, 3351 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3351 S, 3351 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3352 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3352 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1023 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2222,2222 L
NISSANNISSAN ATLEON 35.13
NISSANNISSAN ATLEON 80.19
OPELOPEL ADAM (M13) 1.2
OPELOPEL ADAM (M13) 1.4
OPELOPEL ADAM (M13) 1.4
OPELOPEL ADAM (M13) 1.4 LPG
OPELOPEL ADAM (M13) 1.4 S
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.0 12V (F68)
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.0 (F68)
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.2 16V (F68)
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.2 16V Twinport (F68)
OPELOPEL ANTARA A (L07) 2.4
OPELOPEL ANTARA A (L07) 2.4
OPELOPEL ANTARA A (L07) 2.4 4x4
OPELOPEL ANTARA A (L07) 2.4 LPG
OPELOPEL ANTARA A (L07) 2.4 LPG 4x4
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 16V
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35)
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.2 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.4 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 CDTi (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 TD (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DTI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.4 EcoTec (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.4 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.8 (L69)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.8 (08)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo LPG (69)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07)
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.4 (67)
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 CNG 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 CNG 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DTI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.4
OPELOPEL COMBO Tour 1.6 CNG
OPELOPEL COMBO Tour 1.6 CNG
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.4 (W5L, F08)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.4 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08)
OPELOPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
OPELOPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
OPELOPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
OPELOPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.4 (L08)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68)
OPELOPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68)
OPELOPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.2 (08)
OPELOPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08)
OPELOPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68)
OPELOPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 Turbo (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.8 (68)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.4 (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.4 LPG (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 Turbo (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.8 (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 Turbo (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.8 (35)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 16V (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 Turbo (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 CDTI (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 CDTI (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 DTI (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.8 (E75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 LPG (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
OPELOPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
OPELOPEL MERIVA B VAN (S10) 1.4 ECOTEC (75)
OPELOPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
OPELOPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
OPELOPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 4x4 (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 LPG (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.6 (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.7 CDTI 4x4 (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.7 CDTI (_76)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.8 (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.8 (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.2 DTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 3.2 V6 (F48)
OPELOPEL SINTRA (APV) 2.2 DTI
OPELOPEL SINTRA (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)
OPELOPEL SINTRA (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)
OPELOPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.5 V6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 FlexFuel (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.6 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.6 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.5 i V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.6 i V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) i 500 2.5 (F35)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTi (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.6 (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.2 V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 3.2 V6 (F69)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 CNG (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 LPG (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 OPC (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 OPC (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.6 CNG VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.7 CDTI VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.7 CDTI VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.8 VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 2.0 VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CNG (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS KERAX 410.26
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MAXITY 140.35
SAABSAAB 900 II 2.5 -24 V6
SAABSAAB 900 II coupe 2.5 -24 V6
SAABSAAB 900 II kabriolet 2.5 -24 V6
SAABSAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE
SAABSAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-5 Kombi (YS3E) 3.0 TiD
SAABSAAB 9-5 Kombi (YS3E) 3.0 V6t
SAABSAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD
SAABSAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t
SCANIASCANIA 3 - series 143 E/500
SCANIASCANIA 3 - series 143 H/420
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/400
SCANIASCANIA G I G480
SCANIASCANIA G I G490
SCANIASCANIA G II G340
SCANIASCANIA G II G450
SCANIASCANIA G II G500
SCANIASCANIA K I K 270 Ethanol
SCANIASCANIA K I K 270 IB
SCANIASCANIA K I K 270 UB
SCANIASCANIA K I K 320 C
SCANIASCANIA K I K 360 IB
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA L L320
SCANIASCANIA L L360
SCANIASCANIA L L360
SCANIASCANIA L L360
SCANIASCANIA P I P310
SCANIASCANIA P I P370
SCANIASCANIA P I P380
SCANIASCANIA P II P360
SCANIASCANIA R I R410
SCANIASCANIA R II R320
SCANIASCANIA R II R650
TATATATA LPT 2516
VALTRAVALTRA N SERIES N143
VALTRAVALTRA N SERIES N163
VALTRAVALTRA S SERIES S274
VALTRAVALTRA S SERIES S292, S293
VALTRAVALTRA S SERIES S352, S353
VDLVDL Futura FHD2-129
VOLVOVOLVO FE II FE 280-26
VOLVOVOLVO FH12 FH 12/380
VOLVOVOLVO FH12 FH 12/500
VOLVOVOLVO FH16 FH 16/600
VOLVOVOLVO FH16 FH 16/600
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/600
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/700
VOLVOVOLVO FL6 FL 610
VOLVOVOLVO FL6 FL 613
VOLVOVOLVO FM II FM 500
VOLVOVOLVO FM7 FM 7/250
VWVW DELIVERY 9.160
VWVW LIGHT SERIES 8.100
0