PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-4013NE
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-4013NE

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Napięcie [V]: 12

Długość [mm]: 720

Ciężar [kg]: 0,11

Tryb pracy: elektryczny

Sonda lambda: Sonda lambda

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Liczba przewodów: 4

OEM NUMBER
INTERMOTORLB1126
FORD93AB9F472CA
FORD93GB9F472DA
NGK94649
FORD95FB9F472CB
NGK97385
FORD97BB9F472AA
VDO/CONTINENTALA2C59513230Z
DENSODOX1353
DELPHIES2025212B1
DELPHIES2025312B1
DELPHIES2033412B1
PATRONHZ401020251012
INTERMOTORKNL066
INTERMOTORKNL398
FORD93AB9F472AA
INTERMOTORLB1682
LUCAS ELECTRICALLEB207
LUCAS ELECTRICALLEB242
INTERMOTORLLB043
CALORSTAT by VernetLS140048
MOBILETRONOSF412P
BorgWarner (BERU)OZH020
BorgWarner (BERU)OZH050
ACI-AVESASLS13230
VEMOV25760001
VEMOV25760002
VEMOV25760011
QUINTON HAZELLXLOS1042
SWAG50921381
BOSCH0258003292
BOSCH0258003423
BOSCH0258003485
BOSCH0258003779
MAGNETI MARELLI030607020133
NGK0470
METZGER AUTOTEILE0893044
METZGER AUTOTEILE0893199
METZGER AUTOTEILE0893203
SKV09SKV050
FORD1025958
MAGNETI MARELLI1867
FEBI BILSTEIN21381
MAGNETI MARELLI460001867010
NGK0239
MAXGEAR590013
MAXGEAR590049
INTERMOTOR64068
INTERMOTOR64405
FORD6847908
FORD6847910
FORD7011190
FORD7126155
FAE77169
FAE77245
TRISCAN884516007
TRISCAN884516029
FORD90BB9F472AB
APPLICATION
FORDFORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4 i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Sedan (AFL) 1.8 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC)
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F3L, F5L) 1.3
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.1
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.4
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V
FORDFORD KA (RB_) 1.3 i
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.4 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 24V
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 4x4
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 24V
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i
FORDFORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i 24V
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i DOHC
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)
FORDFORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.9 i
FORDFORD TRANSIT Furgon (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)
FORDFORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)
0