PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-4004E
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-4004E

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,1

Tryb pracy: elektryczny

Sonda lambda: Sonda lambda

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
MDREPS-1997 597
MOTAQUIPLVOS1540
OPEN PARTSLMB1067.00
LEMARKLLB275
LUCASLEB742
WAGNERLBS00085
DIPASPORTINJLS080N
ENERGYGOS-4004E
ENERGYGOS-4001NE
FASTFT54107
ELTA AUTOMOTIVEEX0022
DELPHIES20258-12B1
AUTOTEAMM0064
MEC-DIESELE105360DP
MEC-DIESELE103290
CASCOCSN74T60GS
CASCOCSN74T60AS
CSV electronic partsCSL2064
BOL-C031820
A.Z. MeisterteileAZMT-40-011-1298
A.Z. MeisterteileAZMT-40-011-1228
at autoteile germanyat12356
AUTLOGAS2247
STARTVOLTVS-OS 2004
XEVOXLS1032
QUINTON HAZELLXLOS1271
WILMINK GROUPWG2318611
WILMINK GROUPWG2229990
WILMINK GROUPWG2206189
WILMINK GROUPWG2198386
WILMINK GROUPWG1964870
WILMINK GROUPWG1796619
WILMINK GROUPWG1029318
WILMINK GROUPWG1013899
ITAB AUTOMOTIVEA2073002AV
VEMOV22-76-0008
VEMOV22-76-0007
SANDOSSN74T60.1
SANDOSSN74T60.0
FLAMARSNF170T47HQ
FLAMARSNF170T47FI
StarkSKLS-0140787
BOGAPP6119120
AUTOTEAMM0951
AUTOTEAMM0064A2
ASTEMO2505329
MAGNETI MARELLI466016355014
RIDEX3922L0966
RIDEX3922L0627
VALEO368072
SWAG33 10 3127
EFI AUTOMOTIVE301477
EFI AUTOMOTIVE301005
WE PARTS290970025
WE PARTS290960634
WE PARTS290960120
KLAXCAR FRANCE49007z
STELLOX20-00031-SX
NTK1952
NTK1852
FEBI BILSTEIN175831
CITROËN1628KN
ASTEMO135329
FACET10.7597
EPS1.997.597
SKV09SKV097
METZGER AUTOTEILE0893057
REAL8022706TBN
CITROËN9636968780
NTK90130
FISPA90064HQ
SIDAT90064A2
SIDAT90064
SIDAT90054HQ
GEBE9 7051 1
MEAT & DORIA81543E
MEAT & DORIA81543
REAL8022706TOE
KRAFTVOLL GERMANY05010198
MTE-THOMSON7826.40.057
FAE77281
HOFFER7481543E
HOFFER7481543
HELLA6PA 358 103-391
HELLA6PA 358 066-261
INTERMOTOR64347
DT Spare Parts6.81020
ERA570211A
KW497 597
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 i bivalent (MBKFW)
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.4 i
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.4 i
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE)
CITROËNCITROËN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE)
CITROËNCITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent
CITROËNCITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 16V (MFNFU)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 16V (MFNFU)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 bivalent
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 16V (MBNFU)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 bivalent
CITROËNCITROËN C2 (JM_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4 CNG
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/kombi (N_, 7_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL
PEUGEOTPEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 1007 (KM_) 1.4
0