PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-4000EX-2
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-4000EX-2

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Klema przyłączeniowa: w razie potrzeby dopasować złącze

Liczba przewodów: 4

Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]: 160000

OEM NUMBER
INFINITI226A10W004
NISSAN226A118Y01
NISSAN226A118Y02
NISSAN226A118Y03
NISSAN226A118Y05
NISSAN226A14L711
NISSAN226A14L712
NISSAN226A14L715
NISSAN226A14S100
NISSAN226A14S101
NISSAN226A14S102
NISSAN226A14S103
NISSAN226A14W001
NISSAN226A14W004
NISSAN226A14W010
NISSAN226A14W011
NISSAN226A15M011
NISSAN226A15M012
NISSAN226A15Y700
NISSAN226A15Y701
NISSAN226A167U02
INFINITI226A167U05
NISSAN226A18J100
NISSAN226A1EK800
DENSO234-4601
DENSO2344601
Omnicraft2376231
GMC25172622
GMC25172630
VOLVO30622250
VOLVO306222500
VOLVO3531075
MERCEDES-BENZ405817
CHRYSLER4606 069
LANCIA46408190
ALFA ROMEO46418568
FIAT46420612
LANCIA46422649
FIAT46423798
FIAT464237980
FIAT46434552
ALFA ROMEO46444284
ALFA ROMEO46449401
ALFA ROMEO46452598
ALFA ROMEO464525980
FIAT46452813
ALFA ROMEO46455518
ALFA ROMEO46523495
ALFA ROMEO46523497
MAGNETI MARELLI502 035 02
MAGNETI MARELLI502 400 02
STILL525868
STILL528868
NGK5737
NGK5739
FIAT60562536
ALFA ROMEO60578768
LANCIA60583122
ALFA ROMEO605831220
FIAT60587697
FIAT605876970
ALFA ROMEO60808350
INNOCENTI60810814
ALFA ROMEO60812802
ALFA ROMEO60814386
FORD6169693
ALFA ROMEO7555129
FIAT7668266
AUTOBIANCHI7668286
FIAT76682860
RENAULT77 02 218 734
FIAT77311130
MTE-THOMSON7774
ALFA ROMEO7789741
ALFA ROMEO7798350
MTE-THOMSON7824.40.120
MTE-THOMSON782440120
MTE-THOMSON7828.40.070
MTE-THOMSON7828.40.088
MTE-THOMSON7828.40.160
MTE-THOMSON782840070
MTE-THOMSON782840088
MTE-THOMSON782840091
MTE-THOMSON782840160
MTE-THOMSON782840167
MTE-THOMSON7834.40.097
MTE-THOMSON783440097
MTE-THOMSON7853.45.102
MTE-THOMSON785345102
MTE-THOMSON7884.40.027
MTE-THOMSON788440027
NGK7979
IVECO8024227
IVECO8033609
FORD87AB 9F472 AA
TOYOTA89465 24050
TOYOTA89465 50010
TOYOTA89465-24050
NGK90283
VOLVO9135664
HJS92017836
CITROËN96 03 682 780
CITROËN96 036 827
CITROËN96 036 827 80
PEUGEOT96 038 827 80
PEUGEOT9603 682 780
PEUGEOT9603 882 780
NGK96997
NGK97632
MERCEDES-BENZA 000 540 48 17
MERCEDES-BENZA 000 540 52 17
MERCEDES-BENZA 000 540 58 17
MERCEDES-BENZA 000 540 65 17
VDO/CONTINENTALA2C59513170Z
VDO/CONTINENTALA2C59513174Z
VDO/CONTINENTALA2C59513176Z
VDO/CONTINENTALA2C59513303Z
VDO/CONTINENTALA2C59513304Z
VDO/CONTINENTALA2C59513884Z
NISSANB26A0-67U01
NISSANB26A067U01
DELPHID33009
DENSODOX0104
DENSODOX0114
DENSODOX0120
DENSODOX1537
MOTAQUIPE144001
DELPHIES1024212B1
DELPHIES10671
DELPHIES10763-12B1
DELPHIES1076312B1
DELPHIES1079712B1
DELPHIES2023012B1
DELPHIES20232
DELPHIES2023212B1
DELPHIES2023512B1
DELPHIES2023612B1
DELPHIES20237-12B1
DELPHIES2023712B1
DELPHIES2023812B1
DELPHIES2024412B1
DELPHIES2024512B1
DELPHIES2024612B1
DELPHIES2025812B1
DELPHIES2026112B1
DELPHIES2026412B1
DELPHIES2030012B1
DELPHIES2030812B1
DELPHIES20363
BOSCHF 00H L00 002
BOSCHF 00H L00 004
BOSCHF 00H L00 351
FORDF62Z-9F472-AA
FORDF62Z-9F472-EE
FORDF8XZ-9F472-CA
GAUSSGO8448
GAUSSGO8466
GAUSSGO8468
ENERGYGOS-4000EX
ENERGYGOS-4000EX-1
ENERGYGOS-4000EX-3
FIATK0007668286
FIATK0046423798
MAZDAKLC7-18-861
MAZDAKLC7-18-861A
MAZDAKLC7-18-861B
MAZDAKLC7-18-861B9U
MAZDAKLC718861B9U
MAZDAKLD8-18-861
MAZDAKLD8-18-8619U
MAZDAKLD8188619U
EBERSPÄCHERL04388971
ROVERMHK 1000 4L
LAND ROVERMHK10004L
NGKOZA114R1
NTK (NGK-GROUP)OZA448-E1
NTK (NGK-GROUP)OZA448-E39
NTK (NGK-GROUP)OZA448-E4
NTK (NGK-GROUP)OZA448-E40
NGKOZA448E1
NGKOZA448E39
NGKOZA448E4
NGKOZA448E40
NTK (NGK-GROUP)OZA527 E21
NTK (NGK-GROUP)OZA527-E22
NTK (NGK-GROUP)OZA527-E4
NGKOZA527E21
NGKOZA527E22
NGKOZA527E4
NTK (NGK-GROUP)OZA676-EE1
NGKOZA676EE1
NTK (NGK-GROUP)OZA739-EE11
NGKOZA739EE11
BorgWarner (BERU)OZH 005
BorgWarner (BERU)OZH 029
BorgWarner (BERU)OZH 062
BorgWarner (BERU)OZH 067
BorgWarner (BERU)OZH005
BorgWarner (BERU)OZH026
BorgWarner (BERU)OZH029
BorgWarner (BERU)OZH035
BorgWarner (BERU)OZH054
BorgWarner (BERU)OZH056
BorgWarner (BERU)OZH062
BorgWarner (BERU)OZH067
LUCAS ELECTRICALSEB123
LUCAS ELECTRICALSEB124
LUCAS ELECTRICALSEB134
DELPHISOD00002
ROLLS-ROYCEUE 73879
BENTLEYUE7 387 9
ROLLS-ROYCEUE73879
FORDXF52-9F472-HA
FORDXF52-9F472-HB
FORDXF52-9G444-CA
FORDXF5Z-9F472-GA
FORDXF5Z-9F472-HA
FORDXF5Z-9F472-HB
FORDXF5Z-9G444-CA
BOSCH0 258 003 037
BOSCH0 258 003 051
BOSCH0 258 003 052
BOSCH0 258 003 074
BOSCH0 258 003 078
BOSCH0 258 003 087
BOSCH0 258 003 103
BOSCH0 258 003 118
BOSCH0 258 003 120
BOSCH0 258 003 193
BOSCH0 258 003 203
BOSCH0 258 003 216
BOSCH0 258 003 217
BOSCH0 258 003 222
BOSCH0 258 003 229
BOSCH0 258 003 238
BOSCH0 258 003 239
BOSCH0 258 003 240
BOSCH0 258 003 251
BOSCH0 258 003 252
BOSCH0 258 003 253
BOSCH0 258 003 259
BOSCH0 258 003 262
BOSCH0 258 003 290
BOSCH0 258 003 291
BOSCH0 258 003 292
BOSCH0 258 003 301
BOSCH0 258 003 302
BOSCH0 258 003 303
BOSCH0 258 003 304
BOSCH0 258 003 309
BOSCH0 258 003 318
BOSCH0 258 003 319
BOSCH0 258 003 320
BOSCH0 258 003 321
BOSCH0 258 003 322
BOSCH0 258 003 323
BOSCH0 258 003 324
BOSCH0 258 003 325
BOSCH0 258 003 333
BOSCH0 258 003 352
BOSCH0 258 003 355
BOSCH0 258 003 358
BOSCH0 258 003 360
BOSCH0 258 003 365
BOSCH0 258 003 366
BOSCH0 258 003 367
BOSCH0 258 003 368
BOSCH0 258 003 373
BOSCH0 258 003 390
BOSCH0 258 003 450
BOSCH0 258 003 462
BOSCH0 258 003 463
BOSCH0 258 003 464
BOSCH0 258 003 469
BOSCH0 258 003 513
BOSCH0 258 003 514
BOSCH0 258 003 515
BOSCH0 258 003 516
BOSCH0 258 003 540
BOSCH0 258 003 567
BOSCH0 258 003 568
BOSCH0 258 003 570
BOSCH0 258 003 571
BOSCH0 258 003 572
BOSCH0 258 003 573
BOSCH0 258 003 574
BOSCH0 258 003 578
BOSCH0 258 003 579
BOSCH0 258 003 584
BOSCH0 258 003 585
BOSCH0 258 003 627
BOSCH0 258 003 636
BOSCH0 258 003 637
BOSCH0 258 003 648
BOSCH0 258 003 649
BOSCH0 258 003 671
BOSCH0 258 003 672
BOSCH0 258 003 673
BOSCH0 258 003 686
BOSCH0 258 003 716
BOSCH0 258 003 717
BOSCH0 258 003 718
BOSCH0 258 003 719
BOSCH0 258 003 769
BOSCH0 258 003 770
BOSCH0 258 003 772
BOSCH0 258 003 805
BOSCH0 258 003 808
BOSCH0 258 003 809
BOSCH0 258 005 047
BOSCH0 258 005 051
BOSCH0 258 005 087
BOSCH0 258 005 125
BOSCH0 258 005 156
BOSCH0 258 005 157
BOSCH0 258 005 213
BOSCH0 258 005 214
BOSCH0 258 005 215
BOSCH0 258 005 216
BOSCH0 258 005 226
BOSCH0 258 005 227
BOSCH0 258 005 267
BOSCH0 258 005 268
BOSCH0 258 005 269
BOSCH0 258 005 272
BOSCH0 258 005 273
BOSCH0 258 005 276
BOSCH0 258 005 277
BOSCH0 258 005 278
BOSCH0 258 005 279
BOSCH0 258 005 285
BOSCH0 258 005 286
BOSCH0 258 005 287
BOSCH0 258 005 307
BOSCH0 258 005 657
BOSCH0 258 005 727
BOSCH0 258 005 937
BOSCH0 258 005 949
BOSCH0 258 005 963
BOSCH0 258 005 979
BOSCH0 258 986 506
BorgWarner (BERU)0 824 010 006
BorgWarner (BERU)0 824 010 027
BorgWarner (BERU)0 824 010 031
BorgWarner (BERU)0 824 010 037
BorgWarner (BERU)0 824 010 068
BorgWarner (BERU)0 824 010 073
MERCEDES-BENZ000 540 48 17
MERCEDES-BENZ000 540 52 17
MERCEDES-BENZ000 540 58 17
MERCEDES-BENZ000 540 65 17
FIAT0007668286
FIAT0046423798
NGK0125
NGK0152
NGK0201
NGK0206
VW021 906 265
NGK0210
NGK0213
NGK0215
NGK0218
VW021906265
NGK0220
NGK0249
NGK0253
NGK0260
NGK0263
NGK0265
NGK0274
NGK0284
NGK0285
NGK0287
NGK0296
VW030 906 265 AA
VW034 906 265 A
VW037 906 265 S
NGK0430
NGK0455
NGK0460
CHRYSLER04606 069
NGK0463
NGK0466
NGK0477
NGK0481
NGK0488
NGK0492
NGK0498
BMW1 464 492
BMW11 78 1 464 492
BMW11 78 1 714 873
BMW11 78 1 720 537
FERRARI142514
FERRARI146650
FERRARI155010
FERRARI158730
CITROËN16 180 000 00
FERRARI161853
PEUGEOT1628 14
CITROËN1628 7R
PEUGEOT1628 AA
PEUGEOT1628 J4
CITROËN1628 L4
NGK1787
NGK1797
NGK1802
NGK1806
NGK1817
NGK1823
NGK1865
NGK1887
FORD1F53-9F472-BA
FORD1F5Z-9F472-BA
NISSAN22690 4J901
NISSAN22690 4J903
NISSAN22690 5E410
NISSAN22690 5E411
NISSAN22690 6P107
NISSAN22690 7B520
NISSAN22690 7B521
NISSAN22690 81F02
NISSAN22690 81F12
NISSAN22690-4J901
NISSAN22690-4J903
NISSAN22690-5E410
NISSAN22690-5E411
NISSAN22690-6P107
NISSAN22690-7B520
NISSAN22690-81F02
NISSAN22690-81F12
NISSAN226A0 0W001
NISSAN226A0-0L710
NISSAN226A0-0L711
NISSAN226A0-0L712
NISSAN226A0-0L713
NISSAN226A0-0W000
NISSAN226A0-0W002
NISSAN226A0-0W010
NISSAN226A0-0W012
NISSAN226A0-2Y901
NISSAN226A0-2Y902
NISSAN226A0-2Y904
NISSAN226A0-3S501
NISSAN226A0-3S502
NISSAN226A0-3S503
NISSAN226A0-3S506
NISSAN226A0-3S507
NISSAN226A0-3S508
NISSAN226A0-3S511
NISSAN226A0-3S512
NISSAN226A0-3S513
NISSAN226A0-3S560
NISSAN226A0-3S561
NISSAN226A0-3S570
NISSAN226A0-3S571
NISSAN226A0-3S575
NISSAN226A0-3S601
NISSAN226A0-3S602
NISSAN226A0-3S603
NISSAN226A0-3S606
NISSAN226A0-3S607
NISSAN226A0-3S608
NISSAN226A0-3S660
NISSAN226A0-3S661
NISSAN226A0-3S665
NISSAN226A0-3S666
NISSAN226A0-4J901
NISSAN226A0-4J903
NISSAN226A0-4L710
NISSAN226A0-4L711
NISSAN226A0-4L713
NISSAN226A0-4M210
NISSAN226A0-4M221
NISSAN226A0-4S000
NISSAN226A0-4S001
NISSAN226A0-4S010
NISSAN226A0-4S011
NISSAN226A0-4S100
NISSAN226A0-4S101
NISSAN226A0-4S102
NISSAN226A0-4S103
NISSAN226A0-4S110
NISSAN226A0-4S112
NISSAN226A0-4S113
NISSAN226A0-4W001
NISSAN226A0-4W005
NISSAN226A0-4W010
NISSAN226A0-5E410
NISSAN226A0-5E411
NISSAN226A0-5E412
NISSAN226A0-5E413
NISSAN226A0-5E460
NISSAN226A0-5E461
NISSAN226A0-5M010
NISSAN226A0-5M011
NISSAN226A0-5M012
NISSAN226A0-5Y700
NISSAN226A0-5Y701
NISSAN226A0-67U01
NISSAN226A0-67U03
NISSAN226A0-6B701
NISSAN226A0-6B702
NISSAN226A0-6B703
NISSAN226A0-6M402
NISSAN226A0-6M406
NISSAN226A0-6P101
NISSAN226A0-6P103
NISSAN226A0-6P104
NISSAN226A0-6P107
NISSAN226A0-6P108
NISSAN226A0-7B013
NISSAN226A0-7B014
NISSAN226A0-7B503
NISSAN226A0-7B504
NISSAN226A0-7J100
NISSAN226A0-7J101
NISSAN226A0-7J400
NISSAN226A0-7J401
NISSAN226A0-7J402
NISSAN226A0-81F01
NISSAN226A0-81F02
NISSAN226A0-81F04
NISSAN226A0-81F11
NISSAN226A0-81F12
NISSAN226A0-9E800
NISSAN226A0-9E801
NISSAN226A00L710
NISSAN226A00L711
NISSAN226A00L712
NISSAN226A00L713
NISSAN226A00W000
NISSAN226A00W001
NISSAN226A00W002
NISSAN226A00W010
NISSAN226A00W012
NISSAN226A00Z802
INFINITI226A018Y05
NISSAN226A01S710
NISSAN226A02Y901
NISSAN226A02Y902
NISSAN226A02Y904
NISSAN226A03S501
NISSAN226A03S502
NISSAN226A03S503
NISSAN226A03S506
NISSAN226A03S507
NISSAN226A03S508
NISSAN226A03S511
NISSAN226A03S512
NISSAN226A03S513
NISSAN226A03S560
NISSAN226A03S561
NISSAN226A03S570
NISSAN226A03S571
NISSAN226A03S575
NISSAN226A03S601
NISSAN226A03S602
NISSAN226A03S603
NISSAN226A03S606
NISSAN226A03S607
NISSAN226A03S608
NISSAN226A03S660
NISSAN226A03S661
NISSAN226A03S665
NISSAN226A03S666
NISSAN226A04J901
NISSAN226A04J903
NISSAN226A04L710
NISSAN226A04L711
NISSAN226A04L713
NISSAN226A04M200
NISSAN226A04M210
NISSAN226A04M221
NISSAN226A04M812
NISSAN226A04S000
NISSAN226A04S001
NISSAN226A04S010
NISSAN226A04S011
NISSAN226A04S100
NISSAN226A04S101
NISSAN226A04S102
NISSAN226A04S103
NISSAN226A04S110
NISSAN226A04S112
NISSAN226A04S113
NISSAN226A04W001
NISSAN226A04W005
NISSAN226A04W010
NISSAN226A04W011
NISSAN226A054P10
NISSAN226A05E410
NISSAN226A05E411
NISSAN226A05E412
NISSAN226A05E413
NISSAN226A05E460
NISSAN226A05E461
NISSAN226A05M010
NISSAN226A05M011
NISSAN226A05M012
NISSAN226A05Y700
NISSAN226A05Y701
NISSAN226A067U01
NISSAN226A067U03
INFINITI226A067U06
NISSAN226A06B701
NISSAN226A06B702
NISSAN226A06B703
NISSAN226A06M402
NISSAN226A06M406
NISSAN226A06P101
NISSAN226A06P103
NISSAN226A06P104
NISSAN226A06P107
NISSAN226A06P108
NISSAN226A07B013
NISSAN226A07B014
NISSAN226A07B503
NISSAN226A07B504
NISSAN226A07J100
NISSAN226A07J101
NISSAN226A07J400
NISSAN226A07J401
NISSAN226A07J402
NISSAN226A081F01
NISSAN226A081F02
NISSAN226A081F04
NISSAN226A081F11
NISSAN226A081F12
NISSAN226A08J100
NISSAN226A09E800
NISSAN226A09E801
NISSAN226A09M601
NISSAN226A0EK800
NISSAN226A0EK810
NISSAN226A1 0W002
NISSAN226A1-18Y01
NISSAN226A1-18Y02
NISSAN226A1-18Y03
NISSAN226A1-18Y05
NISSAN226A1-4L711
NISSAN226A1-4L712
NISSAN226A1-4L715
NISSAN226A1-4S100
NISSAN226A1-4S101
NISSAN226A1-4S102
NISSAN226A1-4S103
NISSAN226A1-4W001
NISSAN226A1-4W004
NISSAN226A1-4W010
NISSAN226A1-4W011
NISSAN226A1-5M011
NISSAN226A1-5M012
NISSAN226A1-5Y700
NISSAN226A1-5Y701
NISSAN226A1-67U02
NISSAN226A1-8J100
NISSAN226A10W002
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164H1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164K1G, 164K1F)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV Napęd na wszystkie koła (164K1H)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (907_) 1.5 i.e (907A2B)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 i.e. (907.A1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 i.e. 4x4 (907B1D)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 i.e. (907.B1A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
ALFA ROMEOALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1)
BMWBMW 7 (E32) 730 i, iL
BMWBMW 7 (E32) 730 i, iL
BMWBMW 7 (E32) 735 i, iL
BMWBMW 7 (E32) 735 i, iL
BMWBMW K K 1 (K589)
BMWBMW K K 100 RS (K589)
BMWBMW K K 1100 LT CatCon. ABS (K589)
BMWBMW K K 1100 LT CatCon. ABS (K589)
BMWBMW K K 1100 LT CatCon. (K589)
BMWBMW K K 1100 LT High Line CatCon. (K589)
BMWBMW K K 1100 LT (K589)
BMWBMW K K 1100 LT SE CatCon. ABS (K589)
BMWBMW K K 1100 LT SE CatCon. (K589)
BMWBMW K K 1100 LT SE (K589)
BMWBMW K K 1100 RS ABS (K589)
BMWBMW K K 1100 RS CatCon. ABS (K589)
BMWBMW K K 1100 RS CatCon. (K589)
BMWBMW K K 1100 RS (K589)
BMWBMW R 1100 R 1100 GS (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 GS (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 R (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 R (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 RS (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 RS Special Editon (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 RT (R259)
BMWBMW R 1100 R 1100 RT Special Editon (R259)
BMWBMW R 850 R 850 GS (R259)
BMWBMW R 850 R 850 GS (R259)
BMWBMW R 850 R 850 RT (R259)
CHRYSLERCHRYSLER VISION 3.5 TSi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 10
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 10
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 11
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 11 Cat (ZA_)
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14 4x4
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14 GT
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 i (MBKFX, MBKFW)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.8 i
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.8 i 4WD (MFLFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.8 i (MFLFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.9 D 4WD (MFWJZ)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.9 D (MFWJZ)
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 14
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 16
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19 4x4
CITROËNCITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 14
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 16
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 16 E
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 E
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 1.9 GTi
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 GTi
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V
CITROËNCITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x4
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.1 i
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.4
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.4 E
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.4 i
CITROËNCITROËN C15 Kombi 1.1
CITROËNCITROËN C15 Kombi 1.1
CITROËNCITROËN C15 Kombi 1.4
CITROËNCITROËN C15 Kombi 1.4
CITROËNCITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB)
CITROËNCITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB)
CITROËNCITROËN CX II 25 GTi
CITROËNCITROËN CX II Break 25 i
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 1.8
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0
CITROËNCITROËN EVASION Nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 Turbo C.T.
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Autobus (230P) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 4x4
CITROËNCITROËN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.0
CITROËNCITROËN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i
CITROËNCITROËN JUMPY I (U6U_) 1.6
CITROËNCITROËN SAXO Hatchback van (S3_) 1.0
CITROËNCITROËN SAXO Hatchback van (S3_) 1.0
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 BiFuel
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.8 i
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.8 i
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 i
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.6 i
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.8 i
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.8 i
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.0 i
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.0 i (Y3A)
CITROËNCITROËN XM Break (Y3) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.0
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0 i
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0 i
CITROËNCITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.0
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.4 LPG
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.
CITROËNCITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.4 i
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.6 i
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.8 i
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.8 i
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN XSARA coupe (N0) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.4
CITROËNCITROËN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.4 LPG
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.4 i
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.4 LPG
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.6 i
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.8 i
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.
CITROËNCITROËN XSARA (N1) 2.0 16V
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.8 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX Furgon/hatchback (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.1
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.6
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 D
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
DACIADACIA NOVA 1.6
DODGEDODGE INTREPID 3.3
DODGEDODGE INTREPID 3.3
DODGEDODGE INTREPID 3.5
FERRARIFERRARI 348 Spider 3.4
FERRARIFERRARI 348 tb/GTB 3.4
FERRARIFERRARI 348 tb/GTB 3.4
FERRARIFERRARI 456 GT/GTA 5.5 (F116)
FERRARIFERRARI 512 M 4.9
FERRARIFERRARI 512 TR 4.9
FERRARIFERRARI F355 Berlinetta 3.5
FERRARIFERRARI F355 GTS 3.5
FERRARIFERRARI MONDIAL 3.4 T
FIATFIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA)
FIATFIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG)
FIATFIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AA)
FIATFIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AG)
FIATFIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD)
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC)
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH)
FIATFIAT CINQUECENTO VAN (170_) 0.9 iE (170CF)
FIATFIAT CINQUECENTO VAN (170_) 1.1 iE (170AH)
FIATFIAT COUPE (175_) 2.0 16V
FIATFIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A)
FIATFIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo
FIATFIAT CROMA (154_) 2000 16V
FIATFIAT CROMA (154_) 2500 V6
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 2.0 4x4
FIATFIAT DUCATO Autobus (230_) 2.0 Panorama/Combinato
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 2.0
FIATFIAT DUCATO Furgon (230_) 2.0 4x4
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.0
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.0 4x4
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 70 i.e. 1.4
FIATFIAT FIORINO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 75 i.e. 1.6
FIATFIAT FIORINO Nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 1.4 (146RE)
FIATFIAT FIORINO Nadwozie wielkoprzestrzenne (146_) 1.6 iE (146RC, 146RF)
FIATFIAT FIORINO Pick up (146_) 1.4
FIATFIAT FIORINO Pick up (146_) 1.6
FIATFIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V
FIATFIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT MAREA Weekend (185_) 1.4 80 12V
FIATFIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V
FIATFIAT PANDA (141_) 1000 4x4
FIATFIAT PANDA (141_) 1000 i.e. Cat
FIATFIAT PANDA (141_) 1100
FIATFIAT PANDA (141_) 1100
FIATFIAT PANDA (141_) 1100 4x4
FIATFIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x4
FIATFIAT PANDA (141_) 900
FIATFIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1000 i.e
FIATFIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1.1
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.2 16V
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AD_)
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AS_)
FIATFIAT PUNTO (176_) 1.6
FIATFIAT PUNTO (176_) 55 1.1
FIATFIAT PUNTO (176_) 60 1.2
FIATFIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB)
FIATFIAT PUNTO (176_) 75 1.2
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_)
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 85 16V 1.2
FIATFIAT PUNTO kabriolet (176_) 90 1.6
FIATFIAT PUNTO Van (176_) 1.1
FIATFIAT SCUDO Autobus (220_) 1.6
FIATFIAT SCUDO Furgon (220_) 1.6
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (220_) 1.6
FIATFIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)
FIATFIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)
FIATFIAT SEICENTO / 600 Furgon/hatchback (287_) 0.9 (187AXA)
FIATFIAT SEICENTO / 600 Furgon/hatchback (287_) 1.1 (187CXB/C)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AZ)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)
FIATFIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 1.8 (220.BB5)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 2.0 (220.AC5)
FIATFIAT ULYSSE (220_) 2.0 Turbo (220.AD5)
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.6 R
FORDFORD ESCORT IV Express (AVF) 1.4 i
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4
FORDFORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.4
FORDFORD ESCORT IV kabriolet (ALF) 1.6 i
FORDFORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.3
FORDFORD ESCORT V Express (AVF) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.4
FORDFORD ESCORT V kabriolet (ALL, BJ2) 1.6
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.3
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6
FORDFORD FIESTA Furgon/hatchback (FVD) 1.1
FORDFORD FIESTA Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (F3L, F5L) 1.3
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.1
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.4
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4
FORDFORD ORION II (AFF) 1.4 Cat
FORDFORD ORION II (AFF) 1.6 i
FORDFORD ORION III (GAL) 1.4
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i DOHC
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 4x4
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i Cat
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.0 i DOHC
FSOFSO POLONEZ III Sedan 1.6 i
HONDAHONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8)
HONDAHONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8)
INNOCENTIINNOCENTI ELBA 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)
INNOCENTIINNOCENTI ELBA 1.6 i.e. (146EO, 146ER)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AN)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA)
LANCIALANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB)
LANCIALANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 i.e. (835FA)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 1.6 i.e. (836AD)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AE)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)
LANCIALANCIA KAPPA (838_) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 16V Turbo (838CB)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 20V Turbo (838CM)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 2.4 20V (838CC)
LANCIALANCIA KAPPA coupe (838_) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)
LANCIALANCIA KAPPA SW (838_) 3.0 24V (838BD11A)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 16V (834FA)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 16V (834FA)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2000 16V (834FA)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.1 (840AE)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AB)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AC)
LANCIALANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire (156AG)
LANCIALANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire Napęd na wszystkie koła (156AG)
LANCIALANCIA ZETA (22_) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)
LAND ROVERLAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.0 16 V 4x4
LAND ROVERLAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 16V 4x4
LAND ROVERLAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 i 16V 4x4
LAND ROVERLAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 4x4
LAND ROVERLAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 i 16V 4x4
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 coupe (C124) 200 CE (124.040)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 coupe (C124) 220 CE (124.042)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 200 E (124.019)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 220 E (124.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 220 TE (124.082)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 180 T (202.078)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T (202.080)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 (202.020)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 (202.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 Kompressor (202.024)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 200 (124.040)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 220 (124.042)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 200 (124.060)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 220 (124.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 200 T (124.079)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 220 T (124.082)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 230 T (210.237)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 200 (124.019)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 220 (124.022)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 230 (210.037)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 (638.214, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 (638.234, 638.294)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgon (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgon (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Furgon (B904) 414 NGT (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (B904) 414 NGT (904.612, 904.613, 904.622, 904.623)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094)
MGMG MGF (RD) 1.6
MGMG MGF (RD) 1.8 i 16V
MGMG MGF (RD) 1,8 i VVC
MGMG MGF (RD) 1.8 i VVC
MGMG TF 120
MGMG TF 135
MGMG TF 160
MGMG ZR 105
MGMG ZR 120
MGMG ZR 160
MGMG ZS Hatchback 1.6 (RT)
NISSANNISSAN 200SX coupe (S14) 2.0 i 16V
NISSANNISSAN 300ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo
NISSANNISSAN 300ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.5
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0
NISSANNISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 3.0
NISSANNISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 2.0 V6 24V
NISSANNISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 3.0 V6 24V
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.0 16V (K12)
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V
NISSANNISSAN MICRA III (K12) 1.4 16V
NISSANNISSAN PATHFINDER II (R50) 3.3
NISSANNISSAN PATHFINDER II (R50) 3.3 V6 4WD
NISSANNISSAN PATHFINDER II (R50) 3.3 V6 4WD
NISSANNISSAN PATHFINDER II (R50) 3.5 V6 4WD
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V LPG
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V
NISSANNISSAN QUEST Mini Passenger Van 3.3
NISSANNISSAN QUEST (V40) 3.0
NISSANNISSAN SENTRA V (B15) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.3
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 S16
PEUGEOTPEUGEOT 106 Van I Furgon/hatchback (1S_) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 106 Van II Furgon/hatchback (1S_) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 205 Furgon/hatchback 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 LPG
PEUGEOTPEUGEOT 206 Van 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/hatchback 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/hatchback 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Furgon/kombi (N_, 7_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 309 Furgon/hatchback (10S, 3S) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI
PEUGEOTPEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.6 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (15BDFV)
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16
PEUGEOTPEUGEOT 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 SRi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-16
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-16
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 Bifuel
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 BiFuel
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 406 coupe (8C) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 coupe (8C) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 1.8 (6D6FZB)
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 806 Van (AF_) 2.0 (AFRGXC)
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER ORIGIN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (G_) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie (5_, G_) 1.8
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6
ROVERROVER 200 coupe (XW) 216
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 1.4
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 211
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 214 i
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 214 Si
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 216 Si
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 218 K Vi
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 218 Si
ROVERROVER 200 II Hatchback (XW) 220 GTi
ROVERROVER 200 II Hatchback (XW) 220 GTi
ROVERROVER 200 II kabriolet (XW) 216 1.6i 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.1
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.1 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.4 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.4 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.6 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.8 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.8 16V
ROVERROVER 400 II Hatchback (RT) 414
ROVERROVER 400 II Hatchback (RT) 414 Si
ROVERROVER 400 II (RT) 414
ROVERROVER 400 II (RT) 414 Si
ROVERROVER 400 II (RT) 416 Si
ROVERROVER 400 II (RT) 416 Si
ROVERROVER 400 II (RT) 416 Si
ROVERROVER 400 II (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite
ROVERROVER 400 II (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse
ROVERROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 1.4
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 1.6
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 1.4
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 1.6
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 820 I/SI (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)
ROVERROVER COUPE 1.6 16 V
ROVERROVER COUPE 1.8 16 V
ROVERROVER STREETWISE Hatchback 1.4
ROVERROVER STREETWISE Hatchback 1.4
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 16V
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.0
VOLVOVOLVO 850 (854) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.0
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4
VOLVOVOLVO 850 Kombi (855) 2.4 GLE
VWVW GOLF I Cabriolet (155) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V
VWVW GOLF III Van (1H1) 2.0 GTI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.3
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.3
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro
0