PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-3004E
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-3004E

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Napięcie [V]: 12

Długość [mm]: 670

Ciężar [kg]: 0,11

Tryb pracy: elektryczny

Sonda lambda: Sonda lambda

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Liczba przewodów: 3

OEM NUMBER
VDO/CONTINENTALA2C59513183Z
PATRONHZ303010060042
PATRONHZ303010060037
PATRONHZ303010060029
DELPHIES1100012B1
DELPHIES1030112B1
DELPHIES1028912B1
VDO/CONTINENTALA2C59513294Z
VDO/CONTINENTALA2C59513293Z
PATRONHZ403010250031
CITROËN91535718
CITROËN91518193
FAE77106
FAE77105
DACIA7700266922
RENAULT7700260909
INTERMOTOR64155
INTERMOTOR64016
CALORSTAT by VernetLS130176
QUINTON HAZELLXLOS1106
QUINTON HAZELLXLOS1012
VEMOV10760023
ACI-AVESASLS13294
ACI-AVESASLS13183
BorgWarner (BERU)OZH044
BorgWarner (BERU)OZH037
MOBILETRONOSB301P
LANCIA60809012
CALORSTAT by VernetLS130102
INTERMOTORLLB107
INTERMOTORLLB013
LUCAS ELECTRICALLEB128
INTERMOTORLB1331
INTERMOTORLB1025
INTERMOTORKNL152
INTERMOTORKNL016
SEAT048906265
MAGNETI MARELLI1805
PEUGEOT162883
VOLVO1326578
FIAT121515
SKV09SKV063
METZGER AUTOTEILE0893043
AUDI078906265B
SKODA048906265B
MAGNETI MARELLI1833
LAMBORGHINI034906265E
BOSCH0258003995
BOSCH0258003957
BOSCH0258003508
BOSCH0258003291
BOSCH0258003236
BOSCH0258003004
NGK0162
MAGNETI MARELLI460001833010
PATRON60013
DACIA6001009534
MAXGEAR590017
MAXGEAR590004
MAXGEAR590001
ERA570064
ERA570050
MAGNETI MARELLI460001898010
BENTLEY004165009
MAGNETI MARELLI460001805010
SWAG30921436
SWAG30921434
SWAG30921430
FEBI BILSTEIN21436
FEBI BILSTEIN21434
FEBI BILSTEIN21430
NGK1898
APPLICATION
ALPINEALPINE V6 TURBO
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.6
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.6 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.8
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.6
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.6 quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.8 E
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.8 E quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.6
CHRYSLERCHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V6
CHRYSLERCHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 V6
CHRYSLERCHRYSLER STRATUS kabriolet (JX) 2.5 LX
DODGEDODGE STRATUS 2.5 V6
FERRARIFERRARI MONDIAL 3.2 Quattrovalvole
FERRARIFERRARI TESTAROSSA 5.0
FERRARIFERRARI MONDIAL kabriolet 3.2 Quattrovalvole
FIATFIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM)
FIATFIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo
FIATFIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)
FIATFIAT PANDA (141_) 1000 4x4
FIATFIAT PANDA (141_) 1000 i.e. Cat
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AM)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. (159.AP)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)
LANCIALANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)
LANCIALANCIA Y10 (156_) 1.3 i.e. (156AF)
LANCIALANCIA THEMA SW (834_) 2000 Turbo (834.FA, 834.BV, 834.CV)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. (834AB)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP)
LANCIALANCIA THEMA (834_) 2000 i.e.Turbo (834CV)
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29F)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)
RENAULTRENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409)
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X, LX, GLX (781)
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
YUGOYUGO FLORIDA (VX65) 1.3 (103 A)
ZASTAVAZASTAVA YUGO 65 EFI (145 A)
0