PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-3000EX-1
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-3000EX-1

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Klema przyłączeniowa: w razie potrzeby dopasować złącze

Liczba przewodów: 3

Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]: 160000

OEM NUMBER
BOSCH0 258 003 034
BOSCH0 258 003 070
BOSCH0 258 003 079
BOSCH0 258 003 083
BOSCH0 258 003 085
BOSCH0 258 003 091
BOSCH0 258 003 092
BOSCH0 258 003 095
BOSCH0 258 003 114
BOSCH0 258 003 115
BOSCH0 258 003 116
BOSCH0 258 003 117
BOSCH0 258 003 119
BOSCH0 258 003 144
BOSCH0 258 003 145
BOSCH0 258 003 146
BOSCH0 258 003 147
BOSCH0 258 003 148
BOSCH0 258 003 149
BOSCH0 258 003 150
BOSCH0 258 003 151
BOSCH0 258 003 152
BOSCH0 258 003 153
BOSCH0 258 003 169
BOSCH0 258 003 170
BOSCH0 258 003 171
BOSCH0 258 003 172
BOSCH0 258 003 191
BOSCH0 258 003 192
BOSCH0 258 003 241
BOSCH0 258 003 242
BOSCH0 258 003 247
BOSCH0 258 003 248
BOSCH0 258 003 249
BOSCH0 258 003 250
BOSCH0 258 003 258
BOSCH0 258 003 278
BOSCH0 258 003 285
BOSCH0 258 003 305
BOSCH0 258 003 306
BOSCH0 258 003 308
BOSCH0 258 003 346
BOSCH0 258 003 347
BOSCH0 258 003 351
BOSCH0 258 003 377
BOSCH0 258 003 378
BOSCH0 258 003 379
BOSCH0 258 003 380
BOSCH0 258 003 422
BOSCH0 258 003 441
BOSCH0 258 003 554
BOSCH0 258 003 555
BOSCH0 258 003 744
BOSCH0 258 003 763
BOSCH0 258 003 764
BOSCH0 258 003 765
BOSCH0 258 003 766
BOSCH0 258 003 970
BOSCH0 258 003 979
BOSCH0 258 003 995
BOSCH0 258 005 181
BOSCH0 258 005 246
BOSCH0 258 005 260
BOSCH0 258 005 701
BOSCH0 258 986 504
BorgWarner (BERU)0 824 010 020
BorgWarner (BERU)0 824 010 042
MERCEDES-BENZ009 542 90 17
MERCEDES-BENZ009 542 91 17
MERCEDES-BENZ009 542 92 17
MERCEDES-BENZ009 542 93 17
MERCEDES-BENZ009 542 94 17
VW025 906 265 B
NGK0258
MERCEDES-BENZ025800315332T
NGK0269
NGK0291
VW034 906 265 D
NGK0450
CHRYSLER04606 061
CHRYSLER04727 225
VW077 906 265
AUDI077 906 265 A
VW077906265
SKV10SKV061
VOLVO1346738
VOLVO1346962
VOLVO1378123
NGK1810
SUZUKI18213 56B00 000
SUZUKI18213-56B00
NGK1827
NGK1837
NGK1850
NGK1860
NISSAN22690 30P00
NISSAN22690 40P10
NISSAN22690 48P00
DENSO234-4003
DENSO2344003
Omnicraft2376240
GMC25172635
VOLVO3501753
VOLVO3531251
VOLVO3531400
VW35906265D
DODGE4606 061
CHRYSLER4727 225
MAGNETI MARELLI502 300 02
VOLVO6842910
SAAB75 25 751
ALFA ROMEO7555129
MTE-THOMSON7773
MTE-THOMSON7816.30.045
MTE-THOMSON7816.30.091
MTE-THOMSON781630045
MTE-THOMSON781630091
OPEL8 55 336
OPEL8 55 337
OPEL8 55 338
GMC855338
HOLDEN90 541 930
OPEL90541303
VAUXHALL90541304
OPEL90541930
OPEL90570416
OPEL90570417
OPEL90570582
VOLVO9135793
VOLVO9135795
NGK92134
MERCEDES-BENZ95429417
MERCEDES-BENZA 009 542 90 17
MERCEDES-BENZA 009 542 91 17
MERCEDES-BENZA 009 542 92 17
MERCEDES-BENZA 009 542 93 17
MERCEDES-BENZA 009 542 94 17
VDO/CONTINENTALA2C59513297Z
DENSODOX0115
DENSODOX1500
DELPHIES1024212B1
DELPHIES10289
DELPHIES10957
DELPHIES10957-12B1
DELPHIES1095712B1
DELPHIES1099012B1
BOSCHF 00H L00 056
ENERGYGOS-3000EX
MAZDAJE08-18-861B
NGKOZA721EE35
BorgWarner (BERU)OZH019
BorgWarner (BERU)OZH040
BorgWarner (BERU)OZH147
LUCAS ELECTRICALSEB123
MOTAQUIPVOS504
APPLICATION
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) S4 Turbo quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) S4 V8 quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 quattro
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) S6 4.2 quattro
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) S6 Turbo quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 4.2 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Turbo quattro
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) S2 quattro
AUDIAUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro
AUDIAUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro
AUDIAUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro
CHEVROLETCHEVROLET CORSA Kombi 1.6 GLS (35)
CHEVROLETCHEVROLET CORSA Sedan 1.6 GLS (19)
CHRYSLERCHRYSLER VISION 3.5 TSi
CHRYSLERCHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD
DODGEDODGE INTREPID 3.3
DODGEDODGE INTREPID 3.3
DODGEDODGE INTREPID 3.5
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 70 i.e. 1.4
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 70 S 1.4
MAZDAMAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS)
MAZDAMAZDA 929 III (HC) 3.0 i (HCSS)
MAZDAMAZDA 929 IV (HD) 3.0
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 coupe (C124) 300 CE (124.050)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 coupe (C124) 300 CE (124.050)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 kabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 Sedan (W124) 300 E-24 (124.031)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)
NISSANNISSAN 300ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo
NISSANNISSAN 300ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo
OPELOPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.5 i V6 (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) i 500 2.5 (F35)
SAABSAAB 9000 2.0 -16 CD
SAABSAAB 9000 2.3 -16 CDE
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CSE
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SUZUKISUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)
SUZUKISUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.0
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.3
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 Cat
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.0
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.3
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i Cat
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.0
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.0
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.8
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.8 (764)
VOLVOVOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.8 (765)
VOLVOVOLVO 780 (782) 2.9
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.0
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 II (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 II (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 II Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 940 II Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.0
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.9
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.9
VWVW CORRADO (53I) 1.8 G60
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.8 i
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 G40
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 G40
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.0
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
0