PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-2000
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-2000

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,08

Tryb pracy: elektryczny

Sonda lambda: Sonda lambda

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Liczba przewodów: 2

OEM NUMBER
AUDI035906265
AUDI035906265B
VAG050906265
AUDI051906265C
HONDA06181PFB305
SKV09SKV902
GENERAL MOTORS12328545
GENERAL MOTORS12563848
LADA21120385001011
FEBI BILSTEIN21360
NISSAN22690HA006
GENERAL MOTORS24577035
GENERAL MOTORS24577046
GENERAL MOTORS24577552
GENERAL MOTORS25106107
GENERAL MOTORS25106169
GENERAL MOTORS25132861
GENERAL MOTORS25133645
GENERAL MOTORS25161174
GENERAL MOTORS25163766
CHEVROLET25165116
GENERAL MOTORS25165117
GENERAL MOTORS25165119
DAEWOO25165313
GENERAL MOTORS25173917
GENERAL MOTORS25176713
DAEWOO25312184
GENERAL MOTORS25313035
GENERAL MOTORS25314410
GENERAL MOTORS25613719
GENERAL MOTORS26106169
SWAG30921360
RENAULT3236656
AMC3236666
CHRYSLER3240083
HONDA36531PFE003
HONDA36531PFEJ03
HONDA36531PFEN01
HONDA36531PTG004
HYUNDAI3921022800
HYUNDAI3921024560
HYUNDAI3921032570
KIA3921032580
HYUNDAI3921032610
HYUNDAI3921032630
GENERAL MOTORS5613693
GENERAL MOTORS5613694
GENERAL MOTORS5613695
GENERAL MOTORS5613719
YAMAHA5JW8592A00
MAGNETI MARELLI600000039740
PIAGGIO639523
PIERBURG702604020
HOFFER7481012
HOFFER7481552
RENAULT7700854136
RENAULT7700860246
DACIA7701068472
ALFA ROMEO7778978
MEAT & DORIA81012
MEAT & DORIA81552
TRISCAN884513094
TRISCAN884513106
TRISCAN884521019
TRISCAN884521035
TRISCAN884525048
TRISCAN884550063
GENERAL MOTORS88929634
FAW (TIANJIN)8946510050
TOYOTA8946512160
TOYOTA8946512380
TOYOTA8946512410
TOYOTA8946512520
TOYOTA8946516110
TOYOTA8946517090
TOYOTA8946517120
TOYOTA8946520160
TOYOTA8946520250
TOYOTA8946520420
TOYOTA8946520460
TOYOTA8946520500
TOYOTA8946532090
TOYOTA8946532110
TOYOTA8946532120
TOYOTA8946533010
TOYOTA8946533020
TOYOTA8946533090
TOYOTA8946550020
TOYOTA8946550050
TOYOTA8946587501
DAIHATSU8946587501000
TOYOTA8946587503
DAIHATSU8946587503000
TOYOTA8946587504
DAIHATSU8946587504000
TOYOTA8946597205
DAIHATSU8946597205000
TOYOTA8946597206
DAIHATSU8946597206000
TOYOTA8946597209
DAIHATSU8946597209000
TOYOTA8946597210
DAIHATSU8946597210000
TOYOTA8946597404
DAIHATSU8946597404000
TOYOTA8946597506
DAIHATSU8946597506000
TOYOTA8946597507
DAIHATSU8946597507000
TOYOTA89465B1010
DAIHATSU89465B1010000
TOYOTA89465B2030
DAIHATSU89465B2030000
TOYOTA89465B5040
DAIHATSU89465B5040000
GENERAL MOTORS8991739
SIDAT90069
SIDAT90173
Palidium920044152
GENERAL MOTORS94851748
GENERAL MOTORS94855429
CHEVROLET96253546
CHEVROLET96276380
CHEVROLET96335926
CHEVROLET96377500
DAEWOO96507986
BLUE PRINTADC47010C
BLUE PRINTADC47062
BLUE PRINTADG07002
BLUE PRINTADG07014
BLUE PRINTADG07034
BLUE PRINTADG07084
BLUE PRINTADT37040
BLUE PRINTADT37070
BLUE PRINTADT37072
DELPHIES1076112B1
MAZDAF2E618861A
MAZDAF82A18861A
MAZDAFEJK18861
MAZDAFEMJ18861
MAZDAG60118861
MAZDAG60118861B
MAZDAG60718861
MAZDAG60718861A
MAZDAG60718861A9U
MAZDAG60918861
MAZDAG609188619U
MAZDAG60918861A
MAZDAG62218861
MAZDAG622188619U
MAZDAG62218861B
MAZDAG62818861
HYUNDAIHR807400
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1460916
CHRYSLERJ3236656
CHRYSLERJ3236666
CHRYSLERJ3240083
JAGUARLJA1680AE
MITSUBISHIMD129183
MITSUBISHIMD131146
MITSUBISHIMD131229
MITSUBISHIMD131448
MITSUBISHIMD147878
MITSUBISHIMD148687
MITSUBISHIMD148738
MITSUBISHIMD149888
MITSUBISHIMD150608
EAGLEMD150609
MITSUBISHIMD154365
MITSUBISHIMD160578
MITSUBISHIMD163530
MITSUBISHIMD166841
MITSUBISHIMD171047
MITSUBISHIMD173005
MITSUBISHIMD174677
MITSUBISHIMD176183
MITSUBISHIMD176245
MITSUBISHIMD176884
MITSUBISHIMD178294
MITSUBISHIMD191064
MITSUBISHIMD194702
MITSUBISHIMD194704
MITSUBISHIMD198841
MITSUBISHIMD302761
MITSUBISHIMD307049
MITSUBISHIMD312465
MITSUBISHIMD313045
MITSUBISHIMD319021
MITSUBISHIMD326168
MITSUBISHIMD339362
MITSUBISHIMR314933
MITSUBISHIMR560408
VEMOV51760002
WILMINK GROUPWG1025955
APPLICATION
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8
CHEVROLETCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0
CHEVROLETCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0
CHEVROLETCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG
CHEVROLETCHEVROLET REZZO Nadwozie wielkoprzestrzenne (U100) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET REZZO Nadwozie wielkoprzestrzenne (U100) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET SPARK 0.8
CHEVROLETCHEVROLET SPARK 1.0 SX
DAEWOODAEWOO REZZO (U100) 1.6 SX
DAEWOODAEWOO REZZO (U100) 1.6
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO MATIZ (M100, M150) 1.0
DAEWOODAEWOO MATIZ (M100, M150) 0.8
DAEWOODAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 1.6 16V
MAZDAMAZDA E Furgon (SR2) E2000 4WD
MAZDAMAZDA E Platforma / podwozie (SD1) E2000
MAZDAMAZDA E Platforma / podwozie (SD1, SL) E2000
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 1.7 (L48M, L48F)
RENAULTRENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.8
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
0