PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoGOS-1000NE
TypeOxygen Sensor
Params

Indeks: GOS-1000NE

Nazwa: Sonda lambda

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Wartość lambda

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,08

Tryb pracy: elektryczny

Sonda lambda: Sonda lambda

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Liczba przewodów: 1

OEM NUMBER
MAZDA860118861
GENERAL MOTORS88929599
CHRYSLER8933000598
AMC8933002455
CHRYSLER8933004243
ISUZU8944081510
TOYOTA8946510020
TOYOTA8946519025
TOYOTA8946519026
TOYOTA8946587101
DAIHATSU8946587101000
TOYOTA8946587102
DAIHATSU8946587102000
TOYOTA8946587105
DAIHATSU8946587105000
TOYOTA8946587106
DAIHATSU8946587106000
TOYOTA8946587108
DAIHATSU8946587108000
TOYOTA8946587109
DAIHATSU8946587109000
TOYOTA8946587201
DAIHATSU8946587201000
TOYOTA8946587202
DAIHATSU8946587202000
TOYOTA8946587209
DAIHATSU8946587209000
TOYOTA8946587210
DAIHATSU8946587210000
TOYOTA8946587211
DAIHATSU8946587211000
TOYOTA8946587212
DAIHATSU8946587212000
TOYOTA8946587706
DAIHATSU8946587706000
PIAGGIO8946587707
DAIHATSU8946587707000
TOYOTA8946597203
DAIHATSU8946597203000
CHRYSLER8953000598
AMC8953000886
RENAULT8953002455
RENAULT8953004243
ISUZU8970185860
GENERAL MOTORS8990469
GENERAL MOTORS8990625
GENERAL MOTORS8990741
GENERAL MOTORS8990789
BOSCH90077
PORSCHE91109417700
PORSCHE91160612300
GENERAL MOTORS91171942
VOLVO9148494
PEUGEOT91517978
PEUGEOT9151797880
Palidium920042024
Palidium920042030
Palidium920042040
Palidium920042048
Palidium920044008
GENERAL MOTORS92039149
PORSCHE92860612301
GENERAL MOTORS93021912
GENERAL MOTORS93022012
GENERAL MOTORS93031849
PORSCHE93160620600
SAAB9317751
DAEWOO93232414
SAAB933772
SAAB9337726
SAAB9351214
GENERAL MOTORS94408151
PORSCHE94460613300
PEUGEOT95494924
GENERAL MOTORS96051853
GENERAL MOTORS96058082
GENERAL MOTORS96060174
DAEWOO96335925
GENERAL MOTORS97018586
NISSAN988316F720
MERCEDES-BENZA0025421218
MERCEDES-BENZA0055422417
MERCEDES-BENZA0055422517
MERCEDES-BENZA0055426217
MERCEDES-BENZA0055426317
MERCEDES-BENZA0055427317
MERCEDES-BENZA0055428517
MERCEDES-BENZA0065421917
MERCEDES-BENZA0065422117
MERCEDES-BENZA0065422217
MERCEDES-BENZA0065422317
MERCEDES-BENZA0095423817
ROVERAGU1108
MAZDAAM1518861
MAZDAAM3018861
MAZDAAM30188619U
MITSUBISHIAW327504
NISSANB269007G00
NISSANB269030R00
MAZDAB30318861B
MAZDAB35918861
MAZDAB37618861
MAZDAB3H718861
MAZDAB3HZ18861
PalidiumB40601
MAZDAB56418861
MAZDAB60118861
MAZDAB61R18861
MAZDAB61R18861A
MAZDAB61R18861A9U
MAZDAB61R18861B
MAZDAB61Z18861A
MAZDAB62K18861
MAZDAB64N18861
MAZDAB6A718861
MAZDAB6B118861
MAZDAB6B1188619U
MAZDAB6B318861
MAZDAB6B318861A
MAZDABEH118861
MAZDABP0318861
MAZDABP0318861A
MAZDABP0318861B
MAZDABP0318861B9U
FORDD8EE9F472AA
FORDD8FZ9F472A
FORDD9AE9F472AA
FORDD9AE9F472AB
FORDD9EE9F472AA
FORDD9EE9F472AB
FORDD9FZ9F472A
FORDD9FZ9F472B
JAGUARDAC2549
NPSDOX1411
FORDE0DE9F472AA
FORDE0FZ9F472B
FORDE0SE9F472A
FORDE0SE9F472AA
FORDE0ZE9F472AA
FORDE0ZZ9F472A
CITROËNE144005
FORDE1AF9F472AA
FORDE1AZ9F472A
FORDE1SE9F472AA
FORDE1SF9F472AA
FORDE2AE9F472AA
FORDE33F9F472AA
FORDE3BF9F472AA
FORDE3BF9F472BA
FORDE3EE9F472AA
FORDE3EF9F472AA
FORDE3EF9F472BA
FORDE3FZ9F472A
FORDE3TZ9F472B
FORDE43Z9F472A
FORDE47F9F472AA
FORDE47F9F472BA
FORDE4BZ9F472A
FORDE4TF9F472AA
FORDE4TF9F472BA
FORDE53F9F472AA
FORDE53F9F472BA
FORDE53Z9F472B
MAZDAE56318861
MAZDAE56418861
MAZDAE56518861
FORDE6329F472B
FORDE63F9F472A
FORDE63F9F472AA
FORDE63F9F472AB
FORDE63F9F472AC
FORDE63F9F472BA
FORDE63F9F472CA
FORDE63Z9F472A
FORDE63Z9F472B
FORDE63Z9F472C
MAZDAE66318861
FORDE6DF9F472A1A
FORDE6DF9F472AA
FORDE6DF9F472AB
FORDE6DF9F472B1A
FORDE6DF9F472BA
FORDE6DF9F472CA
FORDE6DZ9F472A
FORDE6DZ9F472B
FORDE6FZ9F472BA
FORDE6ZF9F472AA
FORDE6ZF9F472AB
FORDE6ZF9F472AC
FORDE6ZF9F472BA
FORDE6ZF9F472CA
FORDE6ZZ9F472A
FORDE6ZZ9F472B
FORDE6ZZ9F472C
FORDE8BZ9F472A
FORDE8GY9F472A
FORDE8GY9F472F
FORDE92Z9F472A
FORDE9BZ9F472A
JAGUARERC6193
FORDF02Z9F472A
FORDF02Z9F472AA
FORDF02Z9F472AB
FORDF02Z9F472B
FORDF0BZ9F472B
FORDF0BZ9F472C
FORDF0C69F472EB
FORDF0C89F472EB
FORDF0JY9F472A
FORDF0JY9F472B
FORDF1CF9F472A
FORDF1CZ9F472A
MAZDAF20118861
MAZDAF20118861A
MAZDAF20118861A9U
MAZDAF28718861
MAZDAF2B718861
FORDF4BF9F472A
FORDF4BZ9F472A
MAZDAF8G818861
MAZDAF8G8188619U
MAZDAFE0518861
MAZDAFE8618861
MAZDAFE8618861A
MAZDAFE8618861B
MAZDAFE8618861B9U
MAZDAFE8718861B
MAZDAFEH118861
MAZDAFEH1188619U
ENERGYGOS-1000E
CHRYSLERJ0854136
CHRYSLERJ3238765
EAGLEJO854136
MAZDAKK34818861
KIAKK37018861
INTERMOTORKNL002
INTERMOTORLB1001
CALORSTAT by VernetLS110015
MOTAQUIPLVOS1966
KIAMB3H718861
KIAMBP0318861B
MITSUBISHIMD063724
MITSUBISHIMD073036
MITSUBISHIMD073072
MITSUBISHIMD073175
MITSUBISHIMD073461
MITSUBISHIMD076706
MITSUBISHIMD077621
MITSUBISHIMD078791
MITSUBISHIMD088116
MITSUBISHIMD088616
MITSUBISHIMD089922
MITSUBISHIMD107793
MITSUBISHIMD108934
MITSUBISHIMD109613
MITSUBISHIMD110487
MITSUBISHIMD110492
MITSUBISHIMD117240
MITSUBISHIMD117242
MITSUBISHIMD117280
MITSUBISHIMD119210
MITSUBISHIMD119609
MITSUBISHIMD127062
MITSUBISHIMD128262
EAGLEMD131446
MITSUBISHIMD131447
MITSUBISHIMD131540
MITSUBISHIMD135140
MITSUBISHIMD136309
MITSUBISHIMD136491
MITSUBISHIMD137274
MITSUBISHIMD140388
MITSUBISHIMD149813
MITSUBISHIMD180388
ROVERMHK10023
ROVERMHK100960
ROVERMHK101280
MITSUBISHIMW119210
MAZDAN30418861
MAZDAN32618861
MAZDAN35018861
MAZDAN350188619U
MAZDAN3A118861
MAZDAN3A118861A
MAZDAN3A118861A9U
MAZDAN3AF18861A
SIDATOZU001
CHRYSLERT0708605
CHRYSLERT0708955
CHRYSLERT0729963
AMCTO708955
AMCTO729963
JAGUARULC1917
BENTLEYUR22163
BENTLEYUR26474
WILMINK GROUPWG1407526
WILMINK GROUPWG1486621
FORDXF251432
MERCEDES-BENZ0025421218
MERCEDES-BENZ0055422417
MERCEDES-BENZ0055422517
MERCEDES-BENZ0055426217
MERCEDES-BENZ0055426317
MERCEDES-BENZ0055427317
MERCEDES-BENZ0055428517
MERCEDES-BENZ0065421917
MERCEDES-BENZ0065422117
MERCEDES-BENZ0065422217
MERCEDES-BENZ0065422317
MERCEDES-BENZ0095423817
HELLA0258001032
ZASTAVA0258001051
SEAT025906265
SKODA035133533A
AUDI035906265
SKODA035906265A
AUDI035906265B
VW035906265C
VW039906265
AUDI051906265C
VW051906265E
AM GENERAL06003981
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0839055
OPEL0855305
OPEL0855314
OPEL0855315
OPEL0855321
OPEL0855328
OPEL0855329
OPEL0855332
OPEL0855333
SKV09SKV901
KIA0K90018861
GENERAL MOTORS10042186
MEYLE1009000000
GENERAL MOTORS10456288
LANCIA112016
LANCIA1168511016
LANCIA116851101600
ALFA ROMEO11685110160000
BMW11761277565
BMW11761466063
BMW11781266736
BMW11781271670
BMW11781277565
FIAT119111101600
VOLVO1219142
GENERAL MOTORS12328546
GENERAL MOTORS12328547
GENERAL MOTORS12328548
GENERAL MOTORS12328549
GENERAL MOTORS12328550
GENERAL MOTORS12328551
ALFA ROMEO12345123
GENERAL MOTORS12351021
GENERAL MOTORS12351022
GENERAL MOTORS12351026
GENERAL MOTORS12563312
BMW1266736
VOLVO1271367
BMW1271670
VOLVO1274144
VOLVO1274367
VOLVO1274376
VOLVO1274746
VOLVO1276951
VOLVO1377953
BMW1466063
GENERAL MOTORS1617639
PEUGEOT162509
CITROËN162858
GENERAL MOTORS1643292
ROVER17217250019
ROVER17217250020
ROVER17217250031
ROVER17217250032
ROVER17217250035
SUZUKI1821350A00
SUZUKI1821350F00
SUZUKI1821357B10
SUZUKI1821358B30
SUBARU1821360B00
SUZUKI1821360E60
SUBARU1821361A10
SUZUKI1821363A00
SUZUKI1821363E60
SUZUKI1821363F00
SUZUKI1821364B00
SUZUKI1821373B00
SUZUKI1821374F00
SUZUKI1821374F10
SUZUKI1821374G00
SUZUKI1821376G00
SUZUKI1821378A00
SUZUKI1821378A01
SUZUKI1821379F10
SUZUKI1821382001
SUZUKI1821382010
SUZUKI1821383000
MARUTI18213M79F10
SUZUKI1921364B00
ROVER19219220053
ROVER19219250053
MAZDA1A0118861
AUDI200906265
SEAT200906265A
GENERAL MOTORS21020136
GENERAL MOTORS21022009
GENERAL MOTORS21022987
GENERAL MOTORS21025117
NISSAN2269001Y00
NISSAN2269005200
NISSAN2269006500
NISSAN2269006F00
NISSAN2269007G00
NISSAN2269007G01
NISSAN2269007G02
NISSAN226900S200
NISSAN226900U000
NISSAN2269017B00
NISSAN2269017G00
NISSAN2269017G01
NISSAN2269019B10
NISSAN226901E400
NISSAN226902B000
NISSAN226902H001
NISSAN2269030R00
NISSAN2269030R15
NISSAN2269040F00
NISSAN226904E810
NISSAN226904E811
NISSAN2269050Y00
NISSAN2269055Y00
NISSAN2269067500
NISSAN2269068E00
NISSAN2269070J10
SUBARU226907110
NISSAN2269081N00
NISSAN2269095E00
SUBARU22690AA000
SUBARU22690AA020
SUBARU22690AA030
SUBARU22690AA031
SUBARU22690AA040
SUBARU22690AA050
SUBARU22690AA120
NISSAN22690F2500
NISSAN22690F2510
NISSAN22690F2520
NISSAN22690F2530
NISSAN22690F5100
NISSAN22690F5300
NISSAN22690F5360
NISSAN22690J8000
NISSAN22690J9200
SUBARU22690KA000
SUBARU22690KA020
SUBARU22690KA060
SUBARU22690KA080
SUBARU22690KA081
SUBARU22690KA092
SUBARU22690KA120
SUBARU22690KA140
SUBARU22690KA151
SUBARU22690KA171
SUBARU22690KA180
NISSAN22690P5100
NISSAN22690P5300
NISSAN22690P6500
NISSAN22690P6510
NISSAN22690P6590
NISSAN22690V2000
NISSAN22690V4000
NISSAN22690V4060
NISSAN22690V9410
GENERAL MOTORS24133391
GENERAL MOTORS24576682
GENERAL MOTORS24576791
WALKER PRODUCTS25021015
GENERAL MOTORS25037313
CHEVROLET25105107
GENERAL MOTORS25105901
DAEWOO25106073
GENERAL MOTORS25107378
GENERAL MOTORS25132068
GENERAL MOTORS25133076
GENERAL MOTORS25133185
GENERAL MOTORS25133190
GENERAL MOTORS25133391
GENERAL MOTORS25133396
GENERAL MOTORS25133607
GENERAL MOTORS25162012
GENERAL MOTORS25162600
GENERAL MOTORS25162693
CHEVROLET25162753
GENERAL MOTORS25163613
GENERAL MOTORS25163733
DAEWOO25164596
GENERAL MOTORS25165118
GENERAL MOTORS25165120
GENERAL MOTORS25165169
GENERAL MOTORS25166169
GENERAL MOTORS25166816
GENERAL MOTORS25171572
GENERAL MOTORS25171573
GENERAL MOTORS25171574
GENERAL MOTORS25171581
GENERAL MOTORS25171583
GENERAL MOTORS25171586
GENERAL MOTORS25171587
GENERAL MOTORS25171592
GENERAL MOTORS25172586
GENERAL MOTORS25172587
GENERAL MOTORS25172592
GENERAL MOTORS25176706
GENERAL MOTORS25176707
GENERAL MOTORS25176710
GENERAL MOTORS25176711
GENERAL MOTORS25176714
GENERAL MOTORS25176715
GENERAL MOTORS25176718
GENERAL MOTORS25176719
GENERAL MOTORS25176723
CHRYSLER3000598
CHRYSLER3238765
CHRYSLER33000455
AMC33000598
CHRYSLER33002455
CHRYSLER33004243
HONDA36531P01004
HONDA36531P01G01
HONDA36531P01G02
HONDA36531P05A01
HONDA36531P05A02
HONDA36531P06A01
HONDA36531P06A02
HONDA36531P07A01
HONDA36531P08004
HONDA36531P1A004
HONDA36531P1KE01
HONDA36531P2AJ01
HONDA36531P2AJ02
HONDA36531P2YG01
HONDA36531P3YG01
HONDA36531P3YG02
HONDA36531P64004
HONDA36531P64901
HONDA36531P64902
HONDA36531P7A003
HONDA36531PC7661
HONDA36531PC7662
HONDA36531PC7663
HONDA36531PC7664
HONDA36531PC7665
HONDA36531PC7682
HONDA36531PD2305
HONDA36531PD2661
HONDA36531PD2662
HONDA36531PD2663
HONDA36531PD2664
HONDA36531PD6661
HONDA36531PD6662
HONDA36531PD6666
HONDA36531PE1305
HONDA36531PE1661
HONDA36531PE1662
HONDA36531PE1663
HONDA36531PE2902
HONDA36531PE2903
HONDA36531PE2904
HONDA36531PE2905
HONDA36531PE2906
HONDA36531PE2N02
HONDA36531PE7661
HONDA36531PE7662
HONDA36531PE7663
HONDA36531PFC003
HONDA36531PFD003
HONDA36531PFEJ02
HONDA36531PG7003
HONDA36531PG7305
HONDA36531PG7315
HONDA36531PG7661
HONDA36531PG7A01
HONDA36531PH2003
HONDA36531PH2004
HONDA36531PH2014
HONDA36531PH2024
HONDA36531PH3003
HONDA36531PH3013
HONDA36531PH4661
HONDA36531PH4662
HONDA36531PH4663
HONDA36531PH4664
HONDA36531PH4682
HONDA36531PH5004
HONDA36531PH7003
HONDA36531PH7013
HONDA36531PH7305
HONDA36531PH7315
HONDA36531PH7732
HONDA36531PJ0661
HONDA36531PJ0L01
HONDA36531PJ0L02
HONDA36531PJ0L03
HONDA36531PK1014
HONDA36531PK2003
HONDA36531PK2004
HONDA36531PK2013
HONDA36531PK2L01
HONDA36531PL1013
HONDA36531PL2003
HONDA36531PL2013
HONDA36531PL2023
HONDA36531PM3004
HONDA36531PM4014
HONDA36531PM5A01
HONDA36531PM5L01
HONDA36531PM5L02
HONDA36531PM8305
HONDA36531PM8A01
HONDA36531PM8A03
HONDA36531PN4J03
HONDA36531PN4N02
HONDA36531PP0014
HONDA36531PP0N02
HONDA36531PR4A01
HONDA36531PR4L01
HONDA36531PR4L02
HONDA36531PT0014
HONDA36531PT0J03
HONDA36531PT0N02
HONDA36531PZ3N02
HONDA36532PH7003
HONDA36532PH7013
HONDA36532PH7732
HONDA36532PJ0661
HONDA36532PJ0L01
HONDA36532PJ0L02
HONDA36532PK2003
HONDA36532PK2L01
HONDA36532PL2003
HONDA36532PL2013
HYUNDAI3921002500
HYUNDAI3921002510
HYUNDAI3921021320
HYUNDAI3921021340
HYUNDAI3921021420
HYUNDAI3921024310
HYUNDAI3921024320
HYUNDAI3921024500
HYUNDAI3921024520
HYUNDAI3921024550
HYUNDAI3921032500
HYUNDAI3921032510
HYUNDAI3921032520
HYUNDAI3921032530
HYUNDAI3921032810
HYUNDAI3931024520
HYUNDAI3935032510
CHRYSLER4004675
CHRYSLER4275685
GENERAL MOTORS4300009
CHRYSLER4301175
CHRYSLER4301246
CHRYSLER4301275
CHRYSLER4301346
CHRYSLER4301375
CHRYSLER4302246
FIAT4430291
GENERAL MOTORS456288
FIAT46408449
VOLVO464901
VOLVO4649018
VOLVO464947
SUBARU469797000
SUBARU469797100
SUBARU469797110
SKODA477906025
VAG477906205
CHRYSLER5014215AA
CHRYSLER5014780AA
CHRYSLER5234921
CHRYSLER53000598
CHRYSLER53000886
CHRYSLER53002455
CHRYSLER53004243
GENERAL MOTORS5613725
GENERAL MOTORS5613959
MAXGEAR590051
FIAT5963516
FIAT59635160
AM GENERAL6003981
FIAT60733358
LANCIA60735888
INTERMOTOR64001
BorgWarner (BERU)6PA009166381
HOFFER7481000
SAAB7530140
SAAB7534795
RENAULT7700670255
RENAULT7700681024
RENAULT7700690201
RENAULT7700708605
RENAULT7700708650
AMC7700708955
RENAULT7700729063
RENAULT7700729963
RENAULT7700748324
RENAULT7700854136
RENAULT7700861016
RENAULT7700869034
ALFA ROMEO7706754
MTE-THOMSON781110095
CITROËN7910035225
ISUZU8089903510
ISUZU8089907410
MEAT & DORIA81000
FIAT82345473
ALFA ROMEO82357666
ISUZU8245767910
ISUZU8251051070
ISUZU8251051076
ISUZU8251059010
ISUZU8251059011
ISUZU8251331850
ISUZU8251626000
ISUZU8251626930
ISUZU8251627530
ISUZU8251668160
SAAB8328551
OPEL855305
OPEL855314
OPEL855315
OPEL855321
OPEL855328
OPEL855329
OPEL855332
OPEL855333
MAZDA860118840
APPLICATION
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE
BMWBMW 3 (E30) 316 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 3 (E30) 318 i
BMWBMW 7 (E23) 735 i
DAIHATSUDAIHATSU APPLAUSE I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)
DAIHATSUDAIHATSU APPLAUSE I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)
DAIHATSUDAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)
DAIHATSUDAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)
DAIHATSUDAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)
DAIHATSUDAIHATSU CHARADE III Sedan (G102) 1.3
DAIHATSUDAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 4WD (L81)
DAIHATSUDAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)
DAIHATSUDAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)
DAIHATSUDAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8
DAIHATSUDAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8
DAIHATSUDAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V
DAIHATSUDAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)
DE LOREANDE LOREAN DMC-12 2.9
FIATFIAT REGATA (138_) 90 i.e. 1.6
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 45 1.0 (146A.ED)
HONDAHONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.3 16V (EG3)
HONDAHONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4)
HONDAHONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4)
HONDAHONDA CIVIC V Sedan (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)
HONDAHONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)
HONDAHONDA CONCERTO (HW, MA) 1.6 i 16V
HONDAHONDA CONCERTO (HW, MA) 1.6 i 16V (HW)
HONDAHONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)
HONDAHONDA LEGEND I coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)
HONDAHONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)
HONDAHONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)
HONDAHONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)
HONDAHONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)
HONDAHONDA PRELUDE IV (BB_) 2.0 i 16V (BB3)
HONDAHONDA PRELUDE V (BB_) 2.0 16V (BB9)
KIAKIA SEPHIA (FA) 1.6 i
KIAKIA SEPHIA Sedan (FA) 1.6 i
LANCIALANCIA PRISMA (831_) 1.6 i.e. (831AB)
LANCIALANCIA PRISMA (831_) 1.6 i.e. Super (831AB)
MAZDAMAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD (BG8S)
MAZDAMAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V (BG8S, BG8P)
MAZDAMAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V GT (BG8S, BG8P)
MAZDAMAZDA 323 F IV (BG) 1.8 4WD (BG8R)
MAZDAMAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT (BF106)
MAZDAMAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)
MAZDAMAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)
MAZDAMAZDA 323 III Sedan (BF) 1.6 GT (BFMP)
MAZDAMAZDA 323 III Sedan (BF) 1.6 GT Turbo (BFMP)
MAZDAMAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x4 (BWMR)
MAZDAMAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 (BW106)
MAZDAMAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V (BG8P)
MAZDAMAZDA 626 III (GD) 2.0 (GDEP)
MAZDAMAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V (GV102)
MAZDAMAZDA 929 III (HC) 2.2 12V
MAZDAMAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 coupe (C123) 230 CE (123.243)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 Sedan (W123) 230 E (123.223)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123) 230 TE (123.283)
MITSUBISHIMITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)
MITSUBISHIMITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.8 Turbo ECi (A213A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 Turbo ECi (E15A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.4 GLS (E16A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 1.8 (E32A)
MITSUBISHIMITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W)
MITSUBISHIMITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX (D04W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)
MITSUBISHIMITSUBISHI STARION (A18_A) 2.6 Turbo ECi (A187A)
NISSANNISSAN 100NX (B13) 1.6
NISSANNISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i
NISSANNISSAN MICRA I (K10) 1.2
NISSANNISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.4 i
NISSANNISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.4 i 4x4
NISSANNISSAN SUNNY II coupe (B12) 1.6 i 12V
NISSANNISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V
NISSANNISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V
NISSANNISSAN SUNNY II (N13, B12) 1.6 i 12V
NISSANNISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V
NISSANNISSAN SUNNY III Furgon/kombi (Y10) 1.6 i 16V
NISSANNISSAN SUNNY III (N14, B13) 1.6 i (B13)
RENAULTRENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)
RENAULTRENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)
RENAULTRENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)
RENAULTRENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29A)
RENAULTRENAULT MASTER I Furgon (T__) 30 2.2
RENAULTRENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.2
RENAULTRENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.2
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 8V Turbo
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 EMS
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 T8
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo
SUBARUSUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)
SUBARUSUBARU JUSTY I (KAD) 1000 (KA5)
SUBARUSUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KA8)
SUBARUSUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)
SUBARUSUBARU JUSTY I (KAD) 1200 (KA7)
SUBARUSUBARU LEONE III 1800 4WD
SUZUKISUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 Napęd na wszystkie koła (SJ413)
SUZUKISUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 Napęd na wszystkie koła (SJ413, SJ70, SJ80)
TOYOTATOYOTA CAMRY Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.1
VOLVOVOLVO 260 (P262, P264) 2.8
VWVW PASSAT B2 (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6
VWVW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6
VWVW TRANSPORTER T3 Autobus (25_) 1.9
0