PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG633814
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G633814

Nazwa: Przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy

Grupa: Chłodzenie

Opis: Przełącznik

Uzycie: Chłodzenie silnika

Punkt włączania [°C]: 95

Liczba połączeń: 2

Artykuł uzupełniający 2: z pierścieniem uszczelniającym

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Kolor: niebieski

OEM NUMBER
OSSCA01187
OSSCA05194
STELLOX06-01503-SX
STELLOX06-01527-SX
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.42.051
Wolforts08-12-0054-00
Wolforts08-12-0057-00
Wolforts08-12-0059-00
VAN HECK08.8004
VAN HECK08.8009
METZGER AUTOTEILE0915231
EPS1.850.020
EPS1.850.032
MEYLE100 959 0002
TOPRAN104 200
TOPRAN104 377
RIDEX1103T0022
JP GROUP1194000200
JP GROUP1194001600
hajus Autoteile1211204
OSSCA12657
AUTOMEGA160035410
ANGLI1606
ANGLI1611
ANGLI1640
STORM QUALITY PARTS199118
STORM QUALITY PARTS199122
STORM QUALITY PARTS199136
MAXGEAR21-0309
SASIC2641211
FEBI BILSTEIN2756
BE TURBO312004
BE TURBO312005
ERA330172
ERA330297
WXQP350741
WXQP351853
FAE36370
FAE37330
FAE37400
SASIC3806009
KAMOKA4090001
KAMOKA4090016
OSSCA40933
WE PARTS410580270
WE PARTS410580272
INTERMOTOR50033
INTERMOTOR50130
INTERMOTOR50160
HART509 263
HART513 336
Frankberg5481FB0007858
KW550 020
KW550 032
BorgWarner (Wahler)6010.95D
BorgWarner (Wahler)6024.95D
HELLA6ZT 007 801-011
FACET7.5020
FACET7.5032
MTE-THOMSON705.95/90
HERTH+BUSS ELPARTS70511094
HOFFER7472627
HOFFER7472631
HOFFER7472633
REAL8027620KBN
REAL8027651KBN
AUDI811 959 481
VALEO819761
FISPA82.640
FISPA82.649
SIDAT82.669
VALEO820304
AUDI823 959 481 G
AUDI823 959 481 H
AUDI823 959 481 M
MEAT & DORIA82627
MEAT & DORIA82631
MEAT & DORIA82633
AUDI893 959 481
ZPY893959481
KRAFT AUTOMOTIVE9020030
SWAG99 90 2756
vika99590085201
vika99591810601
BOGAPA4125115
BOGAPA4126120
Alfa e-PartsAF02827
Alfa e-PartsAF03518
AUTLOGAS2015
AUTLOGAS2096
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-3061
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-3063
BORG & BECKBTS801.92
BORG & BECKBTS806.95
CASCOCSN73K02AS
CASCOCSN73K15AS
CSV electronic partsCST9433
CSV electronic partsCST9533
CSV electronic partsCST9649
CSV electronic partsCST9669
SATO techE50-4004
SATO techE50-4006
MDREPS-1850 020
MDREPS-1850 032
ELTA AUTOMOTIVEEV2065
FIRST LINEFTS801.92
FIRST LINEFTS806.95
ENERGYG633814
ENERGYG633818
AUTOTEAML2640
AUTOTEAML2649
AUTOTEAML2669
LEMARKLFS017
LEMARKLFS041
LEMARKLFS046
MOTAQUIPLVRF363
MOTAQUIPLVRF376
MOTAQUIPLVRF404
PATRONPE20050
RECOFICIALRECCST9433
RECOFICIALRECCST9533
RECOFICIALRECCST9649
RECOFICIALRECCST9669
RECOFICIALRECSSN73K02.0
RECOFICIALRECSSN73K15.0
LUCASSNB719
LUCASSNB720
LUCASSNB782
FLAMARSNF310K37HQ
FLAMARSNF620K37HQ
SANDOSSN73K02.0
SANDOSSN73K15.0
SEIMTH146
SEIMTH44
CALORSTAT by VernetTS2673
CALORSTAT by VernetTS6996
MAHLETSW 9D
VEMOV15-99-1975-1
VEMOV15-99-1975-2
VEMOV15-99-1981-1
VEMOV15-99-1981-2
VEMOV15-99-1986
VEMOV40-99-1041
CambiareVE709001
CambiareVE709016
CambiareVE709040
MDRWAL-601095
WILMINK GROUPWG1265980
WILMINK GROUPWG1433503
WILMINK GROUPWG1433504
WILMINK GROUPWG1748922
WILMINK GROUPWG1748926
WILMINK GROUPWG1748928
WILMINK GROUPWG1777016
WILMINK GROUPWG1777094
WILMINK GROUPWG1794190
WILMINK GROUPWG1794272
WILMINK GROUPWG2457469
QH TalbrosXEFS279
QUINTON HAZELLXEFS5
QH TalbrosXEFS53
XEVOXTS7811
ZentPartsZ03704
TiBAOZW20C0102
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 64.47
ASTRAASTRA HD 7 64.52
ASTRAASTRA HD 7 66.45 T
ASTRAASTRA HD 7-C 64.40 T
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.6
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.9
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1
AUDIAUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 1.6
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 1.9
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 2.0
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 2.1
AUDIAUDI 100 C2 Sedan (431, 433, 434) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.9
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D
AUDIAUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 1.9
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0 D
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0 D Turbo
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.0 D Turbo
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.1
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 Cat
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 Cat quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 E Turbo quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.3 E
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.4 D
AUDIAUDI 100 C3 Sedan (443, 444) 2.5 TDI
AUDIAUDI 200 C2 Sedan (437, 438) 2.1 5E
AUDIAUDI 200 C2 Sedan (437, 438) 2.1 5T
AUDIAUDI 200 C2 Sedan (437, 438) 2.1 5T
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.1 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 20V Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.3
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.1 5E
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.1 Turbo
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.1 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 20V Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 Turbo
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.2 Turbo quattro
AUDIAUDI 200 C3 Sedan (447, 448) 2.3
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.3
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.3
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.5
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.5
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6 GT
AUDIAUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.6 GTE
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.3
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.3
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.3
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 D
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 GLE
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 TD
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q)
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q)
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q)
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.9 CD-5S
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 2.0
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 quattro (85Q)
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 2.2
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 2.2 quattro
AUDIAUDI 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 2.2 quattro (85Q)
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.4
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 D
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 TD
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.9 D
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) S2 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.6
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.6 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.9 TD
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.9 TDI
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E 16V
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E 16V quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.3 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.6
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.6 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.8
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.8 quattro
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) S2 quattro
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 1.6 TD
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.0
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.0
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.0 quattro
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.8 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E quattro
AUDIAUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 1.8
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0 16V
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.3
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.4
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro
AUDIAUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.9 TDI
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.3 E
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.6
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.9
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3
AUDIAUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 1.8
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo
AUDIAUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6206, D6206S
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6206A, D6206SA
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6806
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6806A
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7006
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7006A
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7206
FENDTFENDT Farmer 307 A
FENDTFENDT Farmer 307 LS, 307 LSE
FENDTFENDT Farmer 307 LSA
FIATFIAT 400 480
FIATFIAT 800 880
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 743 743A
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844S
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844SA
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844XL
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844XLA
IVECOIVECO STRALIS I AS 440S56, AT 440S56
MANMAN TGA 26.530
MANMAN TGA 28.360
MANMAN TGA 28.390
MANMAN TGA 28.390
MANMAN TGA 28.400
MANMAN TGS I 41.480
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 1842 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ANTOS 2048 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3242 LB
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1518 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1524 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 AF
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1222 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1222 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1413
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1413 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1413 AKO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1413 KO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1414 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 CA
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 CAK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 CK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 KO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419 C,1419 CL
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419 S,1419 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419,1419 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1420,1420 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1422 S, 1422 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1422,1422 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1424 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1424 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1424 S,1424 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1424,1424 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1613 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1613 KO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1614
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1614 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1617 CAK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1617 CK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1617 CS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1617 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1617,1617 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1619 C,1619 CL
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1928 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1933
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1932 S,1932 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1932 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1932 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1932 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1932
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1928,1928 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1928 S,1928 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1935
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1928 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926 S,1926 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1926
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1922 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2033 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2222,2222 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2220,2220 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2219,2219 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2219 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2219 C,2219 CL
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2219
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2036 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2035 S,2035 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1622 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 2032 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1944
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1938
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1936 S,1936 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1936 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1935 S,1935 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1935 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1625 S,1625 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1632 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1632 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1628,1628 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1628 S,1628 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1628 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1626 S,1626 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1626 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1625,1625 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1919 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1625 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1624,1624 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1624 S,1624 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1624 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1622,1622 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1622 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1622 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1619,1619 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1638 S,1638 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1632 S,1632 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1922 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1919 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1919 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1719 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1719 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1719 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1719
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1638
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1636,1636 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1636 S,1636 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1635,1635 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1635 S,1635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1635 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1633 S,1633 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1632,1632 L
NEW HOLLANDNEW HOLLAND T4 (PowerStar) T4.55, T4.65
NEW HOLLANDNEW HOLLAND T4 (PowerStar) T4.75
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) HUANGHE COMMANDER ZZ5124
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) HUANGHE COMMANDER ZZ5254
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) STEYR ZZ1162
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) STEYR ZZ1252
SINOTRUK (CNHTC)SINOTRUK (CNHTC) STEYR ZZ3162
VOLVOVOLVO F10 F 10/320
VOLVOVOLVO F10 F 10/320
VOLVOVOLVO FL10 FL 10/280
VOLVOVOLVO FL10 FL 10/280
VOLVOVOLVO FL10 FL 10/280
VOLVOVOLVO FL10 FL 10/280
VOLVOVOLVO FM FM 360
VOLVOVOLVO FM FM 380
VOLVOVOLVO FM FM 420
VOLVOVOLVO FMX 420
0