PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG30064
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G30064

Nazwa: Zespół zasilający w paliwo

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Zespół zasilający

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: w zbiorniku paliwa

Ciężar [kg]: 1,28

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj paliwa: Benzyna

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
SKV02SKV730
FORD1540961
MAPCO22056
FIAT46798695
FIAT51789376
FIAT51806983
FIAT51806984
FIAT51821919
PIERBURG702701880
FISPA72275
HOFFER7506877
MEAT & DORIA76877
ERA775165
FORD9S519275AA
AIRTEXE10772M
VEMOV24090009
APPLICATION
FIATFIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A)
FIATFIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A)
FIATFIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A)
0