PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG20033
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G20033

Nazwa: Pompa paliwa

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Pompa

Uzycie: Paliwo

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Przewód paliwowy

Średnica [mm]: 52

Ciężar [kg]: 0,86

Średnica 1 [mm]: 12

Średnica 2 [mm]: 12

Ciśnienie robocze [bar]: 4

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj paliwa: Benzyna

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1/1

Wydatek [l/h]: 100

Długość 1 [mm]: 121

Długość 2 [mm]: 199

System wtrysku paliwa: Wtrysk wielopunktowy (MPI)

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
MERCEDES-BENZ0014703294
MERCEDES-BENZ0014704394
OPEL025115529
SKV02SKV005
PIERBURG0580254996
BOSCH0580464007
BOSCH0580464017
BOSCH0580464021
BOSCH0580464025
BOSCH0580464037
BOSCH0580464042
BOSCH0580464044
BOSCH0580464045
BOSCH0580464087
OPEL08983625
STELLOX1001509SX
FIAT113540402100
ALFA ROMEO116460402100
VOLVO12763306
VOLVO1306932
VOLVO13069323
VOLVO1336679
VOLVO1389449
PEUGEOT145070
VOLVO15581011
NISSAN1701180W10
NISSAN17011D3300
NISSAN17011D3310
NISSAN17011F5102
NISSAN17011F5112
NISSAN17011P7211
NISSAN17011P7900
NISSAN17011P9000
NISSAN17011P9016
NISSAN17011P9022
NISSAN17011W1311
NISSAN17011W2411
NISSAN17011W3011
NISSAN17011W3016
NISSAN17011Y8000
GAZ183780010
RUVILLE202
RUVILLE206
VOLVO21120406
VOLVO241723
OPEL25115529
VOLVO2711190
VOLVO285211
VOLVO285227
VALEO347300
VALEO347315
INTERMOTOR38305
INTERMOTOR38307
INTERMOTOR38890
SUBARU42021GA290
VOLVO460821
VOLVO4608212
VOLVO4609004
VOLVO461235
KAGER520072
LANCIA60518322
LANCIA605183220
FIAT60546091
LANCIA60779188
ALFA ROMEO607791880
BOSCH70069
SIDAT70404
SIDAT70421
SIDAT70422
SIDAT70424
SIDAT70911
FISPA70996
PIERBURG721565700
CITROËN7400460821
SUBARU742021110
SUBARU742021200
HOFFER7506050
HOFFER7506078
ALFA ROMEO7554136
IVECO7597693
MEAT & DORIA76050
MEAT & DORIA76078
RENAULT7700260678
RENAULT7700267774
ERA770056
ERA770070
ERA770098
SAAB8319261
ISUZU8941132050
ISUZU8941132051
ISUZU8941467740
ISUZU8944113220
OPEL8983625
PORSCHE91160811000
VOLVO9142044
VOLVO9142045
CITROËN91518190
CITROËN/PEUGEOT9151819080
CITROËN/PEUGEOT91538807
PEUGEOT9153880780
PORSCHE92860810401
PORSCHE92860810402
SAAB9367798
SAAB9392911
PORSCHE94460810200
PORSCHE94460810201
PORSCHE94460810203
PORSCHE94460810204
PORSCHE94460810205
VW94460810206
PORSCHE94460810207
MERCEDES-BENZA0014703294
MERCEDES-BENZA0014704394
ACI-AVESAABG1035
ACI-AVESAABG1088
JAGUARCBC5656
JAGUARDBC2482
AIRTEXE10001
AIRTEXE10005
AIRTEXE8002
AIRTEXE8204
JAGUAREBC11580
INTERMOTOREFP142
INTERMOTOREFP144
INTERMOTOREFP280
LUCAS ELECTRICALFDB701
INTERMOTORFP2144
INTERMOTORFP3005
INTERMOTORFP3007
ENERGYG10089
INTERMOTORLFP032
INTERMOTORLFP066
INTERMOTORLFP068
PATRONPFP001
PATRONPFP042
QUINTON HAZELLQFP600
QUINTON HAZELLQFP651
WILMINK GROUPWG1012580
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)
ALPINEALPINE A610 3.0 TURBO
ALPINEALPINE V6 TURBO
ALPINEALPINE V6 TURBO
CITROËNCITROËN CX II 25 GTi Turbo 2
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.4 Turbo i.e.
FIATFIAT UNO (146_, 158_) 1.4 Turbo i.e.
FORD USAFORD USA AEROSTAR 3.0 i V6
FORD USAFORD USA BRONCO II 2.9 i V6 4x4
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G Cabrio (W463) G 320 CDI (463.303)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G Cabrio (W463) G 350 CDI (463.306)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G (W463) G 320 CDI (463.343)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA G (W463) G 350 CDI (463.346)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA S (W220, V220) S 320 CDI (220.025, 220.125)
NISSANNISSAN 280ZX,ZXT (HGS130) 2.8
PEUGEOTPEUGEOT 505 (551A) 2.8 GTI V6
PORSCHEPORSCHE 911 2.7
PORSCHEPORSCHE 911 2.7 SC Carrera RS
PORSCHEPORSCHE 911 3.2
PORSCHEPORSCHE 911 3.2 SC Carrera
PORSCHEPORSCHE 911 3.2 SC Carrera
PORSCHEPORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
PORSCHEPORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
PORSCHEPORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
PORSCHEPORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
PORSCHEPORSCHE 911 Targa 2.7 SC Carrera RS
PORSCHEPORSCHE 924 2.5 S
PORSCHEPORSCHE 924 2.5 S
PORSCHEPORSCHE 928 4.7 S
PORSCHEPORSCHE 928 5.0 S
PORSCHEPORSCHE 928 5.0 S, S4
PORSCHEPORSCHE 928 5.0 S4 Cat
PORSCHEPORSCHE 944 2.5
PORSCHEPORSCHE 944 2.5
PORSCHEPORSCHE 944 2.5
PORSCHEPORSCHE 944 2.5 S
PORSCHEPORSCHE 944 2.5 Turbo
PORSCHEPORSCHE 944 2.5 Turbo
PORSCHEPORSCHE 944 2.7
PORSCHEPORSCHE 944 3.0 S2
PORSCHEPORSCHE 944 kabriolet 2.5 Turbo
PORSCHEPORSCHE 944 kabriolet 3.0 S2
PORSCHEPORSCHE 968 3.0
PORSCHEPORSCHE 968 kabriolet 3.0
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.0 Turbo 4x4 (L48L)
RENAULTRENAULT 21 Sedan (L48_) 2.0 Turbo (L48L)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.4 V6 Turbo (B295)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.5 V6 Turbo (B29G)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 (B293)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29A)
RENAULTRENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29F)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)
RENAULTRENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16
SAABSAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16
SAABSAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S
SAABSAAB 900 I kabriolet 2.0 -16
SAABSAAB 900 I kabriolet 2.0 Turbo-16
SAABSAAB 900 I kabriolet 2.0 Turbo-16 S
SAABSAAB 9000 2.0 -16
SAABSAAB 9000 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
SAABSAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
VOLVOVOLVO 140 (142, 144) 2.0
VOLVOVOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.1
VOLVOVOLVO 240 Kombi (P245) 2.7 GLT6
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.1
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.3
VOLVOVOLVO 240 (P242, P244) 2.7 GLT6
VOLVOVOLVO 260 coupe (P262) 2.7
VOLVOVOLVO 260 Kombi (P265) 2.7
VOLVOVOLVO 260 Kombi (P265) 2.7
VOLVOVOLVO 260 (P262, P264) 2.7
VOLVOVOLVO 260 (P262, P264) 2.7
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 (343, 345) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 Sedan (344) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 Sedan (344) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 Sedan (344) 2.0
VOLVOVOLVO 340-360 Sedan (344) 2.0
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.0
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.0
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 (744) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 (944) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 II Kombi (945) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 II Kombi (945) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.0
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.0
VOLVOVOLVO 960 (964) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO 960 Kombi (965) 2.0
VOLVOVOLVO 960 Kombi (965) 2.0
VOLVOVOLVO 960 Kombi (965) 2.3 Turbo
VOLVOVOLVO P 1800 (P18) 2.0 ES
0