PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG10082/1
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G10082/1

Nazwa: Pompa paliwa

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Pompa

Uzycie: Paliwo

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: w zbiorniku paliwa

Ciężar [kg]: 0,35

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
CITROËN/PEUGEOT0000145505
PEUGEOT0000152595
FIAT0046475719
SKV02SKV211
BOSCH0580310014
BOSCH0986580173
CITROËN09900063000
STELLOX1001163SX
STELLOX1001173SX
STELLOX1001364SX
CITROËN145099
CITROËN145505
CITROËN/PEUGEOT145505*
PEUGEOT145599
CITROËN152518
CITROËN152560
CITROËN/PEUGEOT152560*
CITROËN152595
CITROËN1525KJ
CITROËN1525Q4
CITROËN1525VA
PEUGEOT1610077980
BMW16141180109*
BMW16141180233*
BMW16141181075*
CITROËN219730109901
MAGNETI MARELLI219900000014
MAGNETI MARELLI219900000015
MAPCO22305
METZGER AUTOTEILE2250054
GENERAL MOTORS25115155
GENERAL MOTORS25115224
GENERAL MOTORS25115254
GENERAL MOTORS25115260
GENERAL MOTORS25115428
GENERAL MOTORS25115429
GENERAL MOTORS25115466
GENERAL MOTORS25115467
GENERAL MOTORS25115689
GENERAL MOTORS25115767
GENERAL MOTORS25115768
GENERAL MOTORS25115769
GENERAL MOTORS25115978
GENERAL MOTORS25115979
GENERAL MOTORS25116053
GENERAL MOTORS25116156
GENERAL MOTORS25116161
GENERAL MOTORS25116162
GENERAL MOTORS25116163
GENERAL MOTORS25116167
GENERAL MOTORS25116168
GENERAL MOTORS25116296
GENERAL MOTORS25116458
VOLVO35077361
HONDA36531-R1A-A01
HONDA36531-R60-U01
HONDA36531-RNA-003
HONDA36531-RNA-A01
HONDA36531-RNA-J01
HONDA36531-RNE-A01
HONDA36531-RNE-A02
HONDA36531-RSH-E01
INTERMOTOR38834
FIAT46402826
LANCIA46405785
FIAT46475719
ALFA ROMEO46475719*
FIAT46523407*
LANCIA46739809*
FIAT46794445
FIAT46794445*
MAGNETI MARELLI519700000163
KAGER520020
KAGER520032
KAGER520174
KAGER520185
GENERAL MOTORS6442643
GENERAL MOTORS6443008
GENERAL MOTORS6443037
GENERAL MOTORS6443271
GENERAL MOTORS6443306
GENERAL MOTORS6443308
FSO6443327
GENERAL MOTORS6443333
FSO6443601
FSO6443649
GENERAL MOTORS6448296
GENERAL MOTORS6472143
GENERAL MOTORS6472148
GENERAL MOTORS6472229
GENERAL MOTORS6472322
GENERAL MOTORS6472373
GENERAL MOTORS6472375
GENERAL MOTORS6472393
GENERAL MOTORS6472451
GENERAL MOTORS6472489
GENERAL MOTORS6472490
GENERAL MOTORS6472524
GENERAL MOTORS6472527
GENERAL MOTORS6472541
GENERAL MOTORS6472987
GENERAL MOTORS6472998
GENERAL MOTORS6472999
FORD6772058*
FORD6978840*
PIERBURG700468080
PIERBURG700468090
SIDAT70173
FISPA70400
FISPA70416
SIDAT72002
FISPA72106
HOFFER7506359
HOFFER7506380
HOFFER7506478
HOFFER7506479
HOFFER7506987
MEAT & DORIA76359
MEAT & DORIA76380
MEAT & DORIA76478
MEAT & DORIA76479
MEAT & DORIA76987
ERA770087
ERA770121
ERA775006
RENAULT8200027963*
RENAULT8200057324*
RENAULT8200058354*
RENAULT8200112805*
RENAULT8200159254
RENAULT8200159254*
FORD89FB9H307CA*
FORD89FB9H307CB*
FORD91AB9H307
FORD92FB9H307BH*
CITROËN/PEUGEOT96102709
CITROËN/PEUGEOT96170645
CITROËN96174897
CITROËN/PEUGEOT9617489780
CITROËN9617489980
PEUGEOT9625452280
PEUGEOT96319440
CITROËN/PEUGEOT9631944080
DAEWOO96350078
DAEWOO96494976
CITROËN9680352880
CITROËN/PEUGEOT9900063000
AIRTEXE10232
AIRTEXE10252M
AIRTEXE10253M
AIRTEXE10779M
AIRTEXE3240
BBTEFP1808
INTERMOTOREFP249
LUCAS ELECTRICALFDB1336
DELPHIFE1013912B1
DELPHIFE2002312B1
DELPHIFG090412B1
INTERMOTORFP2051
INTERMOTORLFP009
PATRONPFP026
PATRONPFP072
PATRONPFP080
PATRONPFP268
PATRONPFP272
LAND ROVERPRC7196*
LAND ROVERPRC8318*
LAND ROVERPRC9409*
ALFA ROMEOTTP359
ALFA ROMEOTTP540
VEMOV42090009
FORDV90FB9H307AD*
FORDV90FB9H307AE*
ROVERWFX10038(ASSY)
ROVERWFX100860(ASSY)
APPLICATION
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.4 16V
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.8 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.9 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V
FIATFIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC)
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V
FORDFORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.8
FORDFORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) 1.8
FORDFORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.8
FORD USAFORD USA AEROSTAR 3.0 i V6
FORD USAFORD USA AEROSTAR 4.0 i V6 4WD
FSOFSO POLONEZ III 1.6 i
HONDAHONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1)
HONDAHONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1)
HONDAHONDA CIVIC IX Sedan (FB) 1.8 (FB2)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2)
HONDAHONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.6 (FD6)
HONDAHONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1)
HONDAHONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2)
HONDAHONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1)
HONDAHONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6)
HONDAHONDA FR-V (BE) 1.8 (BE1)
JEEPJEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x4
JEEPJEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i
JEEPJEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i
JEEPJEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.5
JEEPJEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.0
LANCIALANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A)
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4)
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...
RENAULTRENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)
RENAULTRENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)
RENAULTRENAULT TWINGO I Furgon/hatchback (S06_) 1.2 (S066, S068)
0