PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG10005
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G10005

Nazwa: Pompa paliwa

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Pompa

Uzycie: Paliwo

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: w zbiorniku paliwa

Średnica [mm]: 36

Ciężar [kg]: 0,32

Średnica 1 [mm]: 6

Średnica 2 [mm]: 10

Ciśnienie robocze [bar]: 3

Tryb pracy: elektryczny

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 2/1

Wydatek [l/h]: 90

Długość 1 [mm]: 65

Długość 2 [mm]: 175

System wtrysku paliwa: Wtrysk wielopunktowy (MPI)

Artykuł uzupełniający 2: z filtrem

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
PEUGEOT00001525H8
SKV02SKV207
BOSCH0986580175
BOSCH0986580310
STELLOX1001175SX
STELLOX1001384SX
STELLOX1001560SX
MEYLE11140340000
HITACHI133301
HITACHI133319
CITROËN/PEUGEOT152546
CITROËN152546*
CITROËN/PEUGEOT152552
CITROËN/PEUGEOT152552*
CITROËN152560
CITROËN/PEUGEOT152560*
CITROËN/PEUGEOT152575
PEUGEOT152575*
CITROËN/PEUGEOT152581
PEUGEOT152594
CITROËN/PEUGEOT152594*
CITROËN/PEUGEOT1525AR
CITROËN1525H8
PEUGEOT1610077980
MAGNETI MARELLI219900000091
MAGNETI MARELLI219900000092
MAPCO22325
METZGER AUTOTEILE2250030
METZGER AUTOTEILE2250044
FORD30611490
VOLVO30864216
VOLVO30864216*
MEYLE40140340000
MAXGEAR430009
MAXGEAR430072
KLAXCAR FRANCE44008Z
KLAXCAR FRANCE44013Z
FIAT46411679
ALFA ROMEO46432168
LANCIA46443198
ALFA ROMEO46537626
ALFA ROMEO46739039
ALFA ROMEO46767419
MAGNETI MARELLI519730689900
KAGER520006
KAGER520008
KAGER520076
KAGER520147
RENAULT6025304882
RENAULT6025304882*
RENAULT6025315873
RENAULT6025315873*
SIDAT70014
FISPA70017
PIERBURG700468140
PIAGGIO70046815
PIERBURG700468150
SIDAT70446
FISPA72019
SIDAT72022
SIDAT72030
SIDAT72035
HOFFER7506101
HOFFER7506297
HOFFER7506298
HOFFER7506456
HOFFER7506469
HOFFER7506483
HOFFER7506484
MEAT & DORIA76101
LANCIA7621261
MEAT & DORIA76297
MEAT & DORIA76298
MEAT & DORIA76456
MEAT & DORIA76469
MEAT & DORIA76483
MEAT & DORIA76484
ERA770016
ERA770019
ERA770097
ERA775050
ERA775062
ERA775104
FIAT7760923
PEUGEOT96188908
CITROËN9618890880
PEUGEOT96254762
PEUGEOT9625476280
PEUGEOT96332946
CITROËN9633294680
BSGBSG70830003
AIRTEXE10204M
AIRTEXE10205M
AIRTEXE10220
AIRTEXE10221
BBTEFP1501
BBTEFP1506
ROVERERJ197
WALBROERJ241
WALBROERJ246
WALBROERJ286
LUCAS ELECTRICALFDB1081
LUCAS ELECTRICALFDB1096
LUCAS ELECTRICALFDB1160
DELPHIFE044612B1
DELPHIFE1003812B1
DELPHIFE1003912B1
JOHNSKSP5726001
PATRONPFP114
VEMOV24090028
VEMOV42090004
ROVERWFX100631
ROVERWFX100631*
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.4 i bivalent (MBKFW)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 bivalent
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 i bivalent (MFKFW)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 16V (MFNFU)
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V
CITROËNCITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO LANOS (KLAT) 1.3
DAEWOODAEWOO LANOS (KLAT) 1.5
DAEWOODAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO LANOS Sedan (KLAT) 1.5
DAEWOODAEWOO LANOS Sedan (KLAT) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 2.0 16V
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.0
FIATFIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.6 16V
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V
FIATFIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V (178DXD1A)
FIATFIAT PANDA (141_) 1100
FIATFIAT PANDA (141_) 1100 4x4
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)
FIATFIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 16V
FIATFIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.2
MGMG ZR 105
MGMG ZR 120
MGMG ZR 160
MGMG ZS 120
MGMG ZS 180
MGMG ZS Hatchback 120
MGMG ZS Hatchback 180
PEUGEOTPEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR)
PEUGEOTPEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 i
PEUGEOTPEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo
PEUGEOTPEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V
PEUGEOTPEUGEOT 406 coupe (8C) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 406 coupe (8C) 3.0 V6 24V
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4 CNG
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 211
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 214 i
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 214 Si
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 216 Si
ROVERROVER 200 II Hatchback (RF) 218 K Vi
ROVERROVER 200 II kabriolet (XW) 216 1.6i 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.4 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.4 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.6 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.8 16V
ROVERROVER 25 I Hatchback (RF) 1.8 16V
ROVERROVER 400 II Hatchback (RT) 414 Si
ROVERROVER 400 II Hatchback (RT) 416 Si
ROVERROVER 400 II Hatchback (RT) 420 Si Lux
ROVERROVER 400 II (RT) 414 Si
ROVERROVER 400 II (RT) 420 Si Lux
ROVERROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i
ROVERROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 1.4
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 1.6
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 1.8
ROVERROVER 45 I Hatchback (RT) 2.0 V6
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 1.4
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 1.6
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 1.8
ROVERROVER 45 I Sedan (RT) 2.0 V6
ROVERROVER COUPE 1.6 16 V
ROVERROVER COUPE 1.8 16 V
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 i
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.6
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0
0