PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG10003
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G10003

Nazwa: Pompa paliwa

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Pompa

Uzycie: Paliwo

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: w zbiorniku paliwa

Średnica [mm]: 36

Ciężar [kg]: 0,35

Średnica 1 [mm]: 8

Średnica 2 [mm]: 22

Ciśnienie robocze [bar]: 1,5

Tryb pracy: elektryczny

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1/1

Wydatek [l/h]: 100

Długość 1 [mm]: 64

Długość 2 [mm]: 138

System wtrysku paliwa: Wtrysk jednopunktowy (SPI)

Artykuł uzupełniający 2: z filtrem

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
CITROËN/PEUGEOT0000145504
SKV02SKV206
BOSCH0580305006
BOSCH0580305007
BOSCH0986580170
BOSCH0986580202
BOSCH0986580350
STELLOX1001195SX
STELLOX1001354SX
ENERGY123456789
CITROËN142504
CITROËN145098
CITROËN/PEUGEOT145504
PEUGEOT145504*
PEUGEOT145507
CITROËN/PEUGEOT145508
CITROËN/PEUGEOT145545
CITROËN145545*
CITROËN1474891080
CITROËN/PEUGEOT152504
CITROËN/PEUGEOT152506
PEUGEOT152506*
CITROËN/PEUGEOT152539
CITROËN152539*
PEUGEOT152545
CITROËN152551
MAGNETI MARELLI215240001300
MAGNETI MARELLI217736883000
MAGNETI MARELLI219730109902
MAPCO22314
GENERAL MOTORS25116977
INTERMOTOR38800
INTERMOTOR38830
FIAT46411679
LANCIA46427989
FIAT46437473
FIAT46473394
LANCIA46473394*
LANCIA46473397
FIAT46518013*
FIAT46537626
FIAT466432168
FIAT46739039
KAGER520013
ALFA ROMEO5257916
FIAT5421306
SIDAT70001
PIERBURG700468240
PIERBURG702550210
PIERBURG702700920
FISPA72024
SIDAT72225
FISPA72501
FISPA73046
FISPA73047
HOFFER7506198
HOFFER7506199
HOFFER7506296
HOFFER7506489
HOFFER7506516
HOFFER7506926
FIAT7611261
MEAT & DORIA76198
MEAT & DORIA76199
FIAT7621261
MEAT & DORIA76296
MEAT & DORIA76489
MEAT & DORIA76516
MEAT & DORIA76926
ERA770010
RENAULT7700427700
RENAULT7700820286
RENAULT7700820287
RENAULT7700827640
RENAULT7700829316
RENAULT7700829316C
ALFA ROMEO7747117
FIAT7747117*
ERA775019
FIAT7752900*
ERA775361
FIAT7760923
FIAT7779451
FIAT7779455
FIAT7790855
JEEP83502751
CHRYSLER83502752
CHRYSLER83502994
JEEP83502995
CHRYSLER8933000891
JEEP8933001020
JEEP8983502778
JEEP8983502779
PEUGEOT90297154
CITROËN9610345280
CITROËN96138406
CITROËN/PEUGEOT96182649
CITROËN9621291080
PEUGEOT9622348580
CITROËN9900062000
FIATAEF091
ROVERAOA113
WALBROAOU202
AIRTEXE10228
AIRTEXE10267M
AIRTEXE10707M
BBTEFP1502
INTERMOTOREFP239
INTERMOTOREFP248
ROVEREOA112
CITROËNESS273
LANCIAESS382
FORDF0AZ9H307A
FORDF0AZ9H307C
FORDF13Z9H307A
FORDF1DZ9H307A
FORDF1DZ9H307B
FORDF2AZ9H307A
FORDF2AZ9H307B
FORDF2SZ9H307A
FORDF2SZ9H307B
FORDF30Y9H307A
LUCAS ELECTRICALFDB713
DELPHIFE047012B1
DELPHIFE1004412B1
DELPHIFE1018212B1
INTERMOTORFP2001
INTERMOTORFP2043
ZAMIENNIKjakkontrol
JOHNSKSP3017001
INTERMOTORLFP001
INTERMOTORLFP008
LANCIAMSS070
PATRONPFP099
VEMOV24090003
VEMOV42090017
VEMOV46090002
ROVERWFX100590
APPLICATION
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 10
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 10
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.4
CITROËNCITROËN ZX (N2) 1.1
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.6 i
CITROËNCITROËN ZX Break (N2) 1.4 i
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX
CITROËNCITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X
CITROËNCITROËN JUMPY I (U6U_) 1.6
CITROËNCITROËN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i
CITROËNCITROËN C15 Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (VD_) 1.4 i
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA)
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14 4x4
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 14
CITROËNCITROËN AX (ZA-_) 11
FIATFIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)
FIATFIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)
FIATFIAT SCUDO Furgon (220_) 1.6
FIATFIAT SCUDO Autobus (220_) 1.6
FIATFIAT PUNTO Van (176_) 1.1
FIATFIAT PANDA (141_) 1000 i.e. Cat
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC)
FIATFIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB)
FIATFIAT PANDA (141_) 1100
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AA)
LANCIALANCIA PRISMA (831_) 1.6 i.e. Super (831AB)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.1 (840AE)
LANCIALANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A)
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 605 (6B) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT (224_) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 205 II (20A/C) 1.0
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 205 I kabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.1
PEUGEOTPEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0
RENAULTRENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)
RENAULTRENAULT CLIO I Furgon/hatchback (S57_) 1.2
0