PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoG10001
TypeMulti-fuel pump
Params

Indeks: G10001

Nazwa: Pompa paliwa

Grupa: Układ zasilania paliwem

Opis: Pompa

Uzycie: Paliwo

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: w zbiorniku paliwa

Średnica [mm]: 37

Ciężar [kg]: 0,35

Średnica 1 [mm]: 8

Średnica 2 [mm]: 19

Ciśnienie robocze [bar]: 3,5

Tryb pracy: elektryczny

Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1/1

Wydatek [l/h]: 90

Długość 1 [mm]: 82

Długość 2 [mm]: 128

System wtrysku paliwa: Wtrysk wielopunktowy (MPI)

Artykuł uzupełniający 2: z filtrem

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
FIAT46402826*
BBTEFP1306
FIAT779449*
FIAT779449
ERA770124
MEAT & DORIA76382
HOFFER7506382
FISPA70479
CHEVROLET55566650
TEC.55115555
SKV02SKV212
ALFA ROMEO46402826
VOLVO35311653
GENERAL MOTORS25163464
GENERAL MOTORS25163328
GENERAL MOTORS25117454
TECDOC.0021234567
ENERGY11122233
SKV02SKV213
SKV02SKV212 02SKV213
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2)
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET ORLANDO (J309) 1.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET ORLANDO (J309) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
FIATFIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)
FIATFIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)
FIATFIAT TIPO (160_) 2.0 16V (160.AV)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED)
FIATFIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.
FIATFIAT TIPO (160_) 1.6 i.e.
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. (159.AP)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AZ)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AM)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY)
FIATFIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP)
FIATFIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AJ)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)
LANCIALANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ)
LANCIALANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB)
LANCIALANCIA DELTA I (831_) 1.6 GT i.e. (831AB.010)
LANCIALANCIA DELTA I (831_) 1.6 GT i.e. (831AB.016)
LANCIALANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA)
LAND ROVERLAND ROVER RANGE ROVER I 4.3 Vogue LSE 4x4
LAND ROVERLAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 4x4
LAND ROVERLAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4
LAND ROVERLAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4
LAND ROVERLAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Cat 4x4
OPELOPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)
OPELOPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6)
ROVERROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS)
ROVERROVER 800 (XS) 820e
ROVERROVER 800 (XS) 820 SI (XS)
ROVERROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)
ROVERROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 827 Vitesse/SLI
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 820 SI (XS)
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 820 i/Si (XS)
ROVERROVER 800 Hatchback (XS) 820 I/SI (XS)
ROVERROVER 800 coupe 825 Si (RS)
0