PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0049
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0049

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,26

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 6

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OPEL04416861
KRAFTVOLL GERMANY05060044
SKV07SKV136
METZGER AUTOTEILE0890293
EPS1.991.364
FACET10.1364
MTR12161808
SUZUKI1380084A50000
AUTOMEGA140002610
OSSCA15393
NISSAN1658000Q0A
INTERMOTOR19752
INTERMOTOR19752-M
MAGNETI MARELLI213719771019
NISSAN22680JD50A
INTFRADIS2623V
BREMI30247
EFI AUTOMOTIVE305022
FARE-CO31217
WE PARTS330870247
WE PARTS330870482
MAGNETI MARELLI359003411040
MAGNETI MARELLI359003411810
VALEO366281
FISPA38.810
FISPA38.810A2
RIDEX3926A0097
STORM QUALITY PARTS399052
MOTORAD3MF528
PROFIT4003-0027
OPEL4416861
FEBI BILSTEIN45787
Metalcaucho47964
KW491 364
Auto Elect50820010
MAXGEAR51-0125
KLAXCAR FRANCE51032z
Frankberg5481FB0016487
ERA558167
ERA558167A
VDO/CONTINENTAL5WK97008Z
SWAG60 94 5787
STELLOX61-06536-SX
FAE69017
PIERBURG7.07759.42.0
TOPRAN701 685
ASAM AUTOMOTIVE73616
HOFFER7516189
HOFFER7516189E
CAUTEX770061
REAL80473800BN
REAL80473800OE
RENAULT8200280060
MEAT & DORIA86189
MEAT & DORIA86189E
TRISCAN8812 24012
HELLA8ET 009 142-131
GEBE9 5068 1
NTK93605
GENERAL MOTORS93856812
VDO-APACA2C6250841866
BLUE PRINTADN174214
Alfa e-PartsAF07864
DELPHIAF10367-12B1
WAGNERAFS00061
FLAMARAMF910017HQ
FLAMARAMF910017RN
ACI-AVESAAMMA-739
BBTAMS1516
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1050
AUTOTEAMC8810
AUTOTEAMC8810A2
CASCOCAM71008AS
CASCOCAM71008GS
CSV electronic partsCSM6810
RECOFICIALCSM6810C
D697008
ELTA AUTOMOTIVEEE4000
ENGITECHENT300004
NTYEPP-RE-001
ENERGYEPP0049
MDREPS-1991 364
Einparts AutomotiveEPS2655
LUCASFDM998
DIPASPORTFLOW238HLLN
FASTFT60626
GAUSSGH5354
RENAULTH8200300002
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5681008
AUTLOGLM1146
LEMARKLMF198
MOTAQUIPLVMA372
MOBILETRONMA-B191
OPEN PARTSMAF1029.00
WAIMAF20206T
MEHA AUTOMOTIVEMEM000074
PalidiumN975-60
NAPANSS4002
PLYOMP770061
QUINTON HAZELLQM819
BOGAPR6110101
SANDOSAM71008.0
SANDOSAM71008.1
SRLineSE02-0151
StarkSKAS-0150100
STCT447964
VEMOV46-72-0121
WILMINK GROUPWG1014220
WILMINK GROUPWG1032006
WILMINK GROUPWG1032960
WILMINK GROUPWG1430969
WILMINK GROUPWG1442309
WILMINK GROUPWG1807706
WILMINK GROUPWG1899082
WILMINK GROUPWG1924930
WILMINK GROUPWG1977496
WILMINK GROUPWG2101586
WILMINK GROUPWG2205998
WILMINK GROUPWG2221974
WILMINK GROUPWG2516466
WILMINK GROUPWG2590604
XEVOXAM4003
APPLICATION
NISSANNISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi
NISSANNISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi
NISSANNISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi Napęd na wszystkie koła
NISSANNISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi
NISSANNISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 CDTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 CDTI (FD)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07)
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi (EL0R, EL0V)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 145 (JL0J)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi 145 (FL0J)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi (FL0R, FL0V)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 145 (EL0J)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 105 (KW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD02, JD11, JD12, JD1W)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD0Y, JD11, JD1W, JD1Y)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi (FD01, FD02, FD21, FD22, FD31, FD32, FD3Y, FD71,...
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi (FD01, FD0Y, FD21, FD2Y, FD31, FD71, FD7Y, FD81,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi (ED01, ED02, ED41, ED42, ED81, ED82, ED91, ED92,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi (ED01, ED0Y, ED41, ED4Y, ED81, ED8Y, ED91, ED9Y,...
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E)
0