PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0045
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0045

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,25

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 4

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
KRAFTVOLL GERMANY05060086
SKV07SKV135
METZGER AUTOTEILE0891099
EPS1.991.303
FACET10.1303
MTR12171359
FORD1232944
FORD1303898
OSSCA15401
PEUGEOT1920GN
4U Autoparts20845LR
MAGNETI MARELLI213719783019
WALKER PRODUCTS245-1452
INTFRADIS2606V
BREMI30057
EFI AUTOMOTIVE305084
WE PARTS330870204
WE PARTS330870479
MAGNETI MARELLI359003411850
FEBI BILSTEIN37233
FISPA38.678
FISPA38.678A2
RIDEX3926A0039
STORM QUALITY PARTS399040
MOTORAD3MF517
JP GROUP4193900500
KW491 303
KLAXCAR FRANCE51041z
Frankberg5481FB0016444
ERA558064
ERA558266
ERA558266A
VDO/CONTINENTAL5WK97001Z
SWAG62 93 7233
PIERBURG7.07759.55.0
PIERBURG7.22184.22.0
HERTH+BUSS ELPARTS70640409
TOPRAN723 910
ASAM AUTOMOTIVE73650
HOFFER7516149
HOFFER7516149E
REAL80482100BN
REAL80482100OE
MEAT & DORIA86149
MEAT & DORIA86149E
VOLVO8670093
KAWE8812 28300
HELLA8ET 009 142-421
GEBE9 5139 1
NTK90069
PEUGEOT9645948780
DELPHIA10500-12B1
Alfa e-PartsAF09588
DELPHIAF10500-12B1
WAGNERAFS00054
FLAMARAMF210007CP
FLAMARAMF210007HQ
ACI-AVESAAMMA-749
BBTAMS1508
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1267
AUTOTEAMC8678
AUTOTEAMC8678A2
CASCOCAM70001AS
CASCOCAM70001GS
CSV electronic partsCSM6678
CSV electronic partsCSM6678C
D297001
D297004
BOGAPE6110100
ELTA AUTOMOTIVEEE4140
NTYEPP-CT-010
ENERGYEPP0045
MDREPS-1991 303
DIPASPORTFLOW273VDON
GHGH-723767
AUTLOGLM1142
MOBILETRONMA-B174
OPEN PARTSMAF1095.00
MEHA AUTOMOTIVEMEM000064
NAPANSS4015
NAPANSS4019
BOGAPP6110101
PATRONPFA10141
SANDOSAM70001.0
SANDOSAM70001.1
SRLineSE02-0143
StarkSKAS-0150038
VEMOV22-72-0035
WILMINK GROUPWG1014180
WILMINK GROUPWG1014182
WILMINK GROUPWG1026688
WILMINK GROUPWG1032910
WILMINK GROUPWG1441013
WILMINK GROUPWG1495151
WILMINK GROUPWG1495352
WILMINK GROUPWG1498088
WILMINK GROUPWG1899051
WILMINK GROUPWG2167351
WILMINK GROUPWG2200493
WILMINK GROUPWG2206016
XEVOXAM4175
APPLICATION
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C4 I Furgon/hatchback (LR_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 150
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 160
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C5 II Break (RE_) 2.0 HDi (RERHRH)
CITROËNCITROËN C5 II (RC_) 2.0 HDi (RCRHRH)
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.7 HDi
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 (RDRHF8, RDRHFA, RDRHA8, RDRHAJ)
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi (RDRHD8, RDRHDJ, RDRHR8, RDRHRJ)
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.7 HDi (RDUHZJ)
CITROËNCITROËN C6 (TD_) 2.7 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,...
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11)
PEUGEOTPEUGEOT 3008 I Nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ)
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I Furgon/kombi (4E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ)
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 2.7 HDi (6DUHZJ, 6DUHZF)
PEUGEOTPEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.7 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.7 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
PEUGEOTPEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.7 HDi 24V
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 140
VOLVOVOLVO C30 (533) 2.0 D
VOLVOVOLVO S40 II (544) 2.0 D
VOLVOVOLVO V50 (545) 2.0 D
0