PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0043
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0043

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,27

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 6

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
AUTOTEAMC8759
DIPASPORTFLOW201HLLN
DIPASPORTFLOW201DPSN
ENERGYEPP0043
D69609
CSV electronic partsCSM6759C
RECOFICIALCSM6759
CASCOCAM71007GS
CASCOCAM71007AS
AUTOTEAMC8759A2
DIPASPORTFLOW201VDON
BOL-199019
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1019
BBTAMS717
FLAMARAMF810017RN
FLAMARAMF810017HQ
WAGNERAFS00098
GENERAL MOTORS9201701
GEBE9 5090 1
ZEKKERTSE-1127
WILMINK GROUPWG2590629
WILMINK GROUPWG2317967
WILMINK GROUPWG2172994
WILMINK GROUPWG1032937
WILMINK GROUPWG1014120
VEMOV40-72-0451-1
TECDRIVETDSLDM031
SRLineSE02-0124
HELLA8ET 009 142-651
SANDOSAM71007.1
SANDOSAM71007.0
BOGAPR6110110
NAPANSS4013
NAPANSS4007
OPEN PARTSMAF1089.00
AUTLOGLM1118
GHGH-723967
INTFRADIS2624V
FISPA38.759A2
FISPA38.759
VALEO366970
MAGNETI MARELLI359003411730
WE PARTS330870566
WE PARTS330870124
EFI AUTOMOTIVE305134
BREMI30035
JP GROUP4393900700
MAGNETI MARELLI213719759019
STORM QUALITY PARTS199019
KRAFT AUTOMOTIVE1845020
NISSAN1658000QAA
ABAKUS120-08-084
OPEL09201701
SKV07SKV121
KRAFTVOLL GERMANY05060037
HOFFER7516078
MEAT & DORIA86078E
MEAT & DORIA86078
RENAULT8200235277
REAL80473700OE
REAL80473700BN
RENAULT7700314669
NISSAN7700314057
HOFFER7516078E
OPEL04506158
ASAM AUTOMOTIVE73627
PIERBURG7.07759.64.0
DT Spare Parts6.25110
VDO/CONTINENTAL5WK9609Z
Frankberg5481FB0016501
KLAXCAR FRANCE51008z
MAXGEAR51-0124
OPEL4506158
APPLICATION
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 DTi (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTi (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.2 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 1.9 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dCi 80 (JD0P, JD1P)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD02, JD11, JD12, JD1W)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dTI (FD0L)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi 120 (FD0M, FD0U, FD0W, FD2M, FD2W, FD3M, FD3U,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 (ED0G, ED0N, HD0G, HD0N, HD1G, HD1N, UD0G,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,...
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H)
RENAULTRENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E)
RENAULTRENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K)
RENAULTRENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U)
RENAULTRENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G)
RENAULTRENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07)
RENAULTRENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG13)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
0