PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0040
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0040

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,26

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 280 218 031
BOSCH0 280 218 410
BOSCH0 986 280 230
MASTER-SPORT GERMANY020-S-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY022-K-PCS-MS
KRAFTVOLL GERMANY05060031
OSSCA07652
SKV07SKV048
OPEL0836584
METZGER AUTOTEILE0891044
OPEL09193149
OPEL09227760
EPS1.991.038
FACET10.1038
FEBI BILSTEIN104592
hajus Autoteile1151003
hajus Autoteile1151267
hajus Autoteile1151345
ABAKUS120-08-078
ABAKUS120-08-079
JP GROUP1293900300
JP GROUP1293900700
ASTEMO138979
AUTOMEGA140023510
KRAFT AUTOMOTIVE1841520
KRAFT AUTOMOTIVE1841620
INTERMOTOR19708-M
INTERMOTOR19817-M
INTERMOTOR19835-M
TOPRAN206 939
MAGNETI MARELLI213719626010
MAGNETI MARELLI213719626019
MAGNETI MARELLI213719714010
WALKER PRODUCTS245-1230
WALKER PRODUCTS245-1321
WALKER PRODUCTS245-2111
ASTEMO2508979
VALEO253704
MAGNETI MARELLI259003451400
INTFRADIS2650V
28099
BREMI30011
EFI AUTOMOTIVE305145
WE PARTS330870075
WE PARTS330870548
MAGNETI MARELLI359000600520
VALEO368635
SIDAT38.744
SIDAT38.744A2
RIDEX3926A0005
RIDEX3926A0032
SWAG40 10 4592
MAPCO42702/1
MAPCO42709
KW491 038
Auto Elect50790010
MAXGEAR51-0055
HART510 564
KLAXCAR FRANCE51003z
KLAXCAR FRANCE51016z
Autostar Germany526017
WXQP530015
AIC54114
Frankberg5481FB0016594
ERA558065
ERA558065A
STELLOX61-06019-SX
STELLOX61-06021-SX
STELLOX61-06041-SX
PIERBURG7.22701.10.0
HERTH+BUSS ELPARTS70640140
ASAM AUTOMOTIVE73618
ASAM AUTOMOTIVE73629
HOFFER7516046
HOFFER7516046E
REAL8028120NBN
REAL8028120NOE
REAL80481500BN
REAL80481500OE
OPEL836584
MEAT & DORIA86046
MEAT & DORIA86046E
TRISCAN8812 24002
HELLA8ET 009 142-731
GEBE9 5043 1
OPEL9193149
SASIC9226023
OPEL9227760
NTK93006
NTK97257
Alfa e-PartsAF09530
DELPHIAF10270-12B1
WAGNERAFS00057
FLAMARAMF610077GM
FLAMARAMF610077HQ
ACI-AVESAAMMA-796
BBTAMS706
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1007
BSGBSG 65-837-006
AUTOTEAMC8744
AUTOTEAMC8744A2
CASCOCAM77005AS
CASCOCAM77005GS
CSV electronic partsCSM6744
CSV electronic partsCSM6744C
RECOFICIALCSM6853
CASCOCSN77N02AS
CASCOCSN77N02GS
D51031
ELTA AUTOMOTIVEEE4039
NTYEPP-PL-003
ENERGYEPP0040
MDREPS-1991 038
LUCASFDM5038
LUCASFDM847
DIPASPORTFLOW037DPSN
GHGH-723602
AUTLOGLM1030
AUTLOGLM1196
LEMARKLMF238
LEMARKLMF275
LEMARKLMF363
JOHNSLMM 55 56-095
MOTAQUIPLVMA314
MOTAQUIPLVMA324
MOBILETRONMA-G006
WAIMAF10270T
OPEN PARTSMAF1107.00
MEHA AUTOMOTIVEMEM000050
NAPANSS4013
NAPANSS4048
NPSO560L01
PATRONPFA10019
QUINTON HAZELLQM1114
QUINTON HAZELLQM705
QUINTON HAZELLQM714
QUINTON HAZELLQM738
SANDOSAM77005.0
SANDOSAM77005.1
ZEKKERTSE-1125
SRLineSE02-0046
StarkSKAS-0150004
StarkSKAS-0150031
FLAMARSNF310N77GM
FLAMARSNF310N77HQ
SANDOSSN77N02.0
SANDOSSN77N02.1
TECDRIVETDSLDM010
TECDRIVETDSLDM026
VEMOV40-72-0404
VEMOV40-72-0417-1
MOTAQUIPVMA106
ZZVFWEKR0513
WILMINK GROUPWG1014090
WILMINK GROUPWG1014189
WILMINK GROUPWG1026829
WILMINK GROUPWG1026830
WILMINK GROUPWG1153987
WILMINK GROUPWG1495152
WILMINK GROUPWG1495187
WILMINK GROUPWG1495188
WILMINK GROUPWG1498095
WILMINK GROUPWG1498117
WILMINK GROUPWG1498118
WILMINK GROUPWG1791626
WILMINK GROUPWG1897396
WILMINK GROUPWG2101570
WILMINK GROUPWG2227196
WILMINK GROUPWG2590603
XEVOXAM4033
ZentPartsZ152834
APPLICATION
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.0 12V (F68)
OPELOPEL AGILA A (H00) 1.2 16V (F68)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68)
0