PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0039
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0039

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,26

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
LUCASFDM725
QUINTON HAZELLQM1101
MEHA AUTOMOTIVEMEM000066
MOBILETRONMA-F065S
MOBILETRONMA-F065
MOTAQUIPLVMA383
MOTAQUIPLVMA314
MOTAQUIPLVMA247
LEMARKLMF363
LEMARKLMF256
AUTLOGLM1196
DIPASPORTFLOW057DPSN
QUINTON HAZELLQM705
LUCASFDM5038
BOGAPF6110106
MDREPS-1991 332
ELTA AUTOMOTIVEEE4097
CSV electronic partsCSM6936
CASCOCAM72012GS
CASCOCAM72012AS
AUTOTEAMC8936A2
BTAPBOE202-001
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1165
FLAMARAMF320027HQ
WILMINK GROUPWG1153977
XEVOXAM4122
WILMINK GROUPWG2590705
WILMINK GROUPWG2101604
WILMINK GROUPWG2101592
WILMINK GROUPWG1938036
WILMINK GROUPWG1791654
WILMINK GROUPWG1756148
WILMINK GROUPWG1498132
WILMINK GROUPWG1495285
WILMINK GROUPWG1495251
WILMINK GROUPWG1268308
FLAMARAMF320027FV
WILMINK GROUPWG1026827
WILMINK GROUPWG1026826
WILMINK GROUPWG1014292
WILMINK GROUPWG1014268
MOTAQUIPVMA106
VEMOV25-72-1096-1
VEMOV25-72-1096
StarkSKAS-0150140
SANDOSAM72012.1
SANDOSAM72012.0
QUINTON HAZELLQM738
WALKER PRODUCTS245-1230
SIDAT38.936A2
FISPA38.936
VALEO368631
WE PARTS330870555
WE PARTS330870371
EFI AUTOMOTIVE305055
BREMI30350
VALEO253732
ASTEMO2508943
WALKER PRODUCTS245-2144
WALKER PRODUCTS245-2111
RIDEX3926A0134
OSSCA22558
INTERMOTOR19819-M
INTERMOTOR19708-M
INTERMOTOR19643
HITACHI138963
ASTEMO138943
HITACHI138363
FACET10.1332
EPS1.991.332
METZGER AUTOTEILE0890247
SKV07SKV063
MEAT & DORIA86340
WAGNERAFS00219
DELPHIAF10411-12B1
Alfa e-PartsAF09659
NTK95278
NTK93006
HELLA8ET 009 149-371
KAWE8812 10016
Professional Parts87432364
VOLVO8670263
VOLVO8670112
MEAT & DORIA86340E
BOSCH0 280 218 09G
REAL80423210OE
REAL80423210BN
HOFFER7516340E
HOFFER7516340
ASAM AUTOMOTIVE73629
PIERBURG7.07759.30.0
ERA558199A
ERA558199
Frankberg5481FB0016586
Autostar Germany526017
KW491 332
APPLICATION
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) T5 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 T
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.0 T
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.3
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 T
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO V70 II (285) T5
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD
VOLVOVOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) T-5
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T
VOLVOVOLVO C70 I kabriolet (873) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.0 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.0 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.3
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.3
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.3 T5 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.4 Turbo
VOLVOVOLVO S70 (874) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO S70 (874) T5
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
0