PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0036
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0036

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,32

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 280 218 032
BOSCH0 280 218 373
BOSCH0 986 280 210
MASTER-SPORT GERMANY014-K-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY014-S-PCS-MS
OSSCA01750
KRAFTVOLL GERMANY05060041
SKODA06A906461D
SEAT06A906461DX
SKV07SKV029
EPS1.991.439
FACET10.1439
TOPRAN110 579
hajus Autoteile1151022
JP GROUP1193901200
JP GROUP1193901600
ABAKUS120-08-071
HITACHI138370
HITACHI138970
AUTOMEGA140004410
KAMOKA18009
KAMOKA18060
KRAFT AUTOMOTIVE1840035
vika19060194801
INTERMOTOR19702-M
INTERMOTOR19805-M
STORM QUALITY PARTS199011
4U Autoparts20924VV
MAGNETI MARELLI213719614010
MAGNETI MARELLI213719614019
MAGNETI MARELLI213719635019
MAGNETI MARELLI213719699010
MAGNETI MARELLI213719715010
FEBI BILSTEIN22922
WALKER PRODUCTS245-1096
WALKER PRODUCTS245-1110
WALKER PRODUCTS245-1217
WALKER PRODUCTS245-2114
WALKER PRODUCTS245-2232
ASTEMO2508970
VALEO253721
FEBI BILSTEIN28587
SWAG30 92 8587
BREMI30339
EFI AUTOMOTIVE305129
SWAG32 92 2922
WE PARTS330870115
WE PARTS330870513
MAGNETI MARELLI359000600810
MAGNETI MARELLI359003411390
VALEO368625
FISPA38.670
SIDAT38.670A2
RIDEX3926A0009
RIDEX3926A0232
RIDEX3926A0291
STORM QUALITY PARTS399005
MOTORAD3MF580
MAPCO42806
KW491 439
MAXGEAR51-0079
AIC51244
Autostar Germany526017
Frankberg5481FB0016403
Frankberg5481FB0040415
ERA558091
ERA558091A
STELLOX61-06010-SX
PIERBURG7.22684.13.0
ASAM AUTOMOTIVE73629
HOFFER7516072
HOFFER7516072E
REAL80476510BN
REAL80476510OE
MEAT & DORIA86072
MEAT & DORIA86072E
TRISCAN8812 29023
HELLA8ET 009 149-031
GEBE9 5011 1
NTK91609
SASIC9226013
NTK96999
BOGAPA6110104
Alfa e-PartsAF09547
DELPHIAF10167-11B1
DELPHIAF10167-12B1
WAGNERAFS00049
FLAMARAMF620037HQ
FLAMARAMF620037VW
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1232
BAPMICBF0427370036
BTAPBVE202-014
AUTOTEAMC8670A2
CASCOCAM73015AS
CASCOCAM73015GS
CSV electronic partsCSM6670
CSV electronic partsCSM6670C
D81032
D81529
DYNAMATRIXDMAF1040
DYNAMATRIXDMAF1085
ELTA AUTOMOTIVEEE4099
NTYEPP-AU-019
ENERGYEPP0036
MDREPS-1991 439
LUCASFDM5033
LUCASFDM816
DIPASPORTFLOW127DPSN
GHGH-724707
AUTLOGLM1040
LEMARKLMF244
LEMARKLMF359
JOHNSLMM 13 09-006
MOTAQUIPLVMA357
MOBILETRONMA-B024
WAIMAF10167
PATRONPFA10011
QUINTON HAZELLQM1089
QUINTON HAZELLQM721
QUINTON HAZELLQM897
SANDOSAM73015.0
SANDOSAM73015.1
SRLineSE02-0047
StarkSKAS-0150008
StarkSKAS-0150236
7 SEVEN PARTSSV38AU019
TECDRIVETDSLDM1034
VEMOV10-72-1020
MOTAQUIPVMA104
WILMINK GROUPWG1014091
WILMINK GROUPWG1014114
WILMINK GROUPWG1026819
WILMINK GROUPWG1029146
WILMINK GROUPWG1054533
WILMINK GROUPWG1153969
WILMINK GROUPWG1495125
WILMINK GROUPWG1498050
WILMINK GROUPWG1498099
WILMINK GROUPWG1498111
WILMINK GROUPWG1791636
WILMINK GROUPWG1791643
WILMINK GROUPWG2445680
WILMINK GROUPWG2586912
WILMINK GROUPWG2590599
XEVOXAM4079
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T
0