PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0033
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0033

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,27

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 4

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 928 400 529
KRAFTVOLL GERMANY05060035
SKV07SKV100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.14.106
METZGER AUTOTEILE0891049
EPS1.991.005
FACET10.1005
hajus Autoteile1151277
MTR12191223
ASTEMO135097
BMW13627788744
JP GROUP1493900200
OSSCA15580
KAMOKA18055
INTERMOTOR19658
SWAG20 92 9476
4U Autoparts20822BW
MAGNETI MARELLI213719787019
WALKER PRODUCTS245-1437
ASTEMO2505097
MAGNETI MARELLI259003455300
INTFRADIS2704V
VDO/CONTINENTAL2803550160302
FEBI BILSTEIN29476
BREMI30043
EFI AUTOMOTIVE305152
WE PARTS330870196
WE PARTS330870517
MAGNETI MARELLI359003411190
MAGNETI MARELLI359003411870
VALEO366291
FISPA38.766
FISPA38.766A2
RIDEX3926A0063
MOTORAD3MF544
MAPCO42674
MAPCO42674/6
KW491 005
TOPRAN502 475
Auto Elect50730060
MAXGEAR51-0112
Autostar Germany5210358
Frankberg5481FB0016384
ERA558133
ERA558133A
STELLOX61-06078-SX
PIERBURG7.18221.05.0
HERTH+BUSS ELPARTS70640114
MEC-DIESEL720100
ASAM AUTOMOTIVE74161
HOFFER7516144
HOFFER7516144E
BMW7788744
REAL80494610BN
REAL80494610OE
MEAT & DORIA86144
MEAT & DORIA86144E
KAWE8812 11001
HELLA8ET 009 149-461
GEBE9 5094 1
NTK94586
ACI-AVESAACI-0928400529
Alfa e-PartsAF09586
DELPHIAF10303-12B1
DELPHIAF10303-18B1
WAGNERAFS00062
FLAMARAMF720057BM
FLAMARAMF720057HQ
BBTAMS915
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1008
BOGAPB6110115
BAPMICBACB12-940008
BSGBSG 15-837-004
AUTOTEAMC8766
AUTOTEAMC8766A2
CASCOCAM75016AS
CASCOCAM75016GS
RECOFICIALCSM6766
RECOFICIALCSM6766C
D11529
DYNAMATRIXDMAF1119
ELTA AUTOMOTIVEEE4032
NTYEPP-BM-002
ENERGYEPP0033
MDREPS-1991 005
LUCASFDM806
DIPASPORTFLOW120DLPN
DIPASPORTFLOW120DPSN
GHGH-721596
AUTLOGLM1124
LEMARKLMF138
JOHNSLMM 20 01-012
MOTAQUIPLVMA217
MOBILETRONMA-B130
OPEN PARTSMAF1024.00
WAIMAF10303T
MEHA AUTOMOTIVEMEM000048
The NewLineNS0958
PATRONPFA10127
QUINTON HAZELLQM800
QUINTON HAZELLQM881
SANDOSAM75016.0
SANDOSAM75016.1
SRLineSE02-0130
StarkSKAS-0150061
7 SEVEN PARTSSV38BM002
VEMOV20-72-0009
WILMINK GROUPWG1014177
WILMINK GROUPWG1026519
WILMINK GROUPWG1054385
WILMINK GROUPWG1439196
WILMINK GROUPWG1495225
WILMINK GROUPWG1498147
WILMINK GROUPWG1899047
WILMINK GROUPWG2157725
WILMINK GROUPWG2206005
WILMINK GROUPWG2484177
WILMINK GROUPWG2590605
XEVOXAM4029
ZentPartsZ152882
APPLICATION
BMWBMW 5 (E60) 530 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 d
BMWBMW 5 (E60) 530 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d xDrive
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 525 xd
BMWBMW 5 (E60) 525 d xDrive
BMWBMW 5 (E60) 525 d
BMWBMW 5 (E60) 520 d
BMWBMW X3 (E83) 2.0 d
BMWBMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d
BMWBMW X5 (E70) xDrive 30 d
BMWBMW X5 (E70) 3.0 d
BMWBMW X5 (E70) 3.0 3.0d
BMWBMW X5 (E53) 3.0 d
BMWBMW X5 (E53) 3.0 d
BMWBMW X3 (E83) 3.0 d
BMWBMW X3 (E83) 3.0 d
BMWBMW X3 (E83) 3.0 d
BMWBMW 5 (E60) 520 d
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 d
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 d
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d
BMWBMW 3 coupe (E92) 330 d
BMWBMW 3 (E90) 325 d
BMWBMW 3 (E90) 320 d
BMWBMW 3 (E90) 320 d
BMWBMW 3 (E90) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 330 xd
BMWBMW 3 (E46) 330 d
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 coupe (E92) 330 xd
BMWBMW 3 (E90) 330 d
BMWBMW 3 coupe (E92) 325 d
BMWBMW 3 coupe (E92) 325 d
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 Compact (E46) 320 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 td
BMWBMW 1 (E87) 120 d
BMWBMW 1 (E87) 120 d
BMWBMW 1 (E87) 120 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 330 xd
BMWBMW 3 Touring (E91) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 325 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E91) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 xd
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 d
BMWBMW 1 (E87) 118 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 330 d
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 325 d
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 325 d
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 (E90) 330 xd
BMWBMW 3 (E90) 330 d
0