PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0031
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0031

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,07

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
SKV07SKV103
METZGER AUTOTEILE0890295
OSSCA09282
EPS1.991.163
FACET10.1163
hajus Autoteile1151015
ABAKUS120-08-106
WXQP12124
MTR12167801
MTR12167806
ASTEMO135038
INTERMOTOR19869
MOTORAD1MF105
TOYOTA222040C020
TOYOTA222040D030
TOYOTA222040J010
TOYOTA2220422010
WALKER PRODUCTS245-1095
WALKER PRODUCTS245-1662
WALKER PRODUCTS245-2663
ASTEMO2505038
VDO/CONTINENTAL2803550128302
BREMI30093
EFI AUTOMOTIVE305096
FEBI BILSTEIN32052
VALEO366935
RIDEX3926A0019
JP GROUP4893900100
KW491 163
Auto Elect50620010
RED-LINE50TO013
Frankberg5481FB0016453
ERA558158
TOPRAN600 774
STELLOX61-06184-SX
FAE69033
PIERBURG7.28342.11.0
PIERBURG7.28342.24.0
ASAM AUTOMOTIVE73638
JPN75E2005
JPN75E2005-JPN
REAL8022590NBN
REAL8022590NOE
SWAG81 93 2052
TRISCAN8812 13101
HELLA8ET 009 142-901
GEBE9 5059 1
NTK90205
BLUE PRINTADT374202C
DELPHIAF10135-11B1
DELPHIAF10135-12B1
DELPHIAF10135-15B1
DELPHIAF10135-17B1
DELPHIAF10135-18B1
WAGNERAFS00017
ACI-AVESAAMMA-746
BBTAMS1701
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1030
CSV electronic partsCSM6669
RECOFICIALCSM6669C
CASCOCSN86N09AS
CASCOCSN86N09GS
DENSODMA-0108
DYNAMATRIXDMAF2100
KAVO PARTSEAS-9002
ELTA AUTOMOTIVEEE4019
NTYEPP-TY-000
ENERGYEPP0031
MDREPS-1991 163
LUCASFDM5054
DIPASPORTFLOWS077HLLN
GHGH-724811
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5682010
AUTLOGLM1074
LEMARKLMF327
MOTAQUIPLVMA459
MOBILETRONMA-T002S
WAIMAF10135
OPEN PARTSMAF1018.01
ASTEMO-MXMAF5038
MEHA AUTOMOTIVEMEM000055
NIPPARTSN5403000
PATRONPFA20016
QUINTON HAZELLQM732
ZEKKERTSE-1007
SRLineSE02-0090
StarkSKAS-0150018
FLAMARSNF020N68HQ
FLAMARSNF020N68TL
SANDOSSN86N09.0
SANDOSSN86N09.1
NPST560A03
BOGAPT6110106
TECDRIVETDSLDM1031
VEMOV70-72-0018
DENSO-AUVN197400-6030
WILMINK GROUPWG1027058
WILMINK GROUPWG1028896
WILMINK GROUPWG1054918
WILMINK GROUPWG1088674
WILMINK GROUPWG1495247
WILMINK GROUPWG1498038
WILMINK GROUPWG2223126
WILMINK GROUPWG2546549
WILMINK GROUPWG2590578
WILMINK GROUPWG2602113
XEVOXAM4017
APPLICATION
LEXUSLEXUS GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10, GWL10R)
LEXUSLEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_, JZS147R)
LEXUSLEXUS RX (_U3_) 400h (MHU38_, MHU38R)
LEXUSLEXUS RX (_U3_) 400h AWD (MHU38_, MHU38R)
LEXUSLEXUS RX (_U3_) 330 (MCU38_, MCU38R)
LEXUSLEXUS RX (_U3_) 330 AWD (MCU38)
LEXUSLEXUS LS (_F3_) 430 (UCF30)
LEXUSLEXUS LS (_F3_) 430 (UCF30)
LEXUSLEXUS IS I (_E1_) 300 (JCE10)
LEXUSLEXUS GS (_S19_) 450h (GRS191_, GWS191_, GRS191R, GWS191R)
LEXUSLEXUS GS (_S19_) 300 (GRS190_, GRS190R)
LEXUSLEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R)
LEXUSLEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R)
LEXUSLEXUS IS SportCross (_E1_) 300 (JCE10_, JCE10R)
TOYOTATOYOTA YARIS / VIOS Sedan (_P9_) 1.3 (NCP92_, NCP92R)
TOYOTATOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R)
TOYOTATOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20)
TOYOTATOYOTA RAV 4 II (_A2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W)
TOYOTATOYOTA PRIUS Sedan (_W1_) 1.5 Hybrid (NHW11)
TOYOTATOYOTA PRIUS Liftback (_W2_) 1.5 Hybrid (NHW20_, NHW20R)
TOYOTATOYOTA PREVIA II (_R3_) 2.4 (ACR30)
TOYOTATOYOTA MR2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30)
TOYOTATOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121)
TOYOTATOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125)
TOYOTATOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.5 (NCP21_)
TOYOTATOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (SCP12_, SCP13_, SCP12R, SCP13R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P9_) 1.3 VVT-i (SCP90_, SCP90R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P9_) 1.4 D-4D (NLP90_, NLP90R)
TOYOTATOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R)
TOYOTATOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R)
TOYOTATOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.5 (NCP21_)
TOYOTATOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
TOYOTATOYOTA AURIS (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150_, NDE150R)
TOYOTATOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R)
TOYOTATOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 3.0 (MCV30_, MCV30R)
TOYOTATOYOTA CAMRY (_V2_) 3.0 24V (MCV20_, MCV20, MCV10)
TOYOTATOYOTA CAMRY (_V2_) 3.0 V6 (MCV20_, MCV20R)
TOYOTATOYOTA CELICA coupe (_T23_) 1.8 16V TS (ZZT231_, ZZT231R)
TOYOTATOYOTA CELICA coupe (_T23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_, ZZT230)
TOYOTATOYOTA COROLLA (_E12_) 1.4 D (NDE120_, NDE120R)
TOYOTATOYOTA COROLLA (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
TOYOTATOYOTA COROLLA (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
TOYOTATOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 4WD (ZZE124)
TOYOTATOYOTA HIACE IV Furgon (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22)
TOYOTATOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150)
TOYOTATOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 VVT-i (ZZE150_)
TOYOTATOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 1.8 VVT-i (ZZE122_, ZZE122R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R)
TOYOTATOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R)
TOYOTATOYOTA HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D 4WD (KLH18)
TOYOTATOYOTA HIACE IV Furgon (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22)
0