PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0021
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0021

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,28

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 6

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OSSCA02250
OPEL04402733
KRAFTVOLL GERMANY05060024
SKV07SKV125
METZGER AUTOTEILE0891030
OPEL09110733
ABAKUS120-08-081
ABAKUS120-08-083
MTR12187742
ASTEMO135104
AUTOMEGA140002410
NISSAN1658000QAB
KRAFT AUTOMOTIVE1841560
KRAFT AUTOMOTIVE1841590
INTERMOTOR19650-M
STORM QUALITY PARTS199006
TOPRAN207 191
FROW220.2004.001
NISSAN22680AW300
WALKER PRODUCTS245-1360
VALEO253702
INTFRADIS2620V
VDO/CONTINENTAL2803550149302
BREMI30032
EFI AUTOMOTIVE305042
VOLVO30887504
WE PARTS330870044
WE PARTS330870506
MAGNETI MARELLI359000603830
FEBI BILSTEIN37514
SIDAT38.612
FISPA38.612A2
RIDEX3926A0014
MOTORAD3MF565
PROFIT4003-0001
MAPCO42401
MAPCO42401/6
JP GROUP4393900600
OPEL4402733
Auto Elect50610040
KLAXCAR FRANCE51007z
Frankberg5481FB0016497
ERA558003
ERA558003A
VDO/CONTINENTAL5WK9620Z
MITSUBISHI5WK9632
DT Spare Parts6.35270
SWAG60 93 7514
STELLOX61-06202-SX
FAE69040
COGEFA France7.00.109.812
PIERBURG7.07759.56.0
ASAM AUTOMOTIVE74224
HOFFER7516028
HOFFER7516028E
JPN75E1014-JPN
RENAULT7700104426
RENAULT7700109812
RENAULT7700114778
REAL80473100BN
REAL80473100OE
RENAULT8200230029
MEAT & DORIA86028
MEAT & DORIA86028E
KAWE8812 10002
HELLA8ET 009 142-001
GEBE9 5048 1
NTK90144
GENERAL MOTORS9110733
ITAB AUTOMOTIVEA0971000AV
VDO-APACA2C6250835566
BLUE PRINTADN17409
Alfa e-PartsAF09514
DELPHIAF10189-12B1
WAGNERAFS00041
DIAMAXAM01007
FLAMARAMF210017HQ
FLAMARAMF210017RN
ACI-AVESAAMMA-703
BBTAMS1507
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1001
BOL-199006
BSGBSG 65-837-010
AUTOTEAMC8612
AUTOTEAMC8612A2
CASCOCAM71001AS
CASCOCAM71001GS
RECOFICIALCSM6612
CSV electronic partsCSM6612C
CSV electronic partsCSM6952
D69620
DYNAMATRIXDMAF1005
KAVO PARTSEAS-6502
ELTA AUTOMOTIVEEE4001
NTYEPP-NS-010
ENERGYEPP0021
DENCKERMANNES20002
LUCASFDM691
DIPASPORTFLOW095DLPN
DIPASPORTFLOW095DPSN
FASTFT60606
GHGH-723910
GAUSSGH5036
RENAULTH8200259658
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5681012
AUTLOGLM1039
LEMARKLMF239
JOHNSLMM 55 81-255
MOTAQUIPLVMA152
MITSUBISHIM887504
MITSUBISHIM887505
MOBILETRONMA-G011
OPEN PARTSMAF1013.00
WAIMAF10189T
WAIMAF10190T
ASTEMO-MXMAF5104
MITSUBISHIMD887504
NIPPARTSN5401014
NPSN560N03
The NewLineNS0999
NAPANSS4003
NAPANSS4032
PATRONPFA10084
QUINTON HAZELLQM1082
QUINTON HAZELLQM612
BOGAPR6110109
SANDOSAM71001.0
SANDOSAM71001.1
ZEKKERTSE-1016
SRLineSE02-0119
StarkSKAS-0150013
TECDRIVETDSLDM024
FERRONTOP39260001
VEMOV40-72-0341
VEMOV40-72-0388-1
ZZVFWEKR0516
WILMINK GROUPWG1014073
WILMINK GROUPWG1032899
WILMINK GROUPWG1153957
WILMINK GROUPWG1430919
WILMINK GROUPWG1441078
WILMINK GROUPWG1495092
WILMINK GROUPWG1495093
WILMINK GROUPWG1498073
WILMINK GROUPWG1791624
WILMINK GROUPWG1898946
WILMINK GROUPWG2151994
WILMINK GROUPWG2221956
WILMINK GROUPWG2318291
WILMINK GROUPWG2515670
XEVOXAM4001
ZentPartsZ152844
APPLICATION
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 140
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 100
NISSANNISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi
NISSANNISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.5 dCi 140
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 1.9 dCi 80
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 1.9 dCi 100
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 80
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 1.9 Di
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 DTi
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 CDTI
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 1.9 DTI
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 DTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 CDTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 1.9 DTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 1.9 DI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 1.9 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 1.9 DTI (FD)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16)
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (KM14)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (KM14)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13)
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi (FL0C)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCi (JL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI (JD0L, JD1L)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dCi 80 (JD0P, JD1P)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dTI (FD0L)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)
0